Le Terrazze di Don Nino ligt in Polignano a Mare in de historische wijk. Bezoek Standbeeld van Domenico Modugno en Abdij van San Vito, enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar Spiaggia di Lama Monachile en Cala Sala - Portacola - Portalga. Salviamo San Salvatore en Osservatorio Astronomico Sirio zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Polignano a Mare
Dit aparthotel is rookvrij. Geniet er van een terras en aangrenzende/verbonden kamers. Elk aparthotel biedt een eetruimte en een waterkoker, naast gratis wifi en een regendouche. Je vindt er tevens een haardroger en een douche. Het bed wordt op verzoek verschoond.
Le Terrazze di Don Nino heeft 2 kamers met een haardroger. Alle kamers hebben een eetruimte. Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi (snelheid: 25+ Mbps). Elke badkamer heeft een douche met een regendouche en een bidet. Vervanging van de handdoeken en verschoning van het bed zijn op verzoek beschikbaar.
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Klamboes
Brandblusser
Algemeen
2 units
Handdoeken (verschoond op verzoek)
Onderling verbonden units beschikbaar
Schoon beddengoed op verzoek
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor late check-in: EUR 25 als je incheckt tussen 20.00 uur en 23.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Binnen de 10 dagen voor aankomst ontvang je een e-mail met incheckinstructies. Je hebt toegang tot de accommodatie via een privé-ingang.
Contacteer de accommodatie minstens 72 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Vul voor aankomst via een beveiligde link het online registratieformulier in
Na het boeken dien je een kopie van je legitimatiebewijs aan de accommodatie te verstrekken
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 19.30 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Privé-ingang
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Waarborg: EUR 250 per accommodatie per verblijf
De stad heft de volgende belasting: EUR 2.00 per persoon, per nacht, voor maximaal 7 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 15 jaar oud.
Schoonmaakkosten: EUR 250 per accommodatie, per verblijf
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor late check-in: EUR 25 als je incheckt tussen 20.00 uur en 23.00 uur
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten of per kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een brandblusapparaat
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Registratienummer van de accommodatie BA07203542000024128, IT072035B400069752
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Le Terrazze di Don Nino Aparthotel
Le Terrazze di Don Nino Polignano a Mare
Le Terrazze di Don Nino Aparthotel Polignano a Mare
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Le Terrazze di Don Nino?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Le Terrazze di Don Nino inchecken?
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur. Tegen een toeslag van EUR 25 kun je bij deze accommodatie tussen 20.00 uur en 23.00 uur laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Le Terrazze di Don Nino uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Le Terrazze di Don Nino?
Dit aparthotel ligt in Pozziglioni, op 5 minuten wandelen van Grotta Palazzese, Grotta Ardito-promenade en Lungomare di Polignano a Mare. Ook Spiaggia di Lama Monachile en Standbeeld van Domenico Modugno liggen op 10 minuten wandelen. Stazione di Polignano A Mare ligt op 7 minuten wandelen.