Gehele woning

Villa with swimming pool and barbecue

Fotogalerie voor Villa with swimming pool and barbecue

Een moderne woonkamer met een schuifdeur naar een buiten terras.
Een modern huis met twee verdiepingen, een zwembad, buitenmeubilair en een balkon.
Een moderne slaapkamer met een grijs gestoffeerd bed, witte lakens en een houten nachtkastje.
Een moderne keuken met houten kastjes, een roestvrijstalen koelkast en een inbouwoven.
Een moderne woonkamer met een bank, een salontafel en een eethoek met stoelen.

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Keuken
  • Wasmachine
  • Airconditioning
  • Buitenruimte
  • Parking beschikbaar

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Villa with swimming pool and barbecue

  • De vrijstaande en in 2023 gebouwde villa is modern ingericht. Het perceel bevindt zich in een woonwijk, aan de rand van het dorp. Ook vanwege het uitzicht vanaf het perceel op de tuin en de rustige, zonnige en afgelegen ligging is het verblijf populair. Exclusief voor gebruik staan ter beschikking: parasol, ligstoel, buitendouche, barbecuevoorziening, terras, tuinmeubelen en binnenplaats. Tuin.

    Uw vakantiehuis
    Uw villa heeft 2 verdiepingen, 7 kamers (daarvan 5 slaapkamers), is 200 m² groot en is geschikt voor maximaal 9 personen. Roken is binnen niet toegestaan. Een airconditioning zorgt op hete dagen voor een aangename temperatuur. De ingang is gelijkvloers. De indeling van de kamers is als volgt:
    begane grond: woonkamer met haard, zithoek en TV. U heeft toegang tot het terras. 2 slaapkamer elk met 1 tweepersoonsbed. U heeft toegang tot het terras. keuken met eethoek, afwasmachine, elektrisch fornuis (4 kookplaat), bakoven, koelkast (vriesvak), magnetron, koffiemachine, broodrooster en elektrische waterkoker. De eethoek heeft plaats voor 6 personen. U heeft toegang tot het terras. badkamer met douche en WC. badkamer met douche, WC en haardroger.
    1.verdieping: woonkamer met zithoek, eethoek en TV. De eethoek heeft plaats voor 4 personen. U heeft toegang tot het balkon. 2 slaapkamer elk met 1 tweepersoonsbed. keuken met eethoek, afwasmachine, elektrisch fornuis (4 kookplaat), bakoven, koelkast (vriesvak), magnetron, koffiemachine, broodrooster en elektrische waterkoker. De eethoek heeft plaats voor 4 personen. badkamer met douche en WC. slaapkamer met 1 éénpersoonsbed. aparte WC met WC.
    Bovendien heeft uw villa met WLAN- internettoegang, strijkijzer en wasmachine. TV-resp. radiozender kunnen per satelliet worden ontvangen.

    Ligging
    Poreč. De villa bevindt zich op een afgesloten tuinperceel met gazon, bloemen en bomen, begrensd door een hek, een haag en een muur. De verhuurder woont niet in het huis of op het perceel. De toegang verloopt via een zijstraat (geasfalteerd). Parkeerplaats (voor 5 auto's) op het perceel en op de straat voor het huis. 1 parkeerplaats op het perceel, 4 parkeerplaatsen buiten het perceel.

    Speciaal
    Airconditioning. Internettoegang (WLAN), strijkijzer, strijkplank en wasmachine. Televisieontvangst via satelliet.

    Zwembad
    Alle zwembaden staan exclusief tot uw beschikking. Buitenzwembad (in gebruik van begin mei tot begin november).

    Huisdier
    niet toegestaan.

    Afstand
    Winkel 4 km, restaurant 1000 m, dorpscentrum 7 km. Luchthaven in Pula 55 km. In de zomer: Adriatische Zee 6 km in Poreč (strand 6 km in Poreč met kiezel, stenen en zwemplateaus). Watersportmogelijkheden op 6 km.

    Verdeling
    Villa, 2 verdiepingen, 7 kamers (waarvan 5 slaapkamers), 200 m², in totaal 9 bedden.

    Kamer
    De ingang van uw villa bevindt zich op de begane grond.
    Begane grond: Woonkamer met zithoek, tv, airconditioning, open haard en toegang tot het terras. 2 Slaapkamers elk met 1 tweepersoonsbed, airconditioning en toegang tot het terras. Keuken met eethoek (6 zitplaatsen), elektrische kookplaat (4 zones), oven, vaatwasser, koelkast (vriesvak), magnetron, koffiezetapparaat, broodrooster, elektrische waterkoker en toegang tot het terras. Badkamer met douche, 1 wastafel, wc en föhn. Badkamer met douche, 1 wastafel en wc.
    1e verdieping: Woonkamer met zithoek, tv, airconditioning, eethoek en toegang tot het balkon. 2 Slaapkamers elk met 1 tweepersoonsbed en airconditioning. Keuken met eethoek (4 zitplaatsen), elektrische kookplaat (4 zones), oven, vaatwasser, koelkast (vriesvak), magnetron, koffiezetapparaat, broodrooster en elektrische waterkoker. Badkamer met douche, 1 wastafel en wc. Slaapkamer met 1 eenpersoonsbed. met (overdekt, tuinmeubelen). Aparte wc met 1 wastafel en wc.

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

deze villa ligt vlak bij het strand in Porec. Bezoek culturele hoogtepunten Beeldhouwpark van Dušan Džamonja en Gallerion Museum - Austro-Hungarian Navy Museum. Daarnaast kun je ook een bezoekje brengen aan enkele van de lokale attracties, zoals Aqua Golf Porec en Aquacolors Poreč. Dinopark Funtana en Cultural-Educational Center Motovun zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Porec
Meer villa's in Porec
Kaart
Poreč, Poreč (Region)

In de buurt

  • Baredine-grot
    7 min. rijden - 4.6 km
  • Špadići-strand
    12 min. rijden - 9.3 km
  • Aquacolors Poreč
    14 min. rijden - 11.0 km
  • Jachthaven van Poreč
    15 min. rijden - 9.9 km
  • Brulo-strand
    16 min. rijden - 11.4 km

Lokaal vervoer

  • Pula (PUY) - 46 min. rijden

Restaurants

  • McDonald's
    7 min. rijden
  • Sarajevska Prica
    12 min. rijden
  • Leggiero
    7 min. rijden
  • Luna Beach Bar
    12 min. rijden
  • La Contadina
    9 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Villa with swimming pool and barbecue?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Villa with swimming pool and barbecue inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Villa with swimming pool and barbecue uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Villa with swimming pool and barbecue?

Deze villa ligt vlak bij het strand, op 4 km van Baredine-grot en op 10 km afstand van Aqua Golf Porec en Basiliek van Euphrasius. Ook Bisschoppelijk Complex van de Eufrasiusbasiliek en Decumanus liggen op 10 km afstand.