Hotel Shree Daan ligt in Vapi in het stadscentrum. Bezoek Fort van St. Jerome en Fort van Moti Daman, enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar G.I.D.C. Garden (park) en Janseva Park. Vaibhav Waterpark en Jetty Garden zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Vapi
Een wasserij, een conferentiecentrum en een stoombad vormen slechts een kleine greep uit wat je kunt verwachten bij Hotel Shree Daan. Verwen jezelf met wellness, zoals een gezichtsbehandeling, een massage of een manicure/pedicure. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Verder zijn er nog deze extra voordelen:
Gratis parkeerplaatsen
Een continentaal ontbijt (toeslag), een feestzaal en een 24-uurs receptie
Kranten in de lobby en een bagageopslagruimte
Kamervoorzieningen
De 70 kamers zijn inclusief voordelen zoals airconditioning, bovenop extra's zoals gratis wifi en geluiddichte muren.
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Hotel Shree Daan inchecken?
Inchecken kan vanaf: 12.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel Shree Daan uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Hotel Shree Daan?
Dit hotel ligt in het centrum van Vapi, op 5 km afstand van G.I.D.C. Garden (park), Janseva Park en Cathedral of Bom Jesu. Ook Daman Ganga-rivier en Vaibhav Waterpark liggen op 10 km afstand. Vapi Station ligt op 23 minuten wandelen.