Geniet van een onvergetelijk verblijf in ons appartement, volledig gerenoveerd in januari 2022 en gelegen in het hart van Arriondas, op slechts een paar stappen van winkels, restaurants en bedrijven voor actief toerisme. De locatie is perfect om Asturië te verkennen, op slechts 20 minuten van de stranden en nog eens 20 minuten van de Picos de Europa.
Het appartement, gelegen op de derde verdieping, biedt spectaculaire uitzichten op de Picos de Europa, de Sierra del Sueve en de twee rivieren die door het dorp stromen, de Sella en de Piloña. Het beschikt over drie slaapkamers met een capaciteit voor zes personen, verdeeld over vier eenpersoonsbedden en één tweepersoonsbed. De woonkamer is licht en gezellig, de keuken is volledig uitgerust om een comfortabel verblijf te garanderen, en er is ook een complete badkamer.
Daarnaast accepteren we huisdieren en bieden we op verzoek een wieg aan, waardoor deze accommodatie een ideale keuze is voor zowel gezinnen als vriendengroepen.
Een perfecte plek om te ontspannen, te genieten van de natuur en de magie van Asturië te ontdekken.
BELANGRIJK: Door uw reservering te bevestigen, gaat de gast ermee akkoord dat alle gasten zich moeten registreren en alle vereiste gegevens bij de online check-in vóór aankomst moeten invullen; anders wordt de toegang tot de accommodatie geweigerd. Deze procedure is verplicht volgens Koninklijk Besluit 933/2021, vanaf 1 december 2024.
dit appartement ligt in de bergen en aan een rivier in Parres. Bezoek Cañón del Descensu del Sella en Puente Romano, enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar Picos de Europa Nationaal Park en Cascada del Chorrón - Villamayor. Bekijk onze reisgids voor Arriondas
Zijn huisdieren welkom bij Accommodations in the Picos de Europa VUT-2458-AS?
Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Accommodations in the Picos de Europa VUT-2458-AS inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Accommodations in the Picos de Europa VUT-2458-AS uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Accommodations in the Picos de Europa VUT-2458-AS?
Dit appartement ligt aan een rivier, op 0,6 km van Cañón del Descensu del Sella en op 10 km afstand van Puente Romano en Karting de Soto de Dueñas. Ook Astur Sella Aventura en Iglesia de la Santa Cruz liggen op 10 km afstand.