Northbridge Apartments ligt in Northbridge, een wijk in Perth. Shoppers kunnen zich laten gaan bij Scheepshaven van Hillarys. Als je graag de natuur intrekt, kan dat bij Kings Park en Botanische Tuin en Scarborough Beach. Ga naar RAC Arena om een evenement of wedstrijd bij te wonen en maak ook wat tijd vrij voor Adventure World-pretpark, een topattractie die je zeker niet mag missen. Bekijk onze reisgids voor Perth
228 James Street, Northbridge, Perth, WA, 6003
In de buurt
SCITECH Discovery Centre
9 min. wandelen - 0.8 km
Elizabeth Quay
19 min. wandelen - 1.6 km
Northbridge Piazza
7 min. wandelen - 0.6 km
RAC Arena
13 min. wandelen - 1.1 km
Winkelcentrum Hay Street
14 min. wandelen - 1.2 km
Lokaal vervoer
West Perth Station - 10 min. wandelen
Perth Airport (PER) - 23 min. rijden
Restaurants
Northbridge Brewing Company
7 min. wandelen
Midori
13 min. wandelen
Planet Royale
6 min. wandelen
Popo Lee
5 min. wandelen
Louder Louder
7 min. wandelen
Over deze accommodatie
Northbridge Apartments
Hotel vlak bij RAC Arena
Elizabeth Quay is niet ver van Northbridge Apartments, waar gasten genieten van een droogkuis/wasserijservice, een fitnesscentrum en een restaurant.
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Een restaurant
Dingen om te doen
Buitenzwembad
Sportschool
Gezinsvriendelijk
Buitenzwembad
Wasserij
Voorzieningen
Gratis kranten in de lobby
Wasserij
Gastendiensten
Droogkuis-/wasserijservice
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Lift
Beleid
Speciale incheckinstructies
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Belangrijke informatie
Algemene info
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de accommodatie. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Veelgestelde vragen
Beschikt Northbridge Apartments over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Waar staat Northbridge Apartments?
Dit hotel ligt in Northbridge, op 15 minuten wandelen van Northbridge Piazza en RAC Arena. Ook Elizabeth Quay en Kings Park en Botanische Tuin liggen op 2 km afstand. West Perth Station ligt op 10 minuten wandelen en naar Perth City West Station is het 11 minuten wandelen.