Gehele woning

Salty dog on the rocks

Fotogalerie voor Salty dog on the rocks

Een tweelaags huis met een balkon en een overdekte patio.
Een woonkamer met een groene bank, een houten salontafel en een stoel met een kussen met een strandthema. Er hangt een schilderij aan de muur en er is een raam met gordijnen.
Een zandstrand met duinen en schaarse begroeiing.
Een kustgebied met woonhuizen, verbonden door looppaden naar een strand.
Een keuken met witte kastjes, een roestvrijstalen koelkast en een vaatwasser.

Beoordelingen

9,8 op 10 –
Uitzonderlijk

Gehele woning

1 slaapkamer1 badkamerMax. aantal: 6

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Keuken
  • Wasmachine
  • Droogkast
  • Huisdiervriendelijk
  • Airconditioning

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Salty dog on the rocks

  • Dit is de onderste eenheid van een strandhuis met twee eenheden. Verwarmde In-Ground Pool 2017 met leni gedeeld met Salty Dog Straight Up. Een mooie open plattegrond met bijgewerkte keuken, bar, eetkamer. Prachtig uitzicht vanaf uitgestrekte ramen van de Golf vanuit de open leefruimte. De binnenruimte stroomt uit naar een 10x30 scherm veranda. Je kunt de ramen openen voor een zeebriesje en de branding horen. Er is een futon (in kast onder tv) om extra te slapen in de grote zaal. De grote slaapkamer ligt om de hoek verscholen. Compleet met een wasmachine / droger. Deze woning kan worden gehuurd met VRBO

Accommodatie-voorzieningen

Strand

  • Aan het strand
  • Strandstoelen

Zwembad/spa

  • Buitenzwembad
  • Gemeenschappelijk zwembad
  • Privézwembad
  • Verwarmd zwembad

Internet

  • Beschikbaar in de woning: wifi

Parkeren en vervoer

  • Parkeerplekken ter plaatse

Keuken

  • Afwasmachine
  • Blender
  • Broodrooster
  • IJsmachine
  • Keukenpapier
  • Koelkast
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Microgolfoven
  • Oven

Slaapkamers

  • Beddengoed inbegrepen
  • Slaapkamer

Badkamer

  • 1 badkamer
  • Handdoeken inbegrepen
  • Toiletpapier
  • Zeep

Entertainment

  • Tv met kabel-/satellietzenders

Buiten

  • Balkon
  • Barbecue
  • Tuinmeubels

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine
  • Wasserette

Comfort

  • Airconditioning
  • Verwarming

Huisdieren

  • Huisdiervriendelijk
  • Alleen honden zijn welkom
  • 2 huisdieren in totaal

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Aparte rookruimtes

Dingen om te doen

  • Verwarmd zwembad

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
  • Brandblusser

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 16.00 uur
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Minimale leeftijd om in te checken: 25

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur
Contactloos uitchecken

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Huisdieren toegelaten
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden zijn toegestaan
2 in totaal

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

Events allowed: family gatherings, birthday parties, weddings

Roken

Smoking allowed: in designated areas

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten en evenementen (inclusief familiefeesten, verjaardagsfeesten en trouwfeesten) met max. 15 aanwezigen zijn ter plaatse toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een brandblusapparaat
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Over deze buurt

dit vakantiehuis ligt aan het strand in Port St. Joe. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Cape San Blas Lighthouse en Centennial Building. Daarnaast kun je ook de plaatselijke attracties, zoals Frank Pate Park en Port Theatre Art and Culture Center een bezoekje brengen. Bekijk onze reisgids voor Port St. Joe
Meer vakantiehuizen in Port St. Joe
Kaart
Port St Joe, FL

In de buurt

  • Een vuurtoren, een wit huis en een klein rood gebouw aan een rustig meer, met hoog gras.
    Cape San Blas Lighthouse
    8 min. rijden - 8.2 km
  • Een zonsondergang boven een rustige zee, met een strand op de voorgrond.
    Indian Pass Beach
    8 min. rijden - 8.9 km
  • St. Joseph Bay State Buffer Preserve
    1 min. wandelen - 0.1 km
  • Port St. Joe Beach
    1 min. rijden - 1.1 km
  • Salinas Park
    2 min. rijden - 1.8 km

Restaurants

  • Hunt’s Oyster Bar & Seafood On St. Joe Bay
    7 min. rijden
  • Scallop Republic
    2 min. rijden
  • Indian Pass Raw Bar
    3 min. rijden
  • Peachy’s
    9 min. rijden
  • Pomodoro Italian Grill and Bar
    9 min. rijden

Veelgestelde vragen

Beschikt Salty dog on the rocks over een zwembad?

Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad. Deze accommodatie beschikt onder meer over een verwarmd zwembad.

Zijn huisdieren welkom bij Salty dog on the rocks?

Ja, bij deze accommodatie zijn honden toegestaan (maximum 2 in totaal).

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Salty dog on the rocks inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Salty dog on the rocks uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Salty dog on the rocks?

Dit vakantiehuis dit vakantiehuis in Port St. Joe ligt aan het strand, binnen 10 minuten wandelen van St. Joseph Bay State Buffer Preserve en Money Bayou. Ook Port St. Joe Beach en Salinas Park liggen op 3 km afstand.

Beoordelingen

Beoordelingen over Salty dog on the rocks

9,8

Uitzonderlijk

9,8

Netheid

10

Locatie

10

Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 115 van 133 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 14 van 133 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 2 van 133 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 2 van 133 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 133 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Great location and price.
4 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Salty Dog is a great place to stay. Wonderful house and property. Hosts are great people.
5 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Everything was very nice.
6 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Pet friendly, great communication. If you do stay on bottom floor be prepared to hear your upstairs neighbors. They had 4 kids and they walked like elephants lol but besides that it was a great relaxing stay!
7 nachten verbleven in juni 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Easy check in. Great hosts, very friendly. Excellent location directly across from the beach.
7 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Great place to stay, great location. Bottom floor of the property is not ideal for 4 people, it would best suit 3 or less. AC on the bottom floor is a bit lacking but we made it work. It's in a super cool spot that felt like you had your own private beach and the private pool was nice.
4 nachten verbleven in juni 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
This was a wonderful place for us to stay. It was extremely clean and the host has used their property to make many wonderful features to use all of their space!
4 nachten verbleven in oktober 2025
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Port st joe

Beautiful location,great beach,will be back.
7 nachten verbleven in mei 2024
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Great stay! We enjoyed the short walk to the beach. Matt greeted us upon arrival and its nice to have an owner close by. Very pet friendly property and we got to meet Chance the dog. Built in gas grill was a plus to cook out fresh seafood from St Joe shrimp company down the road. Also its nice to have an ice maker in the refrigerator. The property was very clean and has everything you need. We'll be back!
5 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Amazing place! Very thought out on convenience and accommodation!! Couldn’t ask for better hospitality.
5 nachten verbleven in juni 2025
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
I love the location and great access to the beach. The owners are very nice and friendly.. Everything is all kept.. place is very spacious.. we enjoyed the spacious screened in patio. Everything is well decorated.. thank you
6 nachten verbleven in oktober 2025
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Matt and his wife were super friendly making sure we had everything we needed,meeting Chance was fun too.The house was clean and close to the beach and quiet would definitely recommend to friends.
6 nachten verbleven in november 2025
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Amazing

Every stay here just gets better. It's the perfect spot for a family & with kids & pups!
5 nachten verbleven in september 2023
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Nice Getaway

The house was as advertised w/ easy access to the beach. We had a great time.
4 nachten verbleven in december 2024
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Great location and beach view

Property Manager was abundantly available and location was great.
7 nachten verbleven in juni 2023
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Beautiful Stay

My family and I very much enjoyed our stay. The home was conveniently located to everything and the property itself was very well maintained. The owners were helpful and kind and we had everything we needed.
6 nachten verbleven in oktober 2023
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Loved the Salty Dog

Exactly as advertised. The location was great if you're looking for a quiet beach getaway. We had a wonderful time.
7 nachten verbleven in december 2023
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
This was a last-minute booking and I cannot describe how wonderful the experience was. Everything was perfect. From the house being clean, comfortable and well equipped to the pool being warm and inviting. Extremely dog friendly and she also enjoyed herself immensely! I hope to be back MANY more times. Thank you for a relaxing and memorable stay!
5 nachten verbleven in september 2025
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Great Stay

Loved the location and kids loved the pool at the end of the day! Well maintained!
5 nachten verbleven in juni 2024
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

I will definitely go again!

The location is wonderful and the property was just what we needed. The owners live on site, but are not intrusive at all and are wonderful folks. Close enough to great food and shops, but far enough away to avoid the crowds. A very peaceful spot with a great beach. A very, very relaxing vacation.
7 nachten verbleven in augustus 2022
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Wonderful!

Great location, lovely property and thanks for the very tasty daiquiri!!
7 nachten verbleven in juni 2024
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

quiet easy relaxing

we do not have pets but this space is great if you do. we will definitely stay again when visiting India Pass. Very Clean and comfortable and open space. no true closet for clothes, but easy space for luggage to be accessible.
5 nachten verbleven in februari 2025
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Great place!

We had a great stay at Salty Dog! Plenty of space for our family of 5. So easy to walk to the beach. We occasionally heard footsteps when we had a family with small kids staying upstairs but nothing that really bothered us. Would definitely visit again.
5 nachten verbleven in juli 2022
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Peaceful

The stay was 6 nights and we all wanted to stay longer. The unit we stayed in was clean and spacious for all 6 of us. The pool is perfect and tucked in nicely with privacy when you don’t want to be at the beach. The absolute best parts is sitting on the screened in porch at night listening to the waves and chatting with the family. I would recommend to anyone with a family that wants to unwind from the daily hustle and bustle.
6 nachten verbleven in maart 2025
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

WHAT A DELIGHT!

The neighborhood is so inviting and right on the water with an excellent beachThe property is beyond expectations with a beautiful pool area and extra indoor and outdoor areas to relaxThe house and large screened porch was perfect for myself, husband and PoppyThe owners very attentive to any questions or problems plus just great people!!We lucked out due to them having an unexpected last minute cancellation - we hope to be able to return again someday soon
11 nachten verbleven in februari 2025