Budget Motel Midland

Accommodatieklasse: 2

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

6,2 op 10 –

Populaire voorzieningen

  • Parking inbegrepen
  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • Wasvoorzieningen
De huidige prijs is € 83
inclusief belastingen en toeslagen
19 sep - 20 sep

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
3 van 3 kamers weergeven

Tweepersoonskamer, balkon

  • 30 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed
  • Gratis wifi

Driepersoonskamer, balkon

  • 30 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 1 queensize bed en 1 Twijfelaar
  • Gratis wifi

Vierpersoonskamer, balkon

  • 30 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 2 eenpersoonsbedden en 1 queensize bed
  • Gratis wifi

Misschien vind je dit ook leuk

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Budget Motel Midland ligt in Midland, een wijk in Perth. Ga naar Optus Stadium om een evenement of wedstrijd bij te wonen en maak ook wat tijd vrij voor Caversham Wildlife Park, een topattractie die je zeker niet mag missen. Bekijk onze reisgids voor Perth
Meer motels in Perth
Kaart
51 Victoria Street, Midland, WA, 6056

In de buurt

  • Midland Junction Arts Centre
    3 min. wandelen - 0.3 km
  • Midland Gate Shopping Centre
    6 min. wandelen - 0.5 km
  • Icon Cancer Centre Midland
    8 min. wandelen - 0.7 km
  • North Metropolitan TAFE Midland
    3 min. rijden - 1.9 km
  • RAC Arena
    26 min. rijden - 19.6 km

Lokaal vervoer

  • Midland Station - 5 min. wandelen
  • Perth Airport (PER) - 15 min. rijden

Restaurants

  • The Foundry
    11 min. wandelen
  • Bmt Garden & Cafe
    7 min. wandelen
  • McDonald's
    9 min. wandelen
  • Crooked Spire Coffee House
    2 min. wandelen
  • Canton Bay
    12 min. wandelen

Over deze accommodatie

Budget Motel Midland

  • Motel vlak bij Midland Gate Shopping Centre
  • Budget Motel Midland bevindt zich dicht bij St John of God Midland Public and Private Hospitals en biedt een wasserij. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
  • Andere voordelen van dit motel zijn:
    • Gratis parkeerplaatsen
    • Een bagageopslagruimte en geldautomaat/bankservice
  • Kamervoorzieningen
  • Alle kamers bij Budget Motel Midland zorgen voor volop comfort met airconditioning en voorzieningen zoals gratis wifi.
  • Er zijn extra voorzieningen zoals:
    • Badkamers met douches en gratis toiletartikelen
    • (kleer)kasten, balkons en minikoelkasten

Gelijkaardige accommodaties

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in alle kamers: gratis wifi
  • Wifisnelheid op de kamer: 50+ Mbps
  • Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Gratis onoverdekt zelf parkeren ter plaatse
  • Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse

Gezinsvriendelijk

  • Microgolfoven op de kamer
  • Minikoelkast
  • Wasserij

Voorzieningen

  • Bagageopslag
  • Geldautomaat
  • Receptie met beperkte openingsuren
  • Wasserij

Gastendiensten

  • Schoonmaakservice op verzoek

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • Bovenste verdiepingen alleen te bereiken via trap
  • Goed verlicht pad naar de ingang
  • Pad zonder treden naar de ingang

Meer

  • Aparte rookruimtes (boetes bij overtreding)

Kamervoorzieningen

Badkamer

  • Douche
  • Gratis toiletartikelen
  • Handdoeken inbegrepen
  • Privébadkamer
  • Shampoo
  • Toiletpapier
  • Zeep

Eten en drinken

  • Microgolfoven
  • Minikoelkast

Meer

  • Airconditioning
  • Bureau
  • Strijkijzer/strijkplank op verzoek
  • Verwarming

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

De receptie is dagelijks geopend van 09.00 uur tot 17.00 uur.
Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Toegang tot accommodatie

Receptie met beperkte openingstijden, sleutelkastje

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten (uitgezonderd assistentiedieren en daar wordt geen toeslag voor aangerekend)

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Waarborg: AUD 200 per accommodatie per verblijf

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen; contante betalingen zijn niet toegelaten
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Er zijn geen liften in deze accommodatie

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Budget Motel Midland?

Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost een verblijf bij Budget Motel Midland?

Vandaag, 30 aug. 2026, kost een verblijf bij Budget Motel Midland van één nacht voor twee volwassenen op 19 sep. 2026 min. € 83, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.

Hoe laat kan ik bij Budget Motel Midland inchecken?

Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.

Tot hoe laat kan ik bij Budget Motel Midland uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Budget Motel Midland?

Dit motel ligt in Midland, op 10 minuten wandelen van Midland Gate Shopping Centre en St John of God Midland Public and Private Hospitals. Ook Caversham Wildlife Park en Optus Stadium liggen op 20 km afstand. Midland Station ligt op 5 minuten wandelen en naar Woodbridge Station is het 17 minuten wandelen.