Red Roof Inn Panama City Beach ligt in de uitgaansbuurt en vlak bij de luchthaven in Panama City Beach. Trek de natuur in bij Stranden van Panama City en St. Andrews State Park. Bezoek Shipwreck Island Waterpark en Frank Brown Park als je de populaire bezienswaardigheden van het gebied niet wilt missen. Pirate's Island Adventure Golf en Race City Amusement Park zijn ook een bezoek waard. Ontdek wat de buurt allemaal te bieden heeft, zoals wijntours en golfen. Bekijk onze reisgids voor Panama City Beach
De volledige accommodatie is gerenoveerd in december 2025
Gebouwd in 1983
Ledverlichting op bepaalde plaatsen
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Bad/douchecombinatie
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Toiletpapier
Entertainment
Flatscreen-tv van 39 inch met premium kabelzenders
Eten en drinken
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Microgolfoven
Meer
Airconditioning
Gratis lokale gesprekken
Ledverlichting
Strijkijzer/strijkplank
Telefoon
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor late check-in tussen middernacht en 05.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 23.00 uur te arriveren.
Tussen 23.00 uur en 07.00 uur dient het stil te zijn in deze accommodatie.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je een toeslag van USD 15 per huisdier, per dag (maximum USD 105 per verblijf)
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden en katten zijn toegestaan
2 in totaal (tot 36 kg per huisdier)
Huisdieren mogen niet zonder toezicht worden achtergelaten
Beperkingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging.
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Contante waarborg: USD 100.00 per accommodatie per verblijf
Contante schadeborg: USD 100.00 per verblijf
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor huisdieren: USD 15 per huisdier, per dag, maximum USD 105 per verblijf
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Toeslag voor late check-in tussen middernacht en 05.00 uur
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een erkend identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De naam op de kredietkaart die bij de check-in wordt gebruikt om bijkomende kosten te dekken, dient overeen te komen met de naam voor de kamerreservering.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen, mobiele betalingen en contante betalingen
Contactloos betalen is mogelijk
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een koolmonoxidedetector, een brandblusapparaat, een rookmelder, een beveiligingssysteem, een EHBO-koffer en buitenverlichting
Bij een verblijf van maximum 6 nachten is een dagelijkse schoonmaakservice inbegrepen. Bij een verblijf van 7 nachten of langer is een beperkte schoonmaakservice inbegrepen.
Huisdieren dienen bij het inchecken te worden aangegeven. Gasten die 1 huisdier meenemen, hoeven geen huisdierentoeslag te betalen. De toeslag voor huisdieren die in het gedeelte ‘Toeslagen’ staat vermeld, is alleen van toepassing als gasten 2 of meer huisdieren meenemen. Huisdieren dienen aangelijnd te zijn in gemeenschappelijke ruimtes van de accommodatie. Van gasten wordt verwacht dat zij de uitwerpselen van hun huisdier opruimen.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Deze accommodatie serveert geen alcoholische dranken.
Kinderen jonger dan 17 jaar worden niet tot het zwembad toegelaten zonder toezicht van volwassenen.
Deze accommodatie verwelkomt gasten van elke seksuele geaardheid of geslachtsidentiteit (LHBTI+-vriendelijk)
Veelgestelde vragen
Beschikt Red Roof Inn Panama City Beach over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.
Hoeveel kost een verblijf bij Red Roof Inn Panama City Beach?
Vandaag, 1 jul. 2026, kost een verblijf bij Red Roof Inn Panama City Beach van één nacht voor twee volwassenen op 8 jul. 2026 min. € 83, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Red Roof Inn Panama City Beach?
Ja, bij deze accommodatie zijn honden en katten met een gewicht van maximum 36 kg per huisdier toegestaan (maximum 2 in totaal). Er geldt een toeslag van USD 15 per huisdier, per dag. Hulpdieren betalen geen toeslag. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Red Roof Inn Panama City Beach inchecken?
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: middernacht. Laat inchecken kan tussen middernacht en 05.00 uur. Hiervoor wordt wel een toeslag in rekening gebracht.
Tot hoe laat kan ik bij Red Roof Inn Panama City Beach uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Red Roof Inn Panama City Beach?
Dit motel ligt vlak bij de luchthaven, op 15 minuten wandelen van Pirate's Island Adventure Golf en Thomas Drive. Ook Stranden van Panama City en Shipwreck Island Waterpark liggen op 5 km afstand.
Beoordelingen
Beoordelingen over Red Roof Inn Panama City Beach
7,2
Goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
6,4
Netheid
6,2
Voorzieningen
7,4
Personeel en service
6,0
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 26 van 61 beoordelingen
10 - Uitstekend
26
Gastenscore: 8 - Goed. 13 van 61 beoordelingen
8 - Goed
13
Gastenscore: 6 - Redelijk. 4 van 61 beoordelingen
6 - Redelijk
4
Gastenscore: 4 - Matig. 7 van 61 beoordelingen
4 - Matig
7
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 11 van 61 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
11
Beoordelingen
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Luke
20 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Really nice
Luke
1 nacht verbleven in maart 2026
Geverifieerd
4/10 – Slecht
Susan
31 mei 2026
Negatief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
I’d rate as “If there is no other place available stay there”. Rooms were ok but very aged (doors warped), faucet on sink was about to fall off and tv reception bad
Susan
2 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd
6/10 – Matig
Jahfiah
22 mei 2026
Positief: Personeel en service
The place was alright, my girlfriend and I wanted a place to rest our heads for the night and we got that. The place could use some refurbishing, my room had some cracks along the door column and teenage roaches came out of it. Apart from that the room was ok.
Jahfiah
1 nacht verbleven in mei 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Kirit
30 dec 2025
Positief: Netheid
Clean and convenient location
Kirit
1 nacht verbleven in december 2025
Geverifieerd
2/10 – Verschrikkelijk
Giovanna
8 jun 2026
Negatief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The wifi didn't work and their only response was the service was spotty, our showerhead had a leak upon check-in that after asking to have maintenance look at it was never addressed and there were roaches. We left the property early.
Giovanna
4 nachten verbleven in juni 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Latanya
18 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Friendly staff
Latanya
1 nacht verbleven in februari 2026
Geverifieerd
2/10 – Verschrikkelijk
Angela
28 apr 2026
Negatief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Yes
Angela
1 nacht verbleven in april 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Helena
11 jun 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
El lugar es muy limpio solo vi que falta mas comunicación ya que al llegar me pidieron un deposito de 100 dólares y todos los documentos de las personas que nos hospedamos y documentos de mi carro ademas recerve para 4 personas y me dijeron que no Hera asi mi reserva y pague mas dinero pero en lo que cabe fue todo bueno.
Helena
2 nachten verbleven in juni 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Kat
7 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Pool looked very clean however I didn't use it
Kat
2 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerd
2/10 – Verschrikkelijk
Ahmari
8 mei 2026
Negatief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Rooms weren’t clean. Holes in walls. Leaking fridge. I don’t recommend staying here I’m sure you can find a better option
Ahmari
2 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd
2/10 – Verschrikkelijk
Beverly
21 apr 2026
Negatief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
internet not working , was told it was a busy time so wasn't working tv also had no channels working due to internet, sand in bed, not clean, bugs
Beverly
2 nachten verbleven in februari 2026
Geverifieerd
2/10 – Verschrikkelijk
Harold
13 apr 2026
Negatief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
We had a water lake in a room figerator u nplugged and stunk and also we had roaches
Harold
2 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd
6/10 – Matig
Magdalena
11 apr 2026
Positief: Personeel en service
Negatief: Voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten
The room smelt like mold the air didn’t work good mold in the bathroom ceiling door didn’t close properly the beds were suppose to be queen size I got full size lucky I had custody paperwork for my Granddaugther because of I didn’t have them I would not have been able to rent the room you all need to prepare people about things like this
Magdalena
3 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Jeremy
20 jan 2026
Yes
Jeremy
2 nachten verbleven in januari 2026
Geverifieerd
2/10 – Verschrikkelijk
Jhon Freddy
19 mrt 2026
Negatief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
1 star is too high
Jhon Freddy
1 nacht verbleven in maart 2026
Geverifieerd
2/10 – Verschrikkelijk
Axel
3 mrt 2026
Me cancelaron la reservación y nunca me isieron el reembolso
Axel
2 nachten verbleven in februari 2026
Geverifieerd
4/10 – Slecht
Omari
23 mrt 2026
Negatief: Netheid
The room was infested with a significant number of cockroaches. While I was in bed, a cockroach crawled on my face, prompting me to retrieve insect repellent. I observed over 30 cockroaches. I have documented this issue with photographs and videos.
Omari
3 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerd
4/10 – Slecht
Kendra
29 mrt 2026
Negatief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Reserved a room and there was no king beds left besides handicapped and hair dryer didnt work lock was broke on the door housekeeping made the bed with blood stains on tje bed sheets upon arriving drawers had stains in them coffee pot was nasty the cleanin people didnt even come clean the room at all while had to go find employee to be able to get towels and clean sheets and our parking spot was took by another vehicle the worker told us we was fine to park in handicapped due to the hotel giving put all the king beds when i had reserved the room in advance so we had to get a handicap room which i was not happy about then came back to room and our parking spot was taken and the employee said they couldnt make them move the car when they was parked in front of our room where our vehicle was suppose to parked .couldnt sleep due to kids blurrin music all night long and talking loud outside the room it was both nights there is a policy for quiet time and it is not enfored there ..people need to reapect people trying to sleep .
Kendra
2 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Crystal
28 jun 2026
Positief: Personeel en service
Negatief: Voorzieningen
The staff was nice. Showers could use a little elbow grease. Beds were comfy. Overall not bad. Convenient location.
Crystal
2 nachten verbleven in juni 2026
Geverifieerd
4/10 – Slecht
Kayla
24 jun 2026
Positief: Personeel en service
Negatief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
The first room we were in had roaches, according to the hotel desk it was the only room that had a full kitchen it in and the front desk stated someone must of left food or something in there. We were put into another room which we weren’t too crazy about but we were 10 hours from home and had already paid for the hotel. I appreciate being put into another room but I won’t stay here again.
Kayla
2 nachten verbleven in juni 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
christian
20 jun 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The pool had a frog and stuff in it lol but I didn't mind I just don't know what to put here
christian
4 nachten verbleven in juni 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Neuris
20 jun 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Todo salío bien
Neuris
1 nacht verbleven in juni 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Arthur
19 jun 2026
Negatief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Ok Clean
Arthur
3 nachten verbleven in juni 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Nikki
19 jun 2026
Positief: Personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Staff was very friendly.
Nikki
5 nachten verbleven in juni 2026
Geverifieerd
4/10 – Slecht
Sabrina
15 jun 2026
Negatief: Voorzieningen
No bath cloth no WiFi was traveling with kids next door was playing loud music all night and fighting. No breakfast or coffee in the room