Je hebt de gehele woning helemaal voor jezelf en hoeft dus alleen met je reisgezelschap te delen.
Country cottage, isolated next to the famous Petrola Lagoons.
Deze cottage beschikt over barbecues. Deze cottage beschikt over een open haard. Geniet daarnaast van 3.5 badkamers en een televisie. Een microgolfoven, een vaatwasser en een haardroger zijn enkele van de overige voorzieningen.
Elke kamer in deze cottage is voorzien van een open haard. Elke badkamer is voorzien van een bad of douche, een bidet en een haardroger.
Accommodatie-voorzieningen
Zwembad/spa
Zwembad
Parkeren en vervoer
Parkeerplekken ter plaatse
Eten en drinken
Afwasmachine
Microgolfoven
Oven
Slaapkamers
6 slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
3,5 badkamers
Bad of douche
Bidet
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Toiletpapier
Zeep
Woonruimtes
Open haard
Woonkamer
Entertainment
Tv
Buiten
Barbecue
Comfort
Verwarming
Huisdieren
Huisdiervriendelijk
Alleen honden zijn welkom
Tot 10 kg per huisdier
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Aparte rookruimtes
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, noch toestellen op gas)
Geen rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er geen rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Huisdieren toegelaten
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden zijn toegestaan
2 in totaal (tot 10 kg per huisdier)
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
Events allowed: family gatherings and birthday parties
Roken
Smoking allowed: in designated areas
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten en evenementen (inclusief familiefeesten en verjaardagsfeesten) met max. 25 aanwezigen zijn ter plaatse toegelaten
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, noch toestellen op gas.
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie 02681200202
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt
deze cottage ligt in Pétrola. Bezoek lokale bezienswaardigheden Castillo de Chinchilla en Archaeological Site of Cantos de Visera of kies voor een activiteit bij Bodegas El Tanino. Bekijk onze reisgids voor Pétrola
Beschikt Country cottage, isolated next to the famous Petrola Lagoons. over een zwembad?
Ja, deze accommodatie beschikt over een zwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Country cottage, isolated next to the famous Petrola Lagoons.?
Ja, bij deze accommodatie zijn honden met een gewicht van maximum 10 kg per huisdier toegestaan (maximum 2 in totaal).
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Country cottage, isolated next to the famous Petrola Lagoons. inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 10.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Country cottage, isolated next to the famous Petrola Lagoons. uitchecken?
Je dient om uiterlijk 17.00 uur uit te checken.
Waar staat Country cottage, isolated next to the famous Petrola Lagoons.?
Deze cottage in Pétrola ligt op 40 km afstand van Bodegas El Tanino, Castillo de Chinchilla en Carlos Belmonte-stadion. Ook Parque Abelardo Sánchez en Museo Provincial de Albacete liggen op 40 km afstand.
Beoordelingen over Country cottage, isolated next to the famous Petrola Lagoons.