Hotel Palace ligt in Pilsen. Bezoek culturele hoogtepunten Brouwerijmuseum en Poppentheatermuseum. Daarnaast kun je ook enkele van de bezienswaardigheden in de buurt verkennen, zoals Stads Paleis bij de Gouden Zon en Oude Stadhuis. DinoPark Plzeň en Dierentuin van Pilsen zijn ook een bezoek waard. Profiteer van het feit dat je dicht aan het water ligt door deel te nemen aan activiteiten zoals waterskiën, windsurfen en surfen/bodyboarden. De regio biedt ook avontuurlijkere activiteiten zoals wandel- en fietsroutes afleggen. Bekijk onze reisgids voor Pilsen
Na Roudne 23, Plzen, 30165
In de buurt
St. Bartholomeus-kathedraal
9 min. wandelen - 0.8 km
Bierbrouwerij van Pilsen
14 min. wandelen - 1.2 km
Brouwerijmuseum
9 min. wandelen - 0.8 km
Náměstí Republiky
9 min. wandelen - 0.8 km
Škoda Museum Pilsen
2 min. rijden - 1.8 km
Lokaal vervoer
Station Plzeň Hlavní - 19 min. wandelen
Restaurants
McDonald's
5 min. wandelen
Pappa Coffee
8 min. wandelen
Kegzistence
8 min. wandelen
Kafec
7 min. wandelen
Pizza Hut
6 min. wandelen
Over deze accommodatie
Hotel Palace
Hoogtepunten van de accommodatie
Een droogkuis/wasserijservice, een restaurant en een bar vormen slechts een kleine greep uit wat je kunt verwachten bij Hotel Palace. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
Je kunt ook genieten van voordelen zoals:
Een ontbijtbuffet (toeslag), parkeerplaatsen ter plaatse en een lift
Meertalig personeel, rookvrije accommodatie en een feestzaal
Bagageopslagruimte
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Hotel Palace hebben volop comfort met gratis wifi en kluisjes.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Parkeerplekken ter plaatse (CZK 200 per dag)
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Dagelijks ontbijtbuffet tegen een toeslag beschikbaar van 07.00 uur tot 11.00 uur: CZK 250 per persoon
Een restaurant
Restaurants ter plaatse
Restaurant Saloon Roudna
Gezinsvriendelijk
Koelkast op de kamer
Voorzieningen
Bagageopslag
Gastendiensten
Droogkuis-/wasserijservice
Meertalig personeel
Schoonmaakservice (dagelijks)
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Lift
Meer
4 etages
Feestruimte
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Bad of douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Entertainment
Satellietzenders
Eten en drinken
Elektrische waterkoker
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Meer
Bureau
Kluisje
Mobiele toegangssleutel
Strijkijzer/strijkplank op verzoek
Telefoon
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor vroeg inchecken: CZK 500
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken
Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor laat uitchecken: CZK 500
Speciale incheckinstructies
De receptie is van maandag t/m zaterdag geopend tussen 07.00 uur en 22.00 uur, en van zondag t/m zondag tussen 07.00 uur en 14.00 uur.
Als je verwacht buiten de reguliere inchecktijden te arriveren, dien je de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies en informatie over het sleutelkastje te ontvangen. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie minstens 48 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 22.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie, sleutelkastje
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je CZK 300 per huisdier, per nacht
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Beperkingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging.
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan CZK 500.0 per nacht.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: CZK 35.00 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 18 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer CZK 250 per persoon
Betaald parkeren: CZK 200 per dag
Toeslag voor huisdieren: CZK 300 per huisdier, per nacht
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Toeslag voor vroeg inchecken: CZK 500 (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Toeslag voor laat uitchecken: CZK 500 (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Toeslag voor extra bed: CZK 500.0 per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards
Contactloos betalen is mogelijk
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Hotel Palace Plzen
Palace Plzen
Hotel Palace Hotel
Hotel Palace Plzen
Hotel Palace Superior
Hotel Palace Hotel Plzen
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Hotel Palace?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van CZK 300 per huisdier, per nacht. Hulpdieren betalen geen toeslag. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Hoeveel kost een verblijf bij Hotel Palace?
Vandaag, 10 mrt. 2026, kost een verblijf bij Hotel Palace van één nacht voor twee volwassenen op 11 mrt. 2026 min. € 104, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Parkeren kost CZK 200 per dag.
Hoe laat kan ik bij Hotel Palace inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur. Tegen een bedrag van CZK 500 kun je vroeg inchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).
Tot hoe laat kan ik bij Hotel Palace uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag van CZK 500 kun je laat uitchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).
Waar staat Hotel Palace?
Dit hotel in Pilsen ligt op 10 minuten wandelen van Ondergronds Plzeň, Huis "U Salzmannu" en Brouwerijmuseum. Ook Pernerhuis en Museum van het Historische Ondergrondse van Plzeň liggen op 10 minuten wandelen. Station Plzeň Hlavní ligt op 19 minuten wandelen en naar Station Plzen Jižní Predmesti is het 27 minuten wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over Hotel Palace
8,4
Zeer goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,0
Netheid
8,0
Locatie
8,6
Personeel en service
8,2
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 31 van 90 beoordelingen
10 - Uitstekend
31
Gastenscore: 8 - Goed. 46 van 90 beoordelingen
8 - Goed
46
Gastenscore: 6 - Redelijk. 10 van 90 beoordelingen
6 - Redelijk
10
Gastenscore: 4 - Matig. 3 van 90 beoordelingen
4 - Matig
3
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 90 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
8/10 – Goed
Ben, Mokum
16 aug 2015
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Hotel vlak bij oude centrum. Vraag/boek aircokamer
Er zijn twee hotels van broer en zus. We hadden geboekt in hotel Palace, maar de kamer daar was erg warm en was geen airco. Gelukkig konden we verhuizen naar een airco kamer in hotel Roudna. Dat was veel beter want buiten was en bleef het erg warm. Auto kon voor 6 euro per dag geparkeerd worden op een prive parkeerplekje van het hotel. VAn hotel 10 minuten lopen naar ode stad met het poppenmuseum en biermuseum als aanraders
Vriendelijk personeel aan kleine balie die goed Engels en Duits sprak en voor wie geen enkele vraag te gek was. Ontbijt goed met fruit, musli, broodjes, kaas en vlees en fruit.
Ook zelf te zetten koffie en thee
Ben
8/10 – Goed
Marianne, Woerden, NL
30 jun 2011
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Hotel Palace, Plzen Tsjechië = oké!
Beoordeling = een vette 8!
Alleen het ontbijt was wat minder, maar de Mac is op loopafstand! Prima naar ons zin gehad daar! Engelssprekend personeel en schoon!
Marianne
10/10 – Uitstekend
Eric
Reisde met familie
31 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
chambre propre et spacieuse, personnel très courtois
Eric
1 nacht verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
sven
26 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Fint gammalt hotell med badkar!! Bra frukost.
sven
2 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Monique
18 mrt 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Monique
1 nacht verbleven in maart 2025
6/10 – Redelijk
Marianne
23 feb 2025
Marianne
1 nacht verbleven in februari 2025
10/10 – Uitstekend
Viola
Reisde met een groep, Reisde met familie
1 jan 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Rundum perfekt
Viola
3 nachten verbleven in december 2024
4/10 – Matig
Jonas
15 nov 2024
Positief: Netheid, personeel en service
Jonas
3 nachten verbleven in november 2024
8/10 – Goed
Jin Soo
5 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
War sehr Sauer, Nett Mittarbeiter, einzige negative, Luftabzug im dusche funktioniert nicht. Die Tür Quetscht😆
Jin Soo
2 nachten verbleven in augustus 2024
10/10 – Uitstekend
Frode
Reisde met een groep
20 jun 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Oppholdet var bra, veldig greie rom, stort bad ,resturang ved siden av med god mat og inngjerdet parkering. Personale er veldig hyggelige.
Frode
1 nacht verbleven in juni 2024
10/10 – Uitstekend
Thomas
Reisde met een groep
10 mei 2024
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Thomas
1 nacht verbleven in mei 2024
10/10 – Uitstekend
Klaus
Reisde met familie
2 nov 2022
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Das Hotel innen war super sauber, das Frühstück hat gut geschmeckt und es gab eine große Auswahl, das Personal war nett und hilfsbereit. Die Umgebung draußen war furchtbar schmutzig, die Straßenreinigung kam wohl schon länger nicht mehr vorbei.
Klaus
10/10 – Uitstekend
Konrad
Reisde met partner
12 jul 2022
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Konrad
3 nachten verbleven in juni 2022
10/10 – Uitstekend
Benjamin
11 jun 2022
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Eine Übernachtung im geräumigen Apartment
Gutes Restaurant (Steakhaus) direkt nebenan. Einfaches aber ausreichendes Frühstück. Etwa 5 Minuten Spaziergang über eine Brücke bis zur Altstadt.
Benjamin
1 nacht verbleven in juni 2022
10/10 – Uitstekend
Mariana
8 mei 2022
Mariana
1 nacht verbleven in mei 2022
10/10 – Uitstekend
Didier
Reisde met familie
19 aug 2020
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Didier
1 nacht verbleven in augustus 2020
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
Reisde met een groep
15 nov 2019
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Es war von A bis Z PERFECT.
Staf sehr freundlich .
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in november 2019
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
15 sep 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in september 2019
8/10 – Goed
Peter
Reisde met een groep
23 jul 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
No complaints which is what it is all about
Nice little hotel. Quiet. Good restaurant next door owned by the same people. Value for money. Just the job
Peter
1 nacht verbleven in juli 2019
10/10 – Uitstekend
Edina
2 jul 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Kényelmes, nagy, tiszta, jól felszerelt szobánk volt. A személyzet kedves és segítőkész volt. 6 eur/éjszakáért biztonságos, zárt parkolót biztosítottak. Minden tökéletes volt.
Edina
2 nachten verbleven in juni 2019
10/10 – Uitstekend
Josef
21 apr 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Josef
1 nacht verbleven in april 2019
8/10 – Goed
Gustavo
7 okt 2018
Positief: Netheid, personeel en service en comfort kamer
Great staff!
15-20 min from the city center (not really close, but not far as well). Location is very calm, which was good for me. Hotel staff was really nice and friendly. Breakfast was good. Rooms are not particularly new, but were in good condition. I did not like the duvet (it was rough).
Gustavo
1 nacht verbleven in september 2018
8/10 – Goed
Ramon
29 sep 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Location
Last minute decision to stay overnight in Pilsen on the way to Prague. Those hotel by location, review & price. The center of town has the beer museum and the old church tower & clock. The Condo area is 200 yards across the river. Enjoyed it.
Ramon
1 nacht verbleven in september 2018
8/10 – Goed
Bo
19 jun 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Bo
2 nachten verbleven in juni 2018
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
11 jun 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer