Gehele woning
CASTELLO MERLATO_Castello di Casalte - CASTELLO MERLATO
Fotogalerie voor CASTELLO MERLATO_Castello di Casalte - CASTELLO MERLATO





Gehele woning
500 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Casa Juliana Comfortable Holiday Residence
Casa Juliana Comfortable Holiday Residence
- Zwembad
- Keuken
- Wasmachine
- Droogkast
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een brandblusapparaat
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie IT048033B4AHY8FJSQ
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
17074-47707
Over deze buurt

Pontassieve, Firenze
In de buurt
Arno Rivier9 min. rijden - 4.0 km
Pad van de Goden14 min. rijden - 8.9 km- Castello del Trebbio10 min. rijden - 3.9 km
- Pieve di S.Giovanni Battista a Remole10 min. rijden - 4.3 km
- Pieve dei Santi Gervasio e Martino a Lobaco12 min. rijden - 6.8 km
Lokaal vervoer
- Station Pontassieve Sieci - 8 min. rijden
- Station Montorsoli - 22 min. rijden
- Luchthaven Peretola (FLR) - 53 min. rijden
Restaurants
- Nuovo Ristorante Arrosto Girato7 min. rijden
- Pasticceria Bonaiuti9 min. rijden
- Pizzeria Bonaiuti8 min. rijden
- Castello Del Trebbio9 min. rijden
- Sunset Birreria Pizzeria13 min. rijden








