Gehele woning

Gorgeous home in Porec

Fotogalerie voor Gorgeous home in Porec

Een overdekte terras met een barbecuegedeelte van baksteen, stenen vloer, houten banken en een stenen muur.
Een eethoek met een glazen tafel, witte stoelen en lichte gordijnen.
Een tweelaags huis met een zwembad ervoor.
Een gebouw met twee verdiepingen, een gele gevel, een stenen grondvloer en een trap naar de ingang.
Een moderne keuken met rode kasten, een eethoek met witte meubels, een leren bank en een televisie op een houten kast.

Beoordelingen

10 op 10 –
Uitzonderlijk

Gehele woning

5 slaapkamers2 badkamersMax. aantal: 10230 m²

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Keuken
  • Wasmachine
  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • Parking beschikbaar

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Gorgeous home in Porec

  • Als je droomt van een ontspannen vakantie in de buurt van Porec en zijn prachtige stranden, dan is Villa Jenny misschien wel de ideale keuze voor jou! Deze prachtige villa is gebouwd in 2011 en biedt alles wat je nodig zou kunnen hebben op vakantie. De villa is geschikt voor maximaal 10 personen (inclusief baby's) en bestaat uit 2 aparte appartementen verdeeld over 2 verdiepingen. Elk appartement heeft een eigen woon-/eetkamer en een goed uitgeruste keuken. Er zijn 3 slaapkamers op de begane grond en 2 slaapkamers op de eerste verdieping. Er is een badkamer op elke verdieping. Dankzij het lichte en ruime interieur kan Villa Jenny het best worden beschreven met het adjectief "gezellig" - je voelt je hier echt thuis. Als je optimaal wilt genieten van de warme Istrische zomer, moet je een duik nemen in het uitnodigende zwembad of genieten van de zon op het terras. Villa Jenny heeft een stenen barbecue waar je regionale specialiteiten kunt bereiden terwijl de jongste gasten zich vermaken in de speeltuin.

    BELANGRIJK: Villa Jenny is bedoeld voor een familievakantie, jongere groepen bezoekers zijn niet toegestaan! Huisdieren zijn toegestaan tegen een toeslag van 15,- EUR per dag. De locatie van Villa Jenny is ideaal voor gezinnen die een ontspannen vakantie willen doorbrengen in de buurt van de toeristische centra. Villa Jenny ligt vlakbij Porec, een van de toeristische juweeltjes van Kroatië. De stad heeft een lange en rijke geschiedenis. Het werd gesticht op een klein schiereiland lang voordat de Illyriërs zich hier vestigden. Waar nu het oude stadscentrum ligt, was vroeger een Romeinse nederzetting. Het uiterlijk van de oude stad is tot op de dag van vandaag bewaard gebleven, inclusief de hoofdstraten Cardo Maximus en Decumanus en het Forum. Als je in Poreè bent, moet je zeker de Eufrasiusbasiliek bezoeken, die in de 6e eeuw werd gebouwd. De basiliek staat sinds 1998 onder bescherming van UNESCO. Naast het rijke culturele erfgoed biedt Porec ook talloze restaurants, bars en cafés waar je de specialiteiten van de regio kunt proberen. Als je gewoon van de zon wilt genieten, ben je hier aan het juiste adres, want er zijn talloze adembenemende stranden in de buurt van Poreè.



    - Gratis parkeren op locatie

    - Verbruikskosten incl.

    - Niet te huur voor jeugdgroepen

    - Bedlinnen + handdoek (inclusief)

    - Eindschoonmaak (inclusief)







    - Privé zwembad (42m2)

    - Klimaatbeheersing warm en koud

    - Airconditioning

    - Kinderbed: 1

    - Kinderstoel: 1

Accommodatie-voorzieningen

Zwembad/spa

  • Privézwembad

Internet

  • Beschikbaar in de woning: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Parkeerplekken ter plaatse

Keuken

  • Afwasmachine
  • Koelkast
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Microgolfoven
  • Oven

Slaapkamers

  • 5 slaapkamers

Badkamer

  • 2 badkamers
  • Haardroger

Woonruimtes

  • Apart eetgedeelte
  • Woonkamer

Entertainment

  • Tv met kabel-/satellietzenders

Buiten

  • Barbecue

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine
  • Wasserette

Comfort

  • Airconditioning

Huisdieren

  • Alleen assistentiedieren (geen huisdieren toegelaten)

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Strijkijzer/strijkplank

Dingen om te doen

  • Tafeltennis

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder (De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • Unitgrootte: 230 vierkante meter

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 16.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisregels

The guest will be charged 25% amount for a cancellation after the reservation is made. The guest will be charged 100% amount, if they can cancel in 42
Die Unterkunft ist nicht für Jugendgruppen geeignet.

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten (assistentiedieren uitgezonderd)

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie DK17484575
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Over deze buurt

dit vakantiehuis ligt in Porec. Jachthaven van Poreč en Haven van Vrsar zijn een bezoekje waard als je graag iets actiefs wilt doen. Reizigers die op zoek zijn naar plaatselijke attracties, kunnen Aqua Golf Porec en Aquacolors Poreč bezoeken. Dinopark Funtana en Višnjan Observatorium zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Porec
Meer vakantiehuizen in Porec
Kaart
Porec

In de buurt

  • Aqua Golf Porec
    8 min. rijden - 7.5 km
  • Aquacolors Poreč
    8 min. rijden - 8.9 km
  • Ronde Toren
    8 min. rijden - 7.5 km
  • Jachthaven van Poreč
    9 min. rijden - 7.8 km
  • Špadići-strand
    10 min. rijden - 9.2 km

Lokaal vervoer

  • Pula (PUY) - 38 min. rijden

Restaurants

  • McDonald's
    7 min. rijden
  • Konoba Kaštel
    3 min. rijden
  • umi asian streetfood
    8 min. rijden
  • Leggiero
    6 min. rijden
  • La Contadina
    8 min. rijden

Veelgestelde vragen

Beschikt Gorgeous home in Porec over een zwembad?

Ja, deze accommodatie beschikt over een zwembad.

Zijn huisdieren welkom bij Gorgeous home in Porec?

Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Gorgeous home in Porec inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Gorgeous home in Porec uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Gorgeous home in Porec?

Dit vakantiehuis dit vakantiehuis in Porec ligt op 10 km afstand van Jachthaven van Poreč, Aqua Golf Porec en Basiliek van Euphrasius. Ook Bisschoppelijk Complex van de Eufrasiusbasiliek en Decumanus liggen op 10 km afstand.

Beoordelingen

Beoordelingen over Gorgeous home in Porec

10

Uitzonderlijk

Gastenscore: 10 - Uitstekend. 3 van 3 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 3 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 3 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 3 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 3 beoordelingen

Beoordelingen

Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

Et fantastisk hus med en vidunderlig pool - virkeligt dejligt at sidde på den overbyggede terrasse

Et fantastisk hus med en vidunderlig pool - virkeligt dejligt at sidde på den overbyggede terrasse om aftenen og bruge grillen samtidig med at man kan se den oplyste pool. Meget venligt værtspar som gjorde alt for at vi skulle få en god ferie.Et rigtigt godt hus for både voksne og børn.
Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

Et fantastisk hus med en vidunderlig pool - virkeligt dejligt at sidde på den overbyggede terrasse

Et fantastisk hus med en vidunderlig pool - virkeligt dejligt at sidde på den overbyggede terrasse om aftenen og bruge grillen samtidig med at man kan se den oplyste pool. Meget venligt værtspar som gjorde alt for at vi skulle få en god ferie.Et rigtigt godt hus for både voksne og børn.
Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

Mit gutem Gewissen zu empfehlen! Die Villa Jenny ist praktisch und ruhig gelegen, gut eingerichtet u

Mit gutem Gewissen zu empfehlen! Die Villa Jenny ist praktisch und ruhig gelegen, gut eingerichtet und verfügt über 2 Wohnungen, welche schön eingerichtet sind. Den Pool, die große Grundstücksfläche und den großen Tisch mit super Feuerstelle haben wir sehr genossen. Ganz angenehm und freundliche Gastgeber, vielen Dank Jenny und Dimitri, wir haben uns wohl gefühlt bei Euch!