'zeer goed hotel , super vriendelijk personeel .Mijn verblijf was uitstekend , kamers zijn super schoon zoals in de fotos, qua ligging ook super , al bij al het is een hotel om aan te raden .... 😊'
'Jad and Sara were so helpful beyond their duties, the entire staff we're so pleasant and friendly. Happy to have visited again after all these years to an even higher standard'
'Se réserver t
3rooms Wicht thé option of a breakfast se paie 30 CAD $ breakfast for each room
When we checked in They asked us about thé préfered Time for breakfast
Thé Morning after we were surprised that there is no breakfast
We asked to Be reimbursed.
they inform us that it is not their fault They will reimburse only 10 US $ By room which is half what we paid
'
'Goede service, vriendelijk personeel, gratis shuttle naar downtown.
Wij hadden via het hotel een taxi geregeld vanaf het vliegveld naar het hotel. Bij aankomst werden we lelijk opgelicht door de taxichauffeur. De manager heeft dit voor ons keurig opgelost door het teveel betaalde geld aan ons te vergoeden + bij onze terugreis een gratis taxivervoer naar de luchthaven aan te bieden. Klasse!'
'Beautiful old Lebanese style building on a very cute and lively street. The room and bed are very comfortable, staff are very kind and breakfast in the morning was so good. I will definitely stay here again next time we’re in Beirut.'
Laagste prijs per nacht gevonden in de afgelopen 24 uur op basis van een verblijf van 1 nacht voor 2 volwassenen. Prijzen en beschikbaarheid kunnen wijzigen. Mogelijk gelden er extra voorwaarden.
Laagste prijs per nacht gevonden in de afgelopen 24 uur op basis van een verblijf van 1 nacht voor 2 volwassenen. Prijzen en beschikbaarheid kunnen wijzigen. Mogelijk gelden er extra voorwaarden.
De beste hotelbeoordelingen voor Waves-waterpark
Hotels in de buurt van andere bezienswaardigheden in Beirut
Op vakantie in Hazmieh kun je de perfecte souvenirs zoeken om mee naar huis te nemen in Stadscentrum van Beiroet. Tijdens je verblijf hier kun je lekker genieten van de levendige bars.
Kun jij ook zo genieten van de buitenlucht? Tijdens je verblijf in Bayrut kun je je hart ophalen in de mooie natuur van Horsh Beirut. Breng een bezoekje aan de winkels of maak een wandeling langs prachtige stranden in dit gebied.
Waves-waterpark ligt in een deel van Mar Roukouz dat bekend staat om zijn fantastische uitgaansleven. Ben je op zoek naar een overnachtingsplek met een gunstige ligging? Binnen een straal van 1,5 kilometer vind je 14 hotels en andere accommodaties.
Wat is de beste overnachtingsplek dicht bij Waves-waterpark?
Met een ligging bij Waves-waterpark is The Ray Hotel & Studios volgens onze reizigers een van de beste keuzes voor je verblijf, en dit hotel biedt een restaurant en een buitenzwembad. Een andere goede mogelijkheid is New Apartment in Tilal Fanar Resort, Pools,tennis, een accommodatie slechts 1,1 km verderop.
Hoeveel hotels liggen er in de buurt van Waves-waterpark?
Expedia heeft 14 hotels en andere accommodaties op anderhalve kilometer afstand van Waves-waterpark.
Ontvang ik een terugbetaling als ik mijn hotelreservering in de buurt van Waves-waterpark wil annuleren?
Natuurlijk. De meeste hotelkamerreserveringen zijn volledig restitueerbaar, onder de voorwaarde dat je voor de annuleringsdeadline van de accommodatie annuleert. Dit is in de meeste gevallen binnen 24 of 48 uur voor de inchekdatum. Als je een reservering hebt gemaakt zonder restitutie, is het misschien nog mogelijk om binnen 24 uur na je boeking te annuleren en een terugbetaling te krijgen. Voeg je datums toe, klik op 'Zoeken' en gebruik de filter 'Volledig restitueerbaar' om de best beschikbare opties in de buurt van Waves-waterpark te beoordelen.
Wat kan ik zien en ondernemen in Waves-waterpark?
Laat je verrassen door de tentoonstellingen bij Sursock-museum en Cilicia-museum. Al-Abed-klokkentoren, Romeinse Baden van Berytus en Charle de Gaulle Residentie behoren tot de niet te missen bezienswaardigheden in de omgeving van Waves-waterpark. Een ontspannen dagje in de buitenlucht bij Horsh Beirut of René Mouawad-tuin is altijd een goed idee.