Agriturismo Principe di Vallescura
Mediterraanse accommodatie met een restaurant en een bar/lounge
Kies datums om prijzen te bekijken
Fotogalerie voor Agriturismo Principe di Vallescura





Beoordelingen
8,4 op 10 –
Zeer goed
Populaire voorzieningen
Kameropties
Beschikbare filters voor kamers
3 van 3 kamers weergeven
Alle foto's voor Comfort vierpersoonskamer, 1 slaapkamer, privébadkamer, uitzicht op zee laden

Comfort vierpersoonskamer, 1 slaapkamer, privébadkamer, uitzicht op zee
Hoogtepunten
Klimaatregeling
Verwarming
Televisie
Aparte slaapkamer
Een privébadkamer
Een haardroger
Een bidet
Een minibar
Alle foto's voor Standaard kamer, 1 twee- of 2 eenpersoonsbedden, 1 slaapkamer, privébadkamer, uitzicht op zee laden

Standaard kamer, 1 twee- of 2 eenpersoonsbedden, 1 slaapkamer, privébadkamer, uitzicht op zee
Hoogtepunten
Klimaatregeling
Verwarming
Televisie
Aparte slaapkamer
Een privébadkamer
Een haardroger
Een bidet
Een minibar
Alle foto's voor Standaard driepersoonskamer, 1 slaapkamer, privébadkamer, uitzicht op zee laden

Standaard driepersoonskamer, 1 slaapkamer, privébadkamer, uitzicht op zee
Hoogtepunten
Klimaatregeling
Verwarming
Televisie
Aparte slaapkamer
Een privébadkamer
Een haardroger
Een bidet
Een minibar
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!
Over deze buurt

Contrada Marina Campagna, Pisciotta, SA, 84066
Over deze accommodatie
Gelijkaardige accommodaties

Marulivo Hotel
Marulivo Hotel
- Gratis wifi
- Ontbijt beschikbaar
- Bar
- Wasservice
10.0 van 10, Uitzonderlijk, 35 beoordelingen
Accommodatie-voorzieningen
Kamervoorzieningen
Beleid
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
- Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
- De stad heft de volgende belasting: van 1 oktober t/m 31 mei bedraagt deze EUR 0.00 per persoon, per nacht (tot 10 nachten). Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 17 jaar oud.
- De stad heft de volgende belasting: van 1 juni t/m 30 juni bedraagt deze EUR 0.50 per persoon, per nacht (tot 10 nachten). Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 17 jaar oud.
- De stad heft de volgende belasting: van 1 juli t/m 31 juli bedraagt deze EUR 1.00 per persoon, per nacht, tot 10 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 17 jaar oud.
- De stad heft de volgende belasting: van 1 augustus t/m 31 augustus bedraagt deze EUR 2.00 per persoon, per nacht (tot 10 nachten). Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 17 jaar oud.
- De stad heft de volgende belasting: van 1 september t/m 30 september bedraagt deze EUR 0.50 per persoon, per nacht (10 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 17 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
- Toeslag voor ontbijt met lokale gerechten: ongeveer EUR 5 per persoon
- Toeslag voor huisdieren: EUR 30 per huisdier, per verblijf
- Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
- Toeslag voor late check-in: EUR 30 als je incheckt tussen 20.00 uur en 23.00 uur
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Neem vooraf contact op met de accommodatie om verrijdbare/extra bedden te reserveren.
Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen; contante betalingen zijn niet toegelaten
Het personeel in deze accommodatie behoudt zich het recht voor om voor aankomst een pre-autorisatie uit te voeren op de creditcard van de gast.
Contactloos betalen is mogelijk
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een EHBO-koffer
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je met een hulpdier reist, neem dan voor aankomst contact op met de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Je hebt een auto nodig om van en naar deze accommodatie te reizen.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Agriturismo Principe di Vallescura Pisciotta
Agriturismo Principe di Vallescura Agritourism property
Agriturismo Principe Vallescu
Agriturismo Principe di Vallescura Pisciotta
Agriturismo Principe di Vallescura Agritourism property
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over Agriturismo Principe di Vallescura
Beoordelingen
8,4
Zeer goed
8,4/10
Netheid
8,4/10
Personeel en service
8,4/10
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Beoordelingen
2 jul 2018
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
1 nacht verbleven in juni 2018
8/10 – Goed
Fabrizio, Pisa
23 jun 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Isolato e immerso nella natura
Fabrizio
1 nacht verbleven in juni 2018
6/10 – Redelijk
Geverifieerde reiziger
8 apr 2018
Positief: Netheid
Weiter Blick
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in april 2018
8/10 – Goed
Barbara
10 nov 2017
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Barbara
1 nacht verbleven in oktober 2017
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
24 apr 2017
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer