Gehele woning

Villa Lidija

3.0-sterrenaccommodatie

Fotogalerie voor Villa Lidija

4 slaapkamers, gratis babybedden, beddengoed
Een microgolfoven, een vaatwasser, een koffiezetapparaat/waterkoker
Dineren op de kamer
Woonkamer
Zwembad

Gehele woning

4 slaapkamers3 badkamersMax. aantal: 8160 m²

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Keuken
  • Huisdiervriendelijk
  • Parking inbegrepen
  • Gratis wifi
  • Airconditioning

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Een plek voor jezelf

Je hebt de gehele woning helemaal voor jezelf en hoeft dus alleen met je reisgezelschap te delen.

Villa Lidija

Deze rookvrije villa beschikt naast gratis parking over gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes. De villa's beschikken naast een privézwembad over een keuken en 2.5 badkamers. Microgolfovens, een koffiezetapparaat/waterkoker en een vaatwasser zijn enkele van de overige voorzieningen.
Elke kamer met airconditioning in Villa Lidija is voorzien van een privézwembad. Alle kamers in deze villa met 3 sterren hebben keukens met een microgolfoven, kookgerei, borden en bestek, een vaatwasser en een koffiezetapparaat/waterkoker. Elke badkamer is voorzien van een douche. Gratis babybedden zijn ook beschikbaar.

Accommodatie-voorzieningen

Zwembad/spa

  • Privézwembad

Parkeren en vervoer

  • Gratis zelf parkeren ter plaatse
  • Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse

Gezinsvriendelijk

  • Gratis babybed
  • Kinderstoel

Keuken

  • Afwasmachine
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Microgolfoven

Slaapkamers

  • 4 slaapkamers
  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • 2,5 badkamers
  • Douche
  • Handdoeken inbegrepen

Buiten

  • Terras

Comfort

  • Airconditioning
  • Verwarming

Huisdieren

  • Huisdiervriendelijk
  • Voor assistentiedieren gelden geen toeslagen

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: middernacht

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail met incheckinstructies.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Voor huisdieren betaal je extra
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.
Op verzoek zijn er gratis babybedjes beschikbaar bij de accommodatie

Roken

Smoking is not permitted

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Schadeborg: EUR 500 per verblijf
  • Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 oktober t/m 31 maart betaal je EUR 1.50 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 0.75 per nacht voor gasten tussen 12-17 jaar oud. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 12 jaar oud.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 april tot 30 september betaal je EUR 1.50 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 0.75 per nacht voor gasten tussen 12 en 17 jaar oud. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 12 jaar oud.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Optionele extra's

  • Voor huisdieren wordt een toeslag aangerekend
  • Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een erkend identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Registratienummer van de accommodatie HR64478979511
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Accommodatie ook bekend onder de naam

Villa Lidija Villa
Villa Lidija Polaca
Villa Lidija Villa Polaca

Over deze buurt

Villa Lidija ligt in Polaca. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Asseria Hillfort en Kasteel van Novigrad. Daarnaast kun je ook de plaatselijke attracties, zoals Fun Park Biograd en Betina Museum voor Houten Scheepsbouw een bezoekje brengen. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Kresimir Cosic-hal of kies voor een avondje uit bij Arsenal Zadar. Bekijk onze reisgids voor Polaca
Meer villa's in Polaca
Kaart
Donja Jagodnja 1A 23423, Polaca, Zadar, 23423

In de buurt

  • Marina Kornati
    14 min. rijden - 11.9 km
  • Ilirija Aquatic Center
    16 min. rijden - 12.6 km
  • Fun Park Biograd
    17 min. rijden - 14.8 km
  • Meer van Vrana
    20 min. rijden - 17.6 km
  • Natuurpark Meer van Vransko
    21 min. rijden - 18.7 km

Lokaal vervoer

  • Zadar (ZAD) - 26 min. rijden

Restaurants

  • Restoran Marina Kornati
    13 min. rijden
  • Maškovića Han
    15 min. rijden
  • BISTRO Andrija
    15 min. rijden
  • Restaurant Roko
    16 min. rijden
  • Pizzeria "Boban", Benkovac
    12 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Villa Lidija?

Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag. Hulpdieren betalen geen toeslag.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.

Hoe laat kan ik bij Villa Lidija inchecken?

Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: middernacht.

Tot hoe laat kan ik bij Villa Lidija uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Villa Lidija?

Deze villa in Polaca ligt op 15 km afstand van Marina Kornati, Meer van Vrana en Fun Park Biograd. Ook Otocici Komornik en Asseria Hillfort liggen op 20 km afstand.

Beoordelingen over Villa Lidija