Fotogalerie voor Hidden bijou in Plovdiv -5 minutes from center





Beoordelingen
9,6 op 10 –
Uitzonderlijk
Geheel appartement
2 slaapkamers 1 badkamer Max. aantal: 6 90 m²
Populaire voorzieningen
De huidige prijs is € 102
inclusief belastingen en toeslagen
7 okt - 8 okt
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Art City Villa in Kapana Plovdiv, Entire 3 Bedroom House
Art City Villa in Kapana Plovdiv, Entire 3 Bedroom House
- Wasmachine
- Droogkast
- Huisdiervriendelijk
- Airconditioning
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
Langdurige huurders welkom.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Over deze buurt
dit appartement ligt in Plovdiv in het stadscentrum. Bezoek culturele hoogtepunten Historisch Museum en Grote Basiliek. Reizigers die graag wat willen shoppen, kunnen dat doen bij Mall Markovo Tepe en Mall Plovdiv. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Plovdiv-stadion of Plovdiv Rowing Canal.
Plovdiv, Plovdiv
In de buurt
- Dzhumaya-moskee - 13 min. wandelen - 1.2 km
- Amfitheater van Plovdiv - 15 min. wandelen - 1.3 km
- Kerk van St. Constantijn en Elena - 18 min. wandelen - 1.6 km
- Internationale Jaarbeurs Plovdiv - 20 min. wandelen - 1.7 km
- Plovdiv-plein - 5 min. rijden - 4.1 km
Lokaal vervoer
Restaurants
- Sweet Corner - 10 min. wandelen
- Сладкарница Неделя - 7 min. wandelen
- D’asti Osteria Italiana - 6 min. wandelen
- Pizzeria & Trattoria Da Pietro - 11 min. wandelen
- Supa Bar - 9 min. wandelen