Default HTG hotel image

Vind je ideale hotel in Polinerion

  • Verander van gedachten

    Boek hotels met gratis annulering
  • Trakteer jezelf

    Meld je aan en bespaar 10% of meer op duizenden hotels
    Aanmelden
  • Wees kieskeurig

    Zoek in bijna een miljoen accommodaties wereldwijd

Bekijk de prijzen voor deze datums

Vandaag
13 aug - 14 aug
Morgen
14 aug - 15 aug
Dit weekend
14 aug - 16 aug
Volgend weekend
21 aug - 23 aug

Filter op

Beoordeling

Gastenscore

Onze beste keuzes voor hotels in Polinerion

Grevena
Inclusief ontbijt
Hotel
Huisdiervriendelijk
Boek nu, betaal later

1. Guest House Ilektra

Guest House Ilektra
Voio
Verenigde Staten
Pantelia
€ 62
inclusief belastingen en toeslagen
20 aug - 21 aug
Guest House Ilektra

2. Pindos Resort

Pindos Resort
Grevena
€ 89
inclusief belastingen en toeslagen
23 aug - 24 aug
Pindos Resort

3. Le Marron

Le Marron
Voio
€ 94
inclusief belastingen en toeslagen
1 sep - 2 sep
Le Marron

4. Katogi Averoff Hotel & Winery

Katogi Averoff Hotel & Winery
Metsovo
Italië
Luca
€ 100
inclusief belastingen en toeslagen
2 sep - 3 sep
Katogi Averoff Hotel & Winery

5. Grand Forest Metsovo

Grand Forest Metsovo
Metsovo
België
francis
€ 280
inclusief belastingen en toeslagen
18 aug - 19 aug
Grand Forest Metsovo

6. Asteri Metsovo

Asteri Metsovo
Metsovo
Nederland
Erik
€ 62
inclusief belastingen en toeslagen
30 aug - 31 aug
Asteri Metsovo

7. Abete Luxury Apartments

Abete Luxury Apartments
Metsovo
Griekenland
Michail
€ 178
inclusief belastingen en toeslagen
28 aug - 29 aug
Abete Luxury Apartments
Alle accommodaties bekijken
Bespaar gemiddeld 15% op duizenden hotels wanneer je bent aangemeld

De beste hotelbeoordelingen voor Polinerion

Goedkope verblijven in Polinerion

Asteri Metsovo

Asteri Metsovo

Metsovo Metsovo Epirus
€ 62
30 aug - 31 aug
inclusief belastingen en toeslagen
9/10 Uitmuntend! (60 beoordelingen)
Asteri Metsovo

Veelgestelde vragen

Waar vind je de beste plek voor een verblijf in Polinerion?
Met een ligging op 30,2 km van het centrum van Polinerion behoort Grand Forest Metsovo tot de beste keuzes voor een overnachting, zo valt te zien in onze reizigersgegevens. Twee andere opties voor een reis naar deze omgeving zijn Le Marron en Asteri Metsovo. Bekijk alle beschikbare tophotels en vakantiewoningen in Polinerion.
Wat zijn enkele van de beste vakantiewoningen die Polinerion te bieden heeft?
Vila Lola met uitzicht op de bergen: deze vakantiewoning in de buurt van Polinerion bevindt zich aan een rivier en heeft een open haard, een balkon en een barbecue voor een zorgeloze ervaring in je nieuwe omgeving. Het heeft 4 slaapkamers en een keuken met een koelkast, een kookplaat en een koffiezetapparaat/waterkoker. Handig voor een gezellig hapje eten met vrienden of familie! Trek je schoenen uit en geniet van een tuin en verschillende spelletjes. Bekijk alle vakantiewoningen in Polinerion.
Ontvang ik een terugbetaling als ik mijn hotelreservering in Polinerion wil annuleren?
Ja! De meeste hotelboekingen zijn restitueerbaar, zolang je voor de annuleringsdeadline van het hotel annuleert. Dit is vaak binnen 24 of 48 uur voor het inchecken. Als je een reservering hebt geboekt zonder restitutie, heb je misschien nog de mogelijkheid om binnen 24 uur na het boeken te annuleren en een terugbetaling te ontvangen. Filter je zoekopdracht op volledig restitueerbaar om flexibele hoteldeals te vinden in Polinerion.
Wat biedt een verblijf in Polinerion?
Als gast zul je meer dan genoeg te zien en te doen hebben in Polinerion. Er zijn 17 hotels en andere accommodaties in de omgeving. Lees meer over Polinerion.
Wat zijn de leukste plekken om te bezoeken tijdens mijn vakantie in Polinerion?
Enkele bezienswaardigheden in de wijdere omtrek zijn Smolikas, Skiresort Vasilitsa en Smolikas-berg. Lees wat je nog meer kunt doen en bezichtigen in de Polinerion-gids van Expedia.
Hoe is het weer in Polinerion?
De warmste maanden zijn gewoonlijk juli en augustus, met een gemiddelde temperatuur van 20 °C. De koudste maanden zijn januari en februari, met een gemiddelde temperatuur van 3 °C De maanden met de meeste regen in Polinerion zijn november, januari, december en februari. Deze maanden valt er gemiddeld 195 mm regen.