Protaras By the Bay Villa 33 biedt onder andere een tuin en een wasserij. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Verder zijn er nog deze extra voordelen:
Een verwarmd zwembad
Rookvrije accommodatie en barbecues
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Protaras By the Bay Villa 33 bieden veel comfort dankzij gratis wifi en kluisjes.
Er zijn ook andere gemakken voorzien in de kamers zoals:
2.5 badkamers met douches en haardrogers
Televisies met kabelzenders
Omheinde privétuinen, keukens en koelkasten
Accommodatie-voorzieningen
Zwembad/spa
Verwarmd zwembad
Internet
Beschikbaar in de villa: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Parkeerplekken ter plaatse
Keuken
Afwasmachine
Broodrooster
Elektrische waterkoker
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Microgolfoven
Oven
Slaapkamers
3 slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
2,5 badkamers
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Entertainment
Tv met kabel-/satellietzenders
Buiten
Barbecue
Omheinde tuin
Tuin
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Wasserette
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Kluisje
Strijkijzer/strijkplank
Dingen om te doen
Verwarmd zwembad
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisregels
Checkin 16:00-00:00
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Onderhoudstoeslag voor het verwarmde zwembad: EUR 50 per nacht
Toeslag voor hoge kinderstoel: EUR 5 per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Over deze buurt
deze villa ligt in Paralimni. Verken de plaatselijke natuur bij Fig Tree Bay en Strand van Konnos Bay. Zeeaquarium Protaras en Gemeentelijk Museum THALASSA zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Paralimni
Larnaca (LCA-Internationale luchthaven Larnaca) - 48 min. rijden
Restaurants
Malthouse
16 min. wandelen
O Panikos Siamishi Loukoumades
17 min. wandelen
Laxia
4 min. rijden
Bliss Bar
17 min. wandelen
Tulum Beach Bar
7 min. rijden
Veelgestelde vragen
Beschikt Protaras By the Bay Villa 33 over een zwembad?
Ja, deze accommodatie beschikt over een zwembad. Deze accommodatie beschikt onder meer over een verwarmd zwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Protaras By the Bay Villa 33?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Protaras By the Bay Villa 33 inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Protaras By the Bay Villa 33 uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Protaras By the Bay Villa 33?
Deze villa in Paralimni ligt op 0,9 km van Magic Dancing Waters en op 2,2 km van Fig Tree Bay. Ook Kustpromenade van Protaras en Profitis Elias-kerk liggen op een kwartiertje wandelen.