Résidence Les Iles ligt in een landelijke omgeving en vlak bij het strand in Pénestin. Bezoek culturele hoogtepunten Dorp Kerhinet en Grand Blockhaus. Daarnaast kun je ook een bezoekje brengen aan enkele van de lokale attracties, zoals Monkey Forest en Pop Corn Labyrinthe. Parc Animalier de Branféré en Espace Culturel Chapelle Sainte-Anne zijn ook een bezoek waard. Verken de omgeving tijdens wateractiviteiten zoals vissen. Bekijk onze reisgids voor Pénestin
Deze rookvrije residentie beschikt over een restaurant, een bar/lounge en een wasserij. Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes en gratis parkeerplaatsen worden ook voorzien. Een snelle incheckservice, een snelle uitcheckservice en een tuin zijn enkele van de overige voorzieningen.
Résidence Les Iles heeft 10 kamers met een koffiezetapparaat/waterkoker en een haardroger. Alle kamers hebben een zitruimte. Alle kamers in deze residentie met 3,5 sterren hebben keukens met een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en een eetruimte. Elke badkamer is voorzien van een douche.
Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi. Elke flatscreentelevisie heeft kabelzenders.
De onderstaande recreatieve activiteiten vind je ter plaatse of in de directe omgeving. Mogelijk zijn toeslagen van toepassing.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Gezinsvriendelijk
Kinderstoel
Speelplaats
Keuken
Afwasmachine
Broodrooster
Elektrische waterkoker
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Oven
Eetopties
Een bar/lounge
Een restaurant
Badkamer
Douche
Haardroger
Privébadkamer
Shampoo
Zeep
Woonruimtes
Apart eetgedeelte
Apart zitgedeelte
Woonkamer
Entertainment
Flatscreen-tv met kabelzenders
Buiten
Barbecue
Terras
Tuin
Wasvoorzieningen
Droogkast
Wasserette
Comfort
Verwarming
Huisdieren
Huisdiervriendelijk
Alleen katten en honden zijn welkom
Toeslag: EUR 7 per huisdier per nacht
Voor assistentiedieren gelden geen toeslagen
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Rookvrije accommodatie
Uitgelichte locatiekenmerken
Op het platteland
Dingen om te doen
Buitenzwembad (toegang voor gasten) in de buurt
Vismogelijkheid in de buurt
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Algemeen
10 units
Geluiddichte muren
Tuin
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 11.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Snelle incheckservice
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Je dient de accommodatie te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 19.00 uur te arriveren.
Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je EUR 7 per huisdier, per nacht
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden en katten zijn toegestaan
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 4.30 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 18 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor huisdieren: EUR 7 per huisdier, per nacht
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Beddengoed is tegen een meerprijs beschikbaar (gasten kunnen er ook voor kiezen om hun eigen beddengoed mee te nemen)
Handdoeken zijn tegen een meerprijs beschikbaar (gasten kunnen er ook voor kiezen om hun eigen handdoeken mee te nemen)
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Résidence Iles House Penestin
Résidence Iles Penestin
Residence Résidence Les Iles Penestin
Penestin Résidence Les Iles Residence
Résidence Les Iles Penestin
Residence Résidence Les Iles
Résidence Iles House
Résidence Iles
Résidence Les Iles Penestin
Résidence Les Iles Residence
Résidence Les Iles Residence Penestin
Veelgestelde vragen
Beschikt Résidence Les Iles over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Résidence Les Iles?
Ja, honden en katten zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van EUR 7 per huisdier, per nacht. Hulpdieren betalen geen toeslag.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Résidence Les Iles inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 11.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Résidence Les Iles uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Résidence Les Iles?
Deze residentie ligt vlak bij het strand, vlak bij Stranden van Bretagne, plage du Bile en Golf van Biskaje. Ook plage du Palandrin en Plage de Loscolo liggen op 2 km afstand.
Beoordelingen
Beoordelingen over Résidence Les Iles
9,6
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,6
Netheid
10
Locatie
10
Personeel en service
10
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 3 van 4 beoordelingen
10 - Uitstekend
3
Gastenscore: 8 - Goed. 1 van 4 beoordelingen
8 - Goed
1
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 4 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 4 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 4 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
12 nov 2019
Positief: Netheid, voorzieningen
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in november 2019
10/10 – Uitstekend
daniel
28 jun 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Residence Les iles Pénestin Morbihan
Très belle résidence calme à 60 mètre de l'océan, la région présente de nombreux atouts touristiques. Un bon restaurant à 100 mètres face à la mer.
daniel
7 nachten verbleven in juni 2019
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
2 jun 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in mei 2019
10/10 – Uitstekend
Yannick
27 mei 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Petit coin de paradis
Coin paradisiaque, proche du GR34, de l'océan et surtout du calme et de la verdure. Côté logement tout y est présent pour passer un séjour superbe...