This appartment is always desinfected by a professional team in all the check out, against covid19. It is equipped with alcohol gel for customer safety.
This apartment has 2 bedrooms and sleeps 5 people. It is an accommodation with 60m2 cozy and fully equipped.
In the living room is equipped with, a television, satellite receiver (Languages: German, French), DVD player and air conditioning.
The dining room which also has the kitchen, is equipped with air conditioning and in the kitchen, kettle, microwave, refrigerator, oven, coffee machine and all necessary kitchen utensils.
In the bathroom there is also a hair dryer.
This villa has a terrace with a breathtaking view over the estuary of Alvor, overlooking the city of Lagos and Portimão. On this terrace there is a washing machine.
Parking is on the street.
This appartment will have construction noise starting in October 2020 until the end of 2022
Accommodatie-voorzieningen
Internet
Beschikbaar in de woning: gratis wifi
Keuken
Broodrooster
Elektrische waterkoker
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Microgolfoven
Oven
Slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Slaapbank
Slaapkamer
Badkamer
1,5 badkamers
Bad
Bad of douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Woonruimtes
Woonkamer
Entertainment
Dvd-speler
Tv met kabel-/satellietzenders
Buiten
Balkon
Terras
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Wasserette
Comfort
Airconditioning
Verwarming
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Strijkijzer/strijkplank
Uitgelichte locatiekenmerken
Aan een rivier
In het stadscentrum
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisregels
Checkin 14:00-00:00
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie 5603/AL
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Over deze buurt
dit vakantiehuis ligt in het stadscentrum en aan een rivier in Portimão. Reizigers die op zoek zijn naar een activiteit kunnen terecht bij Lagos Marina. Ga naar Strand Alvor en Praia da Rocha als je liever de natuur intrekt. Slide & Splash-waterpark en Centro Ciência Viva de Lagos zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Portimão
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Casa Julieta inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 14.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Casa Julieta uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Casa Julieta?
Dit vakantiehuis ligt in het centrum van Portimão, op 10 minuten wandelen van Promenade van Alvor en Strand Alvor. Ook Golf van Cádiz en Tres Irmaos Beach liggen op 2 km afstand.