Very cozy one bedroom apartment, in a great location. Balcony overlooking the Castellaccio. 100 m from the center, from the plants, from the supermarket. Near the skating rink. At golf. swimming pool at 500 m. Parking space. Very cozy one bedroom apartment, in a great location. Balcony overlooking the Castellaccio. 100 m from the supermarket. Near the skating rink. At golf. swimming pool at 500 m. Parking space.
Accommodatie-voorzieningen
Wintersport
Gebruik van de skilift
Langlaufloipe in de buurt
Snowboarden in de buurt
Toegang tot de piste
Internet
Beschikbaar in het appartement: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Auto aanbevolen
Parkeerplekken ter plaatse
Keuken
Kitchenette
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Oven
Eetopties
Eettafel
Slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Slaapbank
Slaapkamer
Badkamer
1 badkamer
Bad of douche
Bidet
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Toiletpapier
Zeep
Woonruimtes
Apart eetgedeelte
Eettafel
Woonkamer
Entertainment
Tv met kabel-/satellietzenders
Buiten
Balkon
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Wasserette
Werkplekken
Bureau
Bureaustoel
Comfort
Verwarming
Huisdieren
Huisdiervriendelijk
Alleen honden zijn welkom
Tot 10 kg per huisdier
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Strijkijzer/strijkplank
Uitgelichte locatiekenmerken
Aan een meer
Dicht bij de baai
Dicht bij een spa
In de bergen
In een dorp
In het stadscentrum
Naast een golfbaan
Dingen om te doen
Parkeerplaats voor fietsen
Skiliftprivileges
Toegang tot skipiste
Bergbeklimmen in de buurt
Ecotours in de buurt
Golfbaan in de buurt
Mountainbiken in de buurt
Paardrijden in de buurt
Rotsklimmen in de buurt
Schaatsmogelijkheid in de buurt
Sleeën in de buurt
Vismogelijkheid in de buurt
Wandel-/fietsroutes in de buurt
Zwemmogelijkheid in de buurt
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Huisdieren toegelaten
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden zijn toegestaan
1 in totaal (tot 10 kg per huisdier)
Opmerking van de gastheer/-vrouw: Su richiesta
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Opmerking van de gastheer/-vrouw: non attrezzata per la prima infanzia
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een EHBO-koffer en een veiligheidsslot
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie IT017148C23S3WXMYC, 017148-LNI-00024
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Er wordt een auto aanbevolen om van en naar deze accommodatie te reizen.
Accommodatie ook bekend onder de naam
House in the Center of Ponte di Legno Apartment
House in the Center of Ponte di Legno Ponte di Legno
House in the Center of Ponte di Legno Apartment Ponte di Legno
Over deze buurt
dit appartement ligt in het stadscentrum en aan een meer in Ponte di Legno. Bezoek Adamello en Valbione -skilift als je graag iets actiefs wilt doen. Als je graag de natuur intrekt, verken dan Solevallei en Adamello Regionaal Park. Scuola Italiana Sci Castellaccio en Re del Dolce zijn ook een bezoek waard. Er zijn mogelijkheden te over in deze regio, zoals langlaufen en snowboarden. Vergeet ook niet om te gaan sleeën of schaatsen. Bekijk onze reisgids voor Ponte di Legno
Bergamo Orio al Serio Airport (BGY) - 121 min. rijden
Restaurants
Bar Brescia
2 min. wandelen
Tre Archi
13 min. wandelen
La Maralsina
18 min. rijden
Ombrello - après ski
10 min. rijden
Winepub Maso Guera
5 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij House in the center of Ponte di Legno?
Ja, bij deze accommodatie zijn honden met een gewicht van maximum 10 kg per huisdier toegestaan (maximum 1 in totaal).
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij House in the center of Ponte di Legno inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij House in the center of Ponte di Legno uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat House in the center of Ponte di Legno?
Dit appartement in Ponte di Legno biedt rechtstreeks toegang tot de pistes en ligt in de bergen, op 5 minuten wandelen van Adamello Regionaal Park, Valbione -skilift en Ponte di Legno - Tonale Ski Area. Adamello en Scuola Italiana Sci Castellaccio liggen op enkele stappen afstand.
Beoordelingen over House in the center of Ponte di Legno