Gehele woning·Particuliere eigenaar
Maison du Relax, un Lugar Para Descansar, Relajarse y Desconectar
Fotogalerie voor Maison du Relax, un Lugar Para Descansar, Relajarse y Desconectar





Beoordelingen
9,8 op 10 –
Uitzonderlijk
Gehele woning
3 slaapkamers3 badkamersMax. aantal: 10135 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Independent study
Independent study
- Airconditioning
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, noch toestellen op gas.
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een EHBO-koffer
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt
Peníscola, Castelló
In de buurt
Playa Norte2 min. rijden - 1.4 km
Kasteel en tuinen van Peniscola3 min. rijden - 2.1 km
Kasteel van Peñíscola3 min. rijden - 2.1 km- Playa Sur2 min. rijden - 1.8 km
- Playa Las Viudas3 min. rijden - 2.1 km
Lokaal vervoer
- Station Benicarlo - 13 min. rijden
- Castellón de la Plana (CDT-Castellón-Costa Azahar) - 34 min. rijden
Restaurants
- Restaurante Casa Jaime de Peñiscola3 min. rijden
- Lizarran2 min. rijden
- Asia Gong2 min. rijden
- La Bodegueta17 min. wandelen
- Cervezas Badum19 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over Maison du Relax, un Lugar Para Descansar, Relajarse y Desconectar
Beoordelingen
9,8




