Gehele woning·Particuliere eigenaar

Hotel Visus

Fotogalerie voor Hotel Visus

Exterieur
2 slaapkamers, wifi
Terrein van de accommodatie
Televisie
Spa

Gehele woning

2 slaapkamersMax. aantal: 14

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Droogkast
  • Parking beschikbaar

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Een plek voor jezelf

Je hebt de gehele woning helemaal voor jezelf en hoeft dus alleen met je reisgezelschap te delen.

Hotel Visus

Dit vakantiehuis beschikt naast een buitenzwembad over een wasserij. Dit vakantiehuis heeft een droogkast en een televisie.
In dit vakantiehuis heeft elke kamer een droogkast.
Recreatieve voorzieningen van dit vakantiehuis bestaan onder andere uit een buitenzwembad.

Accommodatie-voorzieningen

Zwembad/spa

  • Buitenzwembad
  • Gemeenschappelijk zwembad
  • Verwarmd zwembad

Internet

  • Beschikbaar in de woning: wifi

Parkeren en vervoer

  • Parkeerplekken ter plaatse

Slaapkamers

  • 2 slaapkamers

Entertainment

  • Tv met kabel-/satellietzenders

Wasvoorzieningen

  • Droogkast
  • Wasserette

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Aparte rookruimtes

Dingen om te doen

  • Verwarmd zwembad

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 16.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

Events allowed: family gatherings, birthday parties, weddings

Roken

Smoking allowed: in designated areas

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten en evenementen (inclusief familiefeesten, verjaardagsfeesten en trouwfeesten) met max. 50 aanwezigen zijn ter plaatse toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.

Overige info

Als je met een kind reist, kan je accommodatie de volgende documenten vereisen: Ouders die met een kind onder de 18 jaar naar Colombia reizen, dienen mogelijk de geboorteakte en het identiteitsbewijs (paspoort voor bezoekers uit het buitenland) van het kind te tonen tijdens het inchecken. Als een familielid of wettelijke voogd naar Colombia reist met een kind, dient het familielid of de voogd mogelijk een door de notaris bekrachtigde reistoestemming te tonen, met de handtekening van beide ouders, en een kopie van het identiteitsbewijs van beide ouders. Als slechts één ouder naar Colombia reist met het kind, dient deze ouder mogelijk een door de notaris bekrachtigde reistoestemming te tonen, voorzien van een handtekening van de andere ouder. Bezoekers die van plan zijn om met kinderen te reizen, dienen voor verdere ondersteuning voorafgaand aan hun reis het Colombiaanse consulaat te contacteren.

Accommodatie ook bekend onder de naam

Vrbo Property
Hotel Visus Pereira
Hotel Visus Private vacation home
Hotel Visus Private vacation home Pereira

Over deze buurt

dit vakantiehuis ligt in Pereira. Bezoek culturele hoogtepunten Pereira's Kunstmuseum en Museum of Art. Daarnaast kun je ook enkele van de bezienswaardigheden in de buurt verkennen, zoals Santuário de Nossa Senhora de Fátima en Catedral de Nuestra Señora de la Pobreza. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Coliseo Salomón Armel Londoño of Estadio Hernan Ramirez Villegas. Bekijk onze reisgids voor Pereira
Meer vakantiehuizen in Pereira
Kaart
Pereira, Risaralda

In de buurt

  • Bioparque Ukumari
    Bioparque Ukumari
    6 min. rijden - 4.0 km
  • Cerritos del Mar
    6 min. rijden - 4.4 km
  • Parque Consotá
    9 min. rijden - 5.1 km
  • Estadio Hernan Ramirez Villegas
    12 min. rijden - 9.8 km
  • Centro de Eventos Expofuturo
    12 min. rijden - 9.8 km

Lokaal vervoer

  • Internationale luchthaven Matecaña (PEI), Pereira, Colombia - 28 min. rijden

Restaurants

  • Domino's Pizza
    6 min. rijden
  • Khumeia
    7 min. rijden
  • Garden Mall Cerritos
    7 min. rijden
  • Panisse
    6 min. rijden
  • Divino Cocina Artesanal
    8 min. rijden

Veelgestelde vragen

Beschikt Hotel Visus over een zwembad?

Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad. Deze accommodatie beschikt onder meer over een verwarmd zwembad.

Zijn huisdieren welkom bij Hotel Visus?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Hotel Visus inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Hotel Visus uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat Hotel Visus?

Dit vakantiehuis in Pereira ligt op 3,8 km van Cerritos del Mar en op 3,8 km van Bioparque Ukumari. Ook Parque Consotá en Coliseo Salomón Armel Londoño liggen op 10 km afstand.

Beoordelingen over Hotel Visus