Villa Zane ligt in Treviso. Bezoek culturele hoogtepunten Musei Civici di Treviso en Museo Civico Luigi Bailo. Daarnaast kun je ook enkele van de lokale activiteiten beleven bij La Strada Ciclabile Treviso-Ostiglia en Salici Golf Club. Park van de Pratende Bomen en Gelateria Feltrin zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Treviso
Wifisnelheid op de kamer: 100+ Mbps (voor 1-2 personen of maximum 6 toestellen)
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Je hoeft niet op straat te parkeren
Eten en drinken
Dagelijks à-la-carte-ontbijt tegen een toeslag beschikbaar van 08.00 uur tot 10.00 uur: EUR 6 per persoon
Dingen om te doen
Seizoensgebonden buitenzwembad
Gezinsvriendelijk
Seizoensgebonden buitenzwembad
Voorzieningen
Bagageopslag
Geldautomaat
Kluisje bij het onthaal
Kluisjes
Gastendiensten
Hulp met excursies en tickets
Huwelijksservices
Meertalig personeel
Schoon beddengoed (op verzoek)
Schoonmaakservice (dagelijks)
Wisselen van handdoeken op verzoek
Zakelijke diensten
Computerstation
Buiten
Tuin
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Goed verlicht pad naar de ingang
Lift (100 centimeter brede deur)
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Meer
Aparte rookruimtes
Feestruimte
Gemeenschappelijke woonkamer
Receptieruimte
Kamervoorzieningen
Badkamer
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Meer
Kluisje
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 19.00 uur
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Je wordt verwelkomd door de eigenaar.
Na de openingstijden kan er bij deze accommodatie niet ingecheckt worden.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Opgewacht door de eigenaar
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 2.00 per persoon, per nacht, voor maximaal 6 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 16 jaar oud.
Administratieve toeslag: EUR 4 per persoon, per nacht
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor à la carte ontbijt: ongeveer EUR 6 per persoon
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
Registratienummer van de accommodatie IT026086B4CQJTRODR
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Het seizoensgebonden zwembad is geopend van 30 mei tot 30 september
Veelgestelde vragen
Beschikt Villa Zane over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een seizoensgebonden buitenzwembad.
Hoeveel kost een verblijf bij Villa Zane?
Vandaag, 17 mei 2026, kost een verblijf bij Villa Zane van één nacht voor twee volwassenen op 20 mei 2026 min. € 178, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Villa Zane?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Villa Zane inchecken?
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 19.00 uur. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.
Tot hoe laat kan ik bij Villa Zane uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Villa Zane?
Dit pension in Treviso ligt en op 5 km afstand van Park van de Pratende Bomen, Medisch Centrum en Chiesa di Santa Maria del Rovere. Ook Palaverde en Zwembad 'Natatorium' liggen op 5 km afstand.