2 bedroom accommodation in Poole ligt in Poole. Geniet van de prachtige natuur bij New Forest National Park en Bournemouth Beach. Of bezoek enkele plaatselijke attracties, zoals Lighthouse, Poole's Centre for the Arts en Tower Park. Splashdown Waterpark en Sandbanks Beach zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Poole
Bournemouth (BOH-Internationale luchthaven Bournemouth) - 36 min. rijden
Restaurants
The King Charles
Slug & Lettuce
The Slipway Bar
Golden Star
The Quay
Over deze accommodatie
2 bedroom accommodation in Poole
Appartement vlak bij Poole Harbour
2 bedroom accommodation in Poole heeft alles wat je nodig hebt. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
Andere voordelen zijn:
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij 2 bedroom accommodation in Poole bieden voorzieningen zoals gratis wifi.
Er zijn ook andere voorzieningen zoals:
Keukens en verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf 15.00 uur
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisregels
The guest will be charged 50% amount for a cancellation after the reservation is made.
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een EHBO-koffer
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de accommodatie. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Accommodatie ook bekend onder de naam
su-UKC9361-UKC9361
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij 2 bedroom accommodation in Poole?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoe laat kan ik bij 2 bedroom accommodation in Poole inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij 2 bedroom accommodation in Poole uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat 2 bedroom accommodation in Poole?
Dit appartement in Poole ligt op 2 km afstand van Hamworthy Beach en Poole Harbour. Ook Poole Museum en Poole Twin Sails Bridge liggen op een kwartiertje wandelen. Poole Station ligt op 21 minuten wandelen.