Private Villa with Swimming Pools - 2 bedrooms main house, 1 bedroom bungalow.
Villa met 2 slaapkamers en privézwembad Luxe villa voor 4 personen verblijf met ruimte is 330 vierkante meter, nieuwe staat, mooie decoratie met Thaise stijl, genieten met privé zwembad op frisse tropische omgeving, rust en privacy.
Woonruimte: - een grote woonkamer met muziek- en videosysteem, lcd-tv en wereldwijde tv-kanalen. - een volledig uitgeruste keuken - met koelkast, magnetron, broodrooster, koffiezetapparaat, keukengerei enz. - 2 mooie slaapkamers met eigen badkamer en uitzicht op het zwembad, het is smaakvol ingericht met een groot tweepersoonsbed en luxe beddengoed. - 2 grote badkamers / toiletten. - Een gastentoilet -Buitenruimte - eetterras, grote tuin en zwembad. -Het grote terras: het wordt gebruikt voor het buiteneetgedeelte, verbonden met de tuin en het zwembad met jacuzzi. Goede ontspannen tijd met frisse groene tropische tuin, lang zwembad met jacuzzi en groot zwembad met ligstoelen.
Tarief inbegrepen: - Alle beddengoed en handdoeken zijn aanwezig - Schoonmaak 2 keer per week. - Onderhoud van zwembad en tuin - tv-kabel - Internet wifi - water voorraad
Tarief uitgesloten: - Elektriciteitskosten 5 THB per eenheid (van 200 THB tot 250 THB voor een normaal dagelijks gebruik)
Het beleid: -Beveiliging: 300 euro of 12.000 THB of een vergelijkbare vreemde valuta, deze wordt teruggegeven zonder schade in de villa. Inchecken: 15.00 uur Uitchecken: 11.00 uur -Laat incheckkosten van 1.000 baht (na 18.00 uur) - Vroeg uitchecken van 1.000 baht (vóór 08.00 uur) - Rook niet in de villa, roken is echter toegestaan in de buitenruimtes.
Diensten : - Huurauto regelen (start van 700 THB tot 1.200 THB / dag) en motorverhuur (start van 200 tot 450 THB / dag), de prijs is afhankelijk van het auto- / motormodel en de staat ervan - Luchthaventransfer aanbieden (1.000THB 1.200THB) -Tours en activiteiten - Massage regelen in de villa
Locatie & Gebied: De villa is gelegen in Rawai, waar het zuiden van het eiland ligt, vlakbij het strand van Naiharn dat een van de mooiste stranden van het eiland Phuket is.
Rawai is een volledig pakket voor vakantie, het is de beste selectie voor mensen die privacy nodig hebben, in een tropische natuuromgeving verblijven, reizen en de lokale levensstijl begrijpen. Het is ook een erg handig gebied voor het zoeken naar alle soorten restaurants, boodschappen, minimarts, supercentra, versmarkten, amusement en activiteiten, enz. De villa is gelegen in de Uthit-steeg van Areerob, Rawai. Ver van de hoofdweg op slechts 200 meter. Dit gebied is privacy, rustig en rondom met veel residentiële villa's. Het is ook een gunstige locatie als slechts 24 kruidenierswinkels rijden (7/11, Family mart, Lotus express), supercentrum, restaurants, strand enz ... en 3-5 minuten lopen naar de versmarkt en eventuele restaurants.
Afstand tot elke locatie; (met de auto of motor) - 3 minuten naar het strand van Rawai, er zijn veel restaurants in dit gebied, vooral de verse visrestaurants, kunnen een longtailboot of speedboot krijgen om de dichtstbijzijnde eilanden over te steken. - 5 minuten naar Nai Harn, een van de mooiste stranden van Phuket - 3 minuten naar de vissersbaai - 7 minuten naar Chalong pier, boot naar het eiland reis hier. - een uur naar de luchthaven - 24 minuten naar Patong - 12 minuten naar Kata - 22 minuten naar de stad Phuket - 17 minuten naar Big Buddha - 12 minuten naar de tempel van Chalong
deze villa ligt in Rawai. Bangla-straat en Central Festival Phuket Shopping Center zijn enkele plekken die je als fervent shopper niet mag overslaan. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Strand van Rawai en Strand van Nai Harn. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Boksstadion Phuket of Bangla boxstadion. Bekijk onze reisgids voor Rawai
Beschikt Private Villa with Swimming Pools - 2 bedrooms main house, 1 bedroom bungalow. over een zwembad?
Ja, deze accommodatie beschikt over een zwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Private Villa with Swimming Pools - 2 bedrooms main house, 1 bedroom bungalow.?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Private Villa with Swimming Pools - 2 bedrooms main house, 1 bedroom bungalow. inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Private Villa with Swimming Pools - 2 bedrooms main house, 1 bedroom bungalow. uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Private Villa with Swimming Pools - 2 bedrooms main house, 1 bedroom bungalow.?
Deze villa in Rawai ligt op 1,2 km van Chalong Beach en op 2,2 km van Strand van Rawai. Ook Strand van Laem Ka en Vismarkt van Rawai liggen op 3 km afstand.