Hotel Palü ligt naast een golfbaan en in de bergen in Pontresina. Bezoek culturele hoogtepunten Museum Alpin en Berry Museum. Daarnaast kun je ook een bezoekje brengen aan enkele van de lokale attracties, zoals Rhätische Bahn en Ovaverva Zwembad en Spa. De omgeving biedt een scala aan mogelijkheden, zoals langlaufen, skiën en snowboarden. Vergeet ook niet om te gaan sneeuwschoenwandelen. Bekijk onze reisgids voor Pontresina
Via da Bernina 17, Pontresina, 7504
In de buurt
Alp Languard
2 min. wandelen - 0.2 km
St. Moritzersee
10 min. rijden - 9.4 km
Museum Alpin
12 min. wandelen - 1.1 km
Bellavita Erlebnisbad und Spa
15 min. wandelen - 1.3 km
Val Roseg
2 min. rijden - 1.8 km
Lokaal vervoer
Station Pontresina - 2 min. rijden
St. Moritz (SMV-Samedan) - 7 min. rijden
Restaurants
Caffè Spettacolo
7 min. rijden
Kulm Country Club Bar
10 min. rijden
Beefbar
7 min. rijden
Restorant Uondas
7 min. rijden
Engiadina Restaurant
7 min. rijden
Over deze accommodatie
Hotel Palü
Hotel naast een golfbaan
Overweeg een verblijf bij Hotel Palü en geniet van een terras, een tuin en een speeltuin. Skiërs en snowboarders kunnen kun hart ophalen bij dit hotel met vervoer van/naar de skipistes, skipasservice en een skiopslagruimte. Trakteer jezelf op een massage bij het wellnesscentrum ter plaatse. Ga lekker eten bij een van de twee restaurants ter plaatse. Ze serveren er lunch en diner, en je geniet er van barbecuegerechten en uitzicht op de tuin. Geniet van de fitnesslessen in het fitnesscentrum. De accommodatie biedt ook een droogkuis/wasserijservice, een open haard in de lobby en een bar. Blijf online met gratis wifi in de kamer met een snelheid van 50+ Mbps en geniet van conferentieruimte en een stoombad.
Verder zijn er nog deze extra voordelen:
Gratis fietsen ter plaatse, vervoer naar het treinstation en een oplaadpunt voor elektrische auto's
Bagageopslagruimte, barbecues en meertalig personeel
Een lift, rookvrije accommodatie en een kluis bij de receptie
Kamervoorzieningen
De 56 kamers bieden voordelen zoals badjassen, naast faciliteiten zoals gratis wifi en kluisjes.
Er zijn ook andere gemakken voorzien in de kamers zoals:
Verrijdbare/extra bedden (toeslag) en baby-/kinderbedden (toeslag)
Oplaadstation voor elektrische voertuigen ter plaatse
Shuttleservice naar het treinstation (toeslag)
Skishuttle in de buurt
Beperkte parkeergelegenheid ter plaatse
Eten en drinken
2 restaurants
Een bar/lounge
Restaurants ter plaatse
Crap da Fö
Palü Restaurant
Dingen om te doen
Aangrenzende 18-hole golfbaan
Bubbelbad
Fitnesslessen
Gratis fietsenverhuur
Rondvluchten met helikopter/vliegtuig
Sauna
Ski-opslag
Skipassen
Speeltuin
Sportschool
Stoombad
Volledig uitgeruste spa
Gezinsvriendelijk
Babybed (toeslag)
Extra bed (toeslag)
Speeltuin
Wasserij
Voorzieningen
Bagageopslag
Gratis kranten in de lobby
Kluisje bij het onthaal
Receptie met beperkte openingsuren
Wasserij
Gastendiensten
Droogkuis-/wasserijservice
Hulp met excursies en tickets
Meertalig personeel
Schoonmaakservice (dagelijks)
Zakelijke diensten
Conferentieruimte
Vergaderruimte
Buiten
Barbecue
In de bergen
Terras
Tuin
Volledig uitgeruste spa
Sportmassages
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Lift
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Meer
2 gebouwen
4 etages
Feestruimte
Gebouwd in 1967
Open haard in de lobby
Roken is niet toegelaten
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Babybed (toeslag)
Beddengoed inbegrepen
Extra bed (toeslag)
Badkamer
Badjassen
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Entertainment
Tv
Meer
Bureau
Kluis
Strijkijzer/strijkplank op verzoek
Telefoon
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie biedt transfers vanaf het treinstation (hiervoor kan een toeslag gelden). Om opgehaald te worden, dien je de accommodatie 24 uur voor aankomst te contacteren. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
De receptie is dagelijks geopend van 08.00 uur tot 20.00 uur.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 20.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je CHF 15 per huisdier, per nacht
Alleen bepaalde kamers, beperkingen van toepassing. Huisdiervriendelijke kamers kunnen worden aangevraagd door de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging te contacteren.
Er is een voer- en drinkbak beschikbaar
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Eén kind van 6 jaar of jonger kan gratis verblijven als het gebruikmaakt van de aanwezige bedden wanneer het slaapt in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan CHF 60.0 per nacht.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan CHF 20.0 per nacht.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: CHF 3.10 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 12 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor huisdieren: CHF 15 per huisdier, per nacht
Toeslag voor babybed: CHF 20.0 per nacht
Toeslag voor extra bed: CHF 60.0 per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Neem vooraf contact op met de accommodatie om babybedden en verrijdbare/extra bedden te reserveren.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
Contactloos betalen is mogelijk
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Nationale beoordeling
Hotelstars Union kent een officiële sterrenclassificatie toe aan accommodaties in Zwitserland. Deze accommodatie is beoordeeld met 3 sterren superieur en wordt op deze website weergegeven als een accommodatie met 3,5.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Hotel Palü?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van CHF 15 per huisdier, per nacht. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
De parkeermogelijkheden zijn beperkt.
Hoe laat kan ik bij Hotel Palü inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel Palü uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Hotel Palü?
Dit hotel in Pontresina ligt in de buurt van de pistes en in de bergen, op 2 km afstand van Alp Languard, Val Roseg en Museum Alpin. Ook Bellavita Erlebnisbad und Spa en Engadin-vallei liggen op 3 km afstand. Station Pontresina ligt op 23 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Hotel Palü
9,4
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,6
Netheid
8,8
Locatie
9,4
Personeel en service
9,2
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 48 van 74 beoordelingen
10 - Uitstekend
48
Gastenscore: 8 - Goed. 24 van 74 beoordelingen
8 - Goed
24
Gastenscore: 6 - Redelijk. 2 van 74 beoordelingen
6 - Redelijk
2
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 74 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 74 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Francini
26 jan 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
I love the hotel , staff very attentive, great location and bus transportation very convenient, the food at the restaurant was excellent.
Francini
5 nachten verbleven in januari 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Monika
22 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Gesamtes Personal sehr, sehr freundlich und aufgestellt.
Exzellentes Frühstücksbüffet sowie auch extrem leckere und spezielle a la Carte Speisen zur Auswahl.
Werden es auf jeden Fall weiter empfehlen.
Monika
7 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
patrik
7 feb 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Ein sehr gut geführtes Hotel in Pontresina, ich komme gerne wieder
patrik
2 nachten verbleven in januari 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Sandra
11 okt 2023
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Tolles Essen
Sandra
2 nachten verbleven in oktober 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Alessandro
14 apr 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Tolles und sehr charmantes Hotel. Gerne wieder
Alessandro
1 nacht verbleven in april 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Neda
4 jan 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
It is a beautiful , clean and very close to bus stop. The shuttle service was great. The spa is amazing. Very friendly staff
Neda
2 nachten verbleven in januari 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Fabian
5 okt 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Schöne Zimmer, modern.
Die Speiseauswahl ist sehr breit (positiv), und auch super Qualität. Wir haben diverse Menüs probiert und alles war sehr lecker.
Fabian
3 nachten verbleven in september 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Mariano
23 feb 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Sehr professionell, alles sauber und und freundliches Personal. Restaurant Spitzenklasse mit Eigenproduktionen mit sensationeller Preis Leistungs Verhältnis. Geschäftsführer immer present, aufmerksam und freundlich. Top
Mariano
2 nachten verbleven in februari 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Pascal
3 jan 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
super Hotel mit nettem Personal
Das Hotel war für eine Nacht super. Leider waren zu unserem Zeitraum nur noch die älteren Zimmer verfügbar, was für eine Nacht ganz okey war. Das nächste mal werde ich die neue Zimmerkategorie ausprobieren. Der Service und Freundlichkeit des Personals war sehr nett. Kommen gerne wieder hierher. Auch eine Super Ausgangslage für Wanderungen im Sommer wie auch zur jetzigen Jahreszeit.
Pascal
1 nacht verbleven in december 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Geverifieerde reiziger
16 jun 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Top hotel!
Wij verbleven hier 7 nachten. Een top hotel! Geluiddichte kamers. Personeel is zeer vriendelijk en behulpzaam. We hadden een kamer met uitzicht op de bergen, fantastisch! Zeer uitgebreid ontbijt. Gratis parkeren (parkeergarage), ca. 30 min rijden naar Livigno. We kregen een pas. Hierdoor hadden we gratis toegang tot alle kabelbanen en stoeltjesliften in de omgeving! Diavolezza, Corvatsch, Lagalb, Muottas Muragl etc. Ook kun je met de pas gebruik maken van het openbaar vervoer (bus, Bernini Express). Volgend jaar boeken we dit hotel weer! Aanrader!
Geverifieerde reiziger
4 nachten verbleven in juni 2018
Geverifieerd
8/10 – Goed
Helene
17 mrt 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The staff was really friendly and accommodating. We stayed at the hotel to participate in the Engadin Skimarathon, and they made everything super easy for us.
The location of the hotel is perfect for cross-country skiing. The tracks are literally 10 m from the hotel, and you can access a wide network of tracks. A very beautiful place!
Helene
3 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Philippe
9 jan 2023
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Privilégier la partie neuve de l’hôtel qui dispose de chambres récentes. Excellents petit déjeuner et restaurant.
Philippe
4 nachten verbleven in december 2022
Geverifieerd
8/10 – Goed
Tobias
31 jan 2022
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Welness war wegen corona voll. Sonst sehr angenehmes Hotel
Tobias
1 nacht verbleven in januari 2022
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Miriam
31 jan 2022
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Tolles Sport-Hotel
Tolles Hotel direkt an der Loipe, den Winterwanderwegen und der Bushaltestelle.
Miriam
2 nachten verbleven in januari 2022
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Ruedi
25 okt 2020
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Herbsttage im Engadin
Gerne immer wieder! Wir waren bereits zum Zweiten mal in diesem Hotel zu Besuch. Freundliches Personal, gutes Essen, schöne und zweckmässige Zimmer zeichen dieses Hotel aus.
Ruedi
2 nachten verbleven in oktober 2020
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Peter
19 jul 2020
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Erholsame Tage im Engadin
Es war mein zweiter Aufenthalt im Palü.
Sehr aufmerksames und freundliches Personal. Feine Küche.
Für mich sehr wichtig, grosszügige Einzelzimmer.
Peter
5 nachten verbleven in juli 2020
Geverifieerd
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
5 mrt 2020
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Originelle Raumausstattungen, Bilder, Dekoration - Steinbockgeweih. Sehr nettes und aufwerksames Personal. Gerne weider einmal.
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in februari 2020
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Walter
22 jan 2020
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Tolle Gastfreundschaft
Der Aufenthalt war wunderbar. Das Arvenzimmer ist sehr schön zum Bernina ausgerichtet was einen herrlichen Blick in die Berge ermöglichte.
Walter
7 nachten verbleven in januari 2020
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Naomi
9 jan 2020
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Das Personal ist super freundlich und hilfsbereit auch
das Zimmer war sauber und wie auf den Bildern zu erwarten.
Wenn der Hotelgast oberhalb von uns die WC Spülung betätigt hat, hörten wir das sehr gut. Leider war das Hotel auch ausgebucht, deshalb konnten sie nichts unternehmen.
Ansonsten hat uns unseren Aufenthalt im Hotel Palü sehr gut gefallen.
Naomi
4 nachten verbleven in december 2019
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Ruedi
3 nov 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Herbststimmung im Engadin
Ein schöner Aufenthalt im Hotel Palü. Freundliche Mitarbeiter bieten einen sehr guten Service.
Ruedi
2 nachten verbleven in oktober 2019
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Geverifieerde reiziger
18 sep 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Zimmer 14 die grosse Lampe beim Bett ist zum Lesen eine Katostrophe
Geverifieerde reiziger
4 nachten verbleven in september 2019
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Geverifieerde reiziger
11 aug 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Natur vor der Haustür. Tolles Spa. Sehr freundliches Personal. Leckeres essen. Super Zimmer.
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in augustus 2019
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Geverifieerde reiziger
10 aug 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
perfekter Aufenthalt
sehr ruhig gelegen und trotzdem sind alle Restaurants zu Fuss gut zu erreichen
Geverifieerde reiziger
4 nachten verbleven in juli 2019
Geverifieerd
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
2 aug 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Das Arvenzimmer war herrlich. Die Strasse ist gut befahren und kann je nach dem etwas störend sein. Gesamteindruck sehr gut.
Geverifieerde reiziger
4 nachten verbleven in juli 2019
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Heinz
22 jul 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Alle rufen freudig aus, das Palü ist unser Haus.
Weit überdurchschnittlich in dieser Kategorie: Unterkunft, Küche und ganze Atmosphäre. Einmalig gutes Preis - Leistungsverhältnis. Einziger kleiner Fleck auf der weissen Weste: Das Badzimmer, insbesondere die Badewanne, ist für Alte und Behinderte wegen fehlenden Haltegriffen problematisch.