Hikers Retreat• Handcrafted Cabin in RRG • PET FRIENDLY• Location is Key
Whispering Pine Cabin Unit 2 in the RRG. Pet- Friendly with Hi Speed Internet 🛜
We are 1 mile from the southern entrance of RRG. Located In the Rustic Outdoors of the Red River Gorge Geological Area. Close Proximity to Tunnel Ridge/ Koomer Ridge/ Natural Bridge/Muir Valley/ Hollerwood Park/Sky Bridge/ Creation Falls/Rock Bridge
Cabin Unit 2 is 1 of a 4 unit lodge. Located next door to unit 3 with a shared deck is great for groups staying together but wanting privacy also. Unit 2 is an open concept cabin with main bedroom with handmade full bed with loft with 2 twin beds overlooking. Has a mini kitchen with microwave/toaster/coffee pot/hot plate /utensils. Deck with access to outdoor fire pits and grills. Full bath and shower. Unit has heat and air that you may set to your comfort. Free FAST WiFi, Roku Tv.
Pet Friendly Don’t leave your fur babies behind! Well behaved, Housebroken dogs are welcome at our place. Please add your dog to reservation. There is a $50 Pet Fee. You’re responsible for keeping your dog on leash when outdoors and clean up of dog poo.
Also have lot parking for rigs and trailers upon request if needed for local Jeeping and off roading etc.
Accommodatie-voorzieningen
Internet
Beschikbaar in de boshut: wifi
Parkeren en vervoer
Parkeerplekken ter plaatse
Kitchenette
Broodrooster
Keukenpapier
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Eetopties
Eettafel
Slaapkamers
2 slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
1 badkamer
Bad of douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Woonruimtes
Eettafel
Entertainment
Boeken
Smart-tv
Spellen
Buiten
Barbecue
Patio
Tuinmeubels
Vuurplaats
Wasvoorzieningen
Wasserette in de omgeving
Comfort
Airconditioning
Verwarming
Huisdieren
Huisdiervriendelijk
2 huisdieren in totaal
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Hardhouten vloer in gemeenschappelijke ruimtes
Rookvrije accommodatie
Uitgelichte locatiekenmerken
Op het platteland
Dingen om te doen
Golfbaan in de buurt
Kajakken in de buurt
Natuurwandelingen in de buurt
Paardrijden in de buurt
Rotsklimmen in de buurt
Vogelspotten in de buurt
Wandel-/fietsroutes in de buurt
Zwemmogelijkheid in de buurt
Veiligheidsvoorzieningen
Koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie)
Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Huisdieren toegelaten
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
2 in totaal
Beperkingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging.
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
Events allowed: family gatherings, birthday parties, weddings
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten en evenementen (inclusief familiefeesten, verjaardagsfeesten en trouwfeesten) met max. 20 aanwezigen zijn ter plaatse toegelaten
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een brandblusapparaat
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Over deze buurt
dit huisje ligt in Pine Ridge in een landelijke omgeving. Verken de plaatselijke natuur bij Natural Bridge State Park en Red River Gorge. Ga voor waterpret zoals kajakken en zwemmen. Blijf jij liever op het droge? Ook geen probleem. De regio biedt voldoende outdoormogelijkheden, zoals wandelen en rotsklimmen. Bekijk onze reisgids voor Pine Ridge
Zijn huisdieren welkom bij Hikers Retreat• Handcrafted Cabin in RRG • PET FRIENDLY• Location is Key ?
Ja, bij deze accommodatie zijn huisdieren toegestaan (maximum 2 in totaal). Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Hikers Retreat• Handcrafted Cabin in RRG • PET FRIENDLY• Location is Key inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Hikers Retreat• Handcrafted Cabin in RRG • PET FRIENDLY• Location is Key uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Hikers Retreat• Handcrafted Cabin in RRG • PET FRIENDLY• Location is Key ?
Dit huisje ligt in een landelijke omgeving, op 2,3 km van Red River Gorge Geological Area en op 10 km afstand van Muir Valley en Natural Bridge State Park. Ook Kentucky Reptile Zoo en Cliffview Recreational Preserve liggen op 15 km afstand.
Beoordelingen over Hikers Retreat• Handcrafted Cabin in RRG • PET FRIENDLY• Location is Key