Hesperia Eden Club ligt in Playa el Agua, een wijk in Paraguachí. Bezoek Kasteel van San Carlos Borromeo en El Valle del Espíritu Santo, enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar Playa Manzanillo en Playa Parguito. Bekijk onze reisgids voor Paraguachí
Boulevard de Playa el Agua, Playa del, Agua,, Antolin del Campo, Nueva Esparta, 6301
In de buurt
Strand van Agua
1 min. wandelen - 0.2 km
Playa Manzanillo
6 min. rijden - 4.8 km
Playa Parguito
8 min. rijden - 3.9 km
Guacuco Strand
31 min. rijden - 18.6 km
Strand van Pampatar
46 min. rijden - 25.5 km
Lokaal vervoer
Porlamar (PMV-Internationale luchthaven Del Caribe General Santiago Marino) - 73 min. rijden
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Belangrijke informatie
Algemene info
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de accommodatie. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Veelgestelde vragen
Beschikt Hesperia Eden Club over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een binnenzwembad.
Waar staat Hesperia Eden Club?
Dit hotel ligt in Playa el Agua, op 3 km van Playa Parguito en op 3,6 km van Playa Manzanillo. Ook Playa El Tirano en Guacuco Strand liggen op 15 km afstand.