Gehele woning

Villa with pool

Fotogalerie voor Villa with pool

Een buitenzwembad
Een koelkast, een oven, een kookplaat, een waterkoker
6 slaapkamers, een bureau, wifi, beddengoed
Terras
Flatscreentelevisie

Gehele woning

6 slaapkamers4 badkamersMax. aantal: 12

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Keuken
  • Droogkast
  • Airconditioning
  • Buitenruimte

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Een plek voor jezelf

Je hebt de gehele woning helemaal voor jezelf en hoeft dus alleen met je reisgezelschap te delen.

Villa with pool

Deze villa beschikt over een buitenzwembad, een wasserij en een tuin. Deze villa beschikt over een privézwembad. Geniet daarnaast van een keuken en een droogkast. Er zijn gemakken als 4 badkamers en een zetelbed, terwijl je ook kunt gebruikmaken van een koelkast en een flatscreentelevisie.
Elke kamer met airconditioning in deze villa is voorzien van een privézwembad en een haardroger. Het meubilair in elke kamer bestaat uit zetelbedden en bureaus. De keukens beschikken onder meer over een koelkast, een kookplaat en kookgerei, borden en bestek.

Elke badkamer is voorzien van een douche en een bidet. Elke kamer is voorzien van flatscreentelevisie.

Recreatieve voorzieningen van deze villa bestaan onder andere uit een buitenzwembad.

Accommodatie-voorzieningen

Zwembad/spa

  • Buitenzwembad
  • Privézwembad

Internet

  • Beschikbaar in de villa: wifi

Keuken

  • Elektrische waterkoker
  • Koelkast
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Oven

Slaapkamers

  • 6 slaapkamers
  • Beddengoed inbegrepen
  • Slaapbank

Badkamer

  • 4 badkamers
  • Bidet
  • Douche
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Shampoo
  • Zeep

Entertainment

  • Flatscreen-tv

Buiten

  • Terras
  • Tuin

Wasvoorzieningen

  • Droogkast
  • Wasserette

Werkplekken

  • Bureau

Comfort

  • Airconditioning

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Aparte rookruimtes

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • Tuin

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 16.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking allowed: in designated areas

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie LE07505962000015334
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.

Over deze buurt

deze villa ligt in Parabita. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Chiesa di Santa Maria della Croce en Cripta della Beata Vergine di Coelimanna. Je kunt ook enkele van de activiteiten in de buurt beleven, bij Salentusole Winery en Wijndomein L'Astore Masseria. Dolce Mente Freddo en Heiligdom van de Heilige Maagd Coelimanna zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Parabita
Meer villa's in Parabita
Kaart
Parabita, Provincia di Lecce

In de buurt

  • Museo del manifesto e Pinacoteca Giannelli
    12 min. wandelen - 1.0 km
  • Parco Aldo Moro
    12 min. wandelen - 1.0 km
  • Wijnmuseum
    13 min. wandelen - 1.2 km
  • Salentusole Winery
    13 min. wandelen - 1.2 km
  • Basilica Santuario della Madonna della Coltura
    13 min. wandelen - 1.2 km

Lokaal vervoer

  • Stazione di Parabita - 16 min. wandelen
  • Brindisi (BDS-Papola Casale) - 70 min. rijden

Restaurants

  • Caffè Arco Antico
    4 min. rijden
  • Nishiki Sushi Restaurant
    17 min. wandelen
  • Cotto E Mangiato
    16 min. wandelen
  • La madre
    11 min. wandelen
  • Santi Benatitti - Pizza E Paternosci
    11 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Beschikt Villa with pool over een zwembad?

Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.

Zijn huisdieren welkom bij Villa with pool?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Villa with pool inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Villa with pool uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat Villa with pool?

Deze villa in Parabita ligt op 15 minuten wandelen van Museo del manifesto e Pinacoteca Giannelli, Wijnmuseum en Basilica Santuario della Madonna della Coltura. Ook Parco Aldo Moro en Salentusole Winery liggen op 2 km afstand. Stazione di Parabita ligt op 16 minuten wandelen en naar Stazione di Matino is het 29 minuten wandelen.

Beoordelingen over Villa with pool