Aparthotel
DMCharme
Aparthotels met balkons of terrassen, vlak bij Haven van Ponta Delgada
Fotogalerie voor DMCharme





Beoordelingen
9,6 op 10 –
Uitzonderlijk
Populaire voorzieningen
Kameropties
Controleer de beschikbaarheid voor deze datums
Beschikbare filters voor kamers
2 van 2 kamers weergeven
Alle foto's voor Klassiek huis, 4 slaapkamers laden

Klassiek huis, 4 slaapkamers
Hoogtepunten
De binnenplaats
Balkon of terras
Een aparte eetruimte
Open haard
Airconditioning
Een koelkast/vriezer
Een eettafel
Een vaatwasser
Alle foto's voor Deluxe suite laden

Deluxe suite
Hoogtepunten
De binnenplaats
Balkon of terras
Een aparte eetruimte
Open haard
Airconditioning
Een koelkast/vriezer
Een eettafel
Een vaatwasser
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!
Over deze buurt

Rua Carvalho Ara jo 15b, Ponta Delgada, Azores, 9500-040
Over deze accommodatie
DMCharme
Aparthotels met balkons of terrassen, vlak bij Haven van Ponta Delgada
Dit aparthotel beschikt naast een microgolfoven in de gemeenschappelijke ruimte over een koelkast in de gemeenschappelijk ruimte en hulp bij uitstappen/tickets. Wifi in gemeenschappelijke ruimtes is gratis. Je vindt er ook een open haard in de lobby, een kapsalon en een kluis bij de receptie. Elk aparthotel beschikt over een open haard. Geniet daarnaast van gratis wifi en een balkon of terras. Er zijn gemakken als een eetruimte en een koelkast, terwijl je ook kunt gebruikmaken van een eigen tuin en een microgolfoven.
DMCharme heeft 4 kamers met airconditioning die zijn voorzien van een open haard en een koffiezetapparaat/waterkoker. Elke kamer heeft een balkon of terras. Alle kamers hebben een eetruimte met bureaus en eettafels. Je kunt gebruikmaken van een koelkast met diepvriezer en een microgolfoven op de kamer.
Elke badkamer is voorzien van een bidet en een haardroger. Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi (snelheid: 500+ Mbps (voor 6+ personen of 10+ toestellen)). Een schoonmaakservice is dagelijks beschikbaar.
Gelijkaardige accommodaties

Guesthouse Ponta Delgada
Guesthouse Ponta Delgada
- Keuken
- Wasmachine
- Droogkast
- Parking inbegrepen
Accommodatie-voorzieningen
Beleid
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
- De stad heft de volgende belasting: EUR 2.00 per persoon, per nacht, voor maximaal 3 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 13 jaar oud.
- Schoonmaakkosten: EUR 30 per accommodatie, per week (afhankelijk van de verblijfsduur en unitgrootte)
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
- Toeslag voor extra bed: EUR 15.0 per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Accommodatie ook bekend onder de naam
DMCharme Aparthotel
DMCharme Ponta Delgada
DMCharme Aparthotel Ponta Delgada
Veelgestelde vragen
Beoordelingen
9,6








