Erato is de typische luxe vakantievilla. Een prachtige familie woning met zwembad, prachtig uitzicht op zee en een grote tuin, het heeft voldoende schaduwrijke ruimte buiten voor iedereen om buiten te eten en te dineren. Twee prachtige zandstranden liggen op slechts een steenworp afstand en het huis biedt plaats aan maximaal 8 gasten. Voor benodigdheden en een hapje kunt u naar het vissersdorp Ambelas lopen, terwijl het pittoreske stadje Naousa met zijn bars, restaurants en winkels op slechts een klein eindje rijden ligt.
Wit met groene luiken, de villa is modern, maar is gebouwd met respect voor de lokale minimale Cycladische architectuur, met behulp van meestal natuurlijke, lokaal geproduceerde materialen.
U zult exclusief gebruik maken van de grote tuin vol bomen en aromatische planten. Het grote schaduwrijke terras van de residentie heeft een privézwembad met uitzicht op zee en een gebouwd tweepersoonsbed waar u dag en nacht kunt ontspannen en genieten van het prachtige uitzicht op zee en Paros of een hapje en een drankje in de zachte zomer nachten. Er is ook een grote BBQ die onze bewoners graag gebruiken om te koken met kruiden geplukt uit onze tuin. Als je er bent in juli en augustus, vergeet dan niet om enkele van je vijgen te plukken, ze zijn absoluut heerlijk.
In het huis is ingericht met comfort en stijl in het achterhoofd. Er is een grote woonkamer, eetkamer en keuken met een functionerende open haard. De keuken is modern en volledig uitgerust met alles wat u nodig heeft.
De slaapkamers zijn zeer ruim en kijken uit op de tuin en de zee. Alle vier hebben dubbele bedden. Een van onze badkamers heeft een groot bad en alle zijn voorzien van moderne douches.
U heeft exclusieve toegang tot de villa en de privétuin.
We zullen niet op het terrein zijn, maar we blijven vaak in de buurt en zijn altijd beschikbaar om te helpen en adviseren.
Ambelas is een charmant vissersdorpje, op een paar minuten rijden van de stad Naousa. Er is een pittoreske haven, mooie stranden en tal van taverna's die de vangst van de dag bieden. Enkele van de bekendste stranden van Paros, zoals Santa Maria en Kolimbithres, zijn slechts een klein eindje rijden. Het dorp heeft ook een manege, een yoga- en meditatiecentrum en winkels voor benodigdheden. Het is een geweldige plek voor diegenen die de traditionele dorpjes op de heuvels van Paros zoals Lefkes willen verkennen. De villa ligt in een woonwijk op loopafstand van Ambelas
Hoewel u naar het dichtstbijzijnde dorp kunt lopen, raden we u aan een auto te huren om van uw verblijf te genieten, want er is geen lokale bushalte in de buurt van ons huis.
De zusterwoningen van Villa Erato zijn ook beschikbaar via airbnb:
Villa Aphrodite https: // www. airbnb. gr / kamers / 21543656
Villa Alkyoni https: // www. airbnb. gr / kamers / 6395937
Villa Anemos https: // www. airbnb. com / kamers / 6396180 Je moet 18 jaar of ouder zijn
Accommodatie-voorzieningen
Zwembad/spa
Zwembad
Internet
Beschikbaar in de villa: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Parkeerplekken ter plaatse
Keuken
Afwasmachine
Elektrische waterkoker
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Oven
Slaapkamers
4 slaapkamers
Badkamer
4 badkamers
Bad
Douche
Haardroger
Woonruimtes
Open haard
Entertainment
Tv
Buiten
Barbecue
Patio
Tuin
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Wasserette
Comfort
Airconditioning
Verwarming
Huisdieren
Huisdiervriendelijk
1 huisdier in totaal
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Conciërgeservices
Strijkijzer/strijkplank
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisregels
For arrivals between 23:00pm-09:00am, the only way to check in is to use our taxi services.
Please, note that for check-ins between 21:00pm-23:00pm, there is an extra 15€ fee paid upon arrival in cash.
Leave the keys on the table and close the door behind you. Note that if you lose or grab with you the keys you might pay the cost for this.
Huisdieren
Huisdieren toegelaten
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
1 in totaal
Opmerking van de gastheer/-vrouw: Dangerous animals not allowed.
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 500 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt
deze villa ligt in Paros. Haven van Parikia en Poort van Naxos zijn zeker een bezoekje waard als je iets actiefs wilt doen. Als je liever de natuur intrekt, kun je Agios Georgios-strand verkennen. Aqua Paros - Water Park en Waterpark Aqua Fun zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Paros
Parikia (PAS-Nationale luchthaven Paros) - 37 min. rijden
Restaurants
Marmitta
7 min. rijden
Kosmos
6 min. rijden
Medusa
6 min. rijden
Almond Living Well Workshop
7 min. rijden
Sante Bar
7 min. rijden
Veelgestelde vragen
Beschikt Villa Erato · Ideal family Villa for 8 - Pool, Se over een zwembad?
Ja, deze accommodatie beschikt over een zwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Villa Erato · Ideal family Villa for 8 - Pool, Se?
Ja, bij deze accommodatie zijn huisdieren toegestaan (maximum 1 in totaal).
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Villa Erato · Ideal family Villa for 8 - Pool, Se inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf middernacht.
Tot hoe laat kan ik bij Villa Erato · Ideal family Villa for 8 - Pool, Se uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Villa Erato · Ideal family Villa for 8 - Pool, Se?
Deze villa in Paros ligt en op 5 km afstand van Strand van Glifades, Ampelas strand en Tsoukalia Beach. Ook Asteras Paros Winery - Ktima Roussos en Aspros Gremos Beach liggen op 5 km afstand.
Beoordelingen
Beoordelingen over Villa Erato · Ideal family Villa for 8 - Pool, Se
9,4
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
10
Netheid
10
Locatie
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 6 van 9 beoordelingen
10 - Uitstekend
6
Gastenscore: 8 - Goed. 3 van 9 beoordelingen
8 - Goed
3
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 9 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 9 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 9 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Matt K.
24 sep 2024
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Great place
Amazing views. Awesome place. Would come back !
4 nachten verbleven in september 2024
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Maureen D.
11 jun 2023
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Lovely villa in quiet area of Paros
Great!
5 nachten verbleven in mei 2023
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Isabelle L.
8 sep 2024
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Emplacement de rêve
La villa Erato a répondu à toutes nos attentes
Emplacement idéal au calme à proximité de 2 criques accessibles à pied et du bourg de Naoussa pour toutes les commodites
un conseil au propriétaire penser à remplacer le frigo qui ne refroidit plus correctement ainsi que la bouilloire
Menage assuré tous les 3 jours
13 nachten verbleven in augustus 2024
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Emmanuel R.
22 aug 2021
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Top, mais les maisons voisines sont trop proches
Super maison, nous y avons passé 4 semaines. En revanche la maison voisine est bien trop proche, leur piscine est littéralement devant la fenêtre de notre chambre, les bouchons d’oreille sont de mise…
28 nachten verbleven in juli 2021
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Marie C.
21 okt 2020
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Great Villa in Paros in front of the sea !
We spend few days in the villa, it's just in front of th sea. All accommodations were great. I really recommended this house !
4 nachten verbleven in september 2020
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
laura C.
18 sep 2018
Wonderful holiday!
Villa Erato is really a beautiful house even better than in the pictures.
It is spacious, comfortable, clean , very well equipped and peaceful .
The patio and the swimming pool are fantastic!
Theoharis is very helpful , he arranged for us pick up from and to the port.
We spent an amazing holiday !
8 nachten verbleven in augustus 2018
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
jean-louis e.
31 jul 2018
Amazing stay in Paros
We were 4 couples to share this beautiful villa with its 4 very comfortable rooms.
Magnificent view and beautiful swimming pool.
Communication with the owner was easy and pleasant.
We highly recommend !
14 nachten verbleven in juli 2018
Gearchiveerde beoordeling
8/10 – Goed
FLORENCE C.
27 aug 2016
très belle maison avec une grande terrasse
Très belle maison décorée avec goût, la terrasse est très agréable et ventée, avec un large sunbedpour les siestes. A 10mn de Naoussa, idéale pour 2 familles. Theoharis nous a bien accueilli et s'est montré réactif à nos demandes. Nous reviendrons avec plaisir !
Gearchiveerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Valérie M.
8 jul 2016
à louer sans hésitation
Belle villa avec tout le confort, les photos et descriptifs sont très représentatifs, vous ne serez pas déçu. La décoration est faite avec gout, toutes les chambres ont une salle d'eau + une très grande salle de bain. La location est très propre, fourniture du linge de lit et serviettes de toilettes. Le MUST du MUST c''est l'immense terrasse avec vue sur la mer....LE REVE. Le propriétaire est vraiment disponible et réactif. A conseiller sans modération !