'One of the best appointed and stylish rooms I have ever stayed in. Sophie and Andre were very friendly and helpful. The breakfast was amazing! C'est Magnifique!!'
Oude stad van Dijon, op 0,8 km van Parken & Tuinen
9.2 van 10, Fantastisch, (1007)
9,2/10
Fantastisch
(1007)
'Heel ruime en origineel ingerichte kamer, La Naturelle, rond kleine patio in een gebouw op 250 meter van het hoofdgebouw met receptie. Centrum van Dijon. Lekker en uitgebreid ontbijt in het hoofdgebouw. '
'Clean, goed hotel. Leuke kamers, voldoende ontbijt. En locatie goed voor een korte wandeling naar de stad. Treinstation naast de deur, maar geen lawaai. '
'Das Apartment ist modern eingerichtet und wunderschön gelegen und sehr zentral. Direkt um die Ecke befindet sich ein lebendiger Platz mit viel Gastronomie. Das Bett ist sehr bequem und in dem Apartment gibt es für zwei genügend Platz. Das einchecken war einfach. Wir haben uns sehr wohl gefühlt und kommen gerne wieder.'
Oude stad van Dijon, op 1,3 km van Parken & Tuinen
9.2 van 10, Fantastisch, (462)
9,2/10
Fantastisch
(462)
'Zeer mooi stadshotel in het oude stadscentrum gelegen,ideaal om Dijon te bezoeken,wij zijn hier terecht gekomen als tussenstop om naar huis te gaan van de Côte d’Azur,was een verrassend leuke tussenstop met vele shopping in de buurt die volledig verkeersvrij is,wij komen nog terug,enig minpunt was dat de chauffeur van de valetparking mijn velg van auto heeft beschadigd tegen de borduur,'
'De combinatie tussen hotel - en appartementfaciliteiten is echt handig. Enerzijds ontbijtbuffet en anderzijds self catrering. Enig minpuntje was: waarom niet zorgen voor wat detergent of vaatwastabletjes voor de vaat?'
'Fantastic historic building, old wooden floors and ancient stone walls peaking out of a 1970s style designer apartment. Gregory is a great host, very helpful and pleasant. Nothing bad to say about this stay!'
'This was just the perfect hotel for our 1 night stay in Dijon! It’s a good location en the room was already availible when we arrived (2 hours before check in was supposed to open) ! Very nice people and the room was very clean! '
Appart'hôtel Odalys City - Dijon Centre Les Cordeliers
Appart'hôtel Odalys City - Dijon Centre Les Cordeliers
Appart'hôtel Odalys City - Dijon Centre Les Cordeliers
Appart'hôtel Odalys City - Dijon Centre Les Cordeliers
Appart'hôtel Odalys City - Dijon Centre Les Cordeliers
Appart'hôtel Odalys City - Dijon Centre Les Cordeliers
4.0-sterrenaccommodatie
Centre Sud, op 1 km van Parken & Tuinen
8.6 van 10, Uitstekend, (951)
8,6/10
Uitstekend
(951)
'Hotel bevindt zin in prachtig complex, een oud klooster met moderne voorzieningen en kamers. Het is er stil en aangenaam, en met goed ontbijt in oude crypte.'
'Excellent location and fine staff, this hotel is convenient located between shops and dining options, a very nice American Diner only 1 minute walk from the hotel.
Nice staff, welcoming and helpfull. The family room was spacious and clean. Nice beds and comfy pillows.
Free parking available near the large parking space, or for €10 at the private parking space of the hotel, more secure.'
Laagste prijs per nacht gevonden in de afgelopen 24 uur op basis van een verblijf van 1 nacht voor 2 volwassenen. Prijzen en beschikbaarheid kunnen wijzigen. Mogelijk gelden er extra voorwaarden.
Laagste prijs per nacht gevonden in de afgelopen 24 uur op basis van een verblijf van 1 nacht voor 2 volwassenen. Prijzen en beschikbaarheid kunnen wijzigen. Mogelijk gelden er extra voorwaarden.
"De combinatie tussen hotel - en appartementfaciliteiten is echt handig. Enerzijds ontbijtbuffet en anderzijds self catrering. Enig minpuntje was: waarom niet zorgen voor wat detergent of vaatwastabletjes voor de vaat?"
"Goede locatie voor een bezoek aan de verrassende plaats Dijon. Prima hotel! Wij hadden kamer aan de achterzijde en dat is aan te bevelen. Aan voorzijde rijdt een team. "
"Clean, goed hotel. Leuke kamers, voldoende ontbijt. En locatie goed voor een korte wandeling naar de stad. Treinstation naast de deur, maar geen lawaai. "
"Heel ruime en origineel ingerichte kamer, La Naturelle, rond kleine patio in een gebouw op 250 meter van het hoofdgebouw met receptie. Centrum van Dijon. Lekker en uitgebreid ontbijt in het hoofdgebouw. "
Appart'hôtel Odalys City - Dijon Centre Les Cordeliers
8/10 Goed
"Zeer goed en leuk hotel voor een paar dagen Dijon en omgeving. Doordat het een voormalig klooster is heeft het een sfeer die je niet snel in andere hotels zult vinden. Restaurants en winkels zijn op 2 minuten afstand te vinden. Zou het iedereen aanbevelen."
Vind meer informatie over de evenementen die tijdens je verblijf in Dijon in Dijon Congrexpo plaatsvinden. Maak hier in de omgeving wandelingen bij de tuinen of breng een bezoek aan de kathedraal.
Parken & Tuinen ligt in een deel van Dijon dat geliefd is bij reizigers vanwege zijn kathedraal. Ben je op zoek naar een overnachtingsplek met een gunstige ligging? Binnen een straal van 1,5 kilometer vind je 269 hotels en andere accommodaties.
Wat is het beste hotel in de buurt van Parken & Tuinen?
Hoeveel hotels zijn er in de buurt van Parken & Tuinen?
Expedia heeft 269 hotels en andere accommodaties op anderhalve kilometer afstand van Parken & Tuinen.
Ontvang ik een terugbetaling als ik mijn hotelreservering in de buurt van Parken & Tuinen wil annuleren?
Natuurlijk. De meeste hotelreserveringen zijn volledig restitueerbaar, zolang je voor de annuleringsdeadline van het hotel annuleert. Dit is over het algemeen binnen 24 tot 48 uur voor je incheckdatum. Als je reservering niet restitueerbaar is, heb je mogelijk nog de optie om binnen 24 uur na je boeking te annuleren en een terugbetaling te ontvangen. Voeg je datums toe, klik op 'Zoeken' en filter op 'Volledig restitueerbaar' om de best beschikbare aanbiedingen in de buurt van Parken & Tuinen te beoordelen.
Wat kan ik zien en ondernemen in Parken & Tuinen?
Musée des Beaux-Arts, Rude Museum en Musée Magnin beschikken over allerlei boeiende tentoonstellingen die je kunt bezoeken als je in de buurt bent. Palais des Ducs de Bourgogne, Toren van Filips de Goede en Kathedraal van Dijon zijn niet te missen trekpleisters. Neem rustig de tijd voor een wandelingetje door Jardin de l'Arquebuse, Park Port du Canal of Parc de la Colombière.