Thomas Drive is niet ver van The Shore Thing, waar gasten genieten van een jachthaven, een waterpark en een vuurkorf. Gratis wifi in de gemeenschappelijke delen, een bibliotheek en een restaurant zijn beschikbaar voor alle gasten.
Verder zijn er nog deze extra voordelen:
Gratis parkeerplaatsen
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij The Shore Thing hebben veel comfort met laptopwerkplekken en airconditioning, bovenop leuke bijkomstigheden zoals aparte eetruimtes.
dit vakantiehuis bevindt zich in Lower Grand Lagoon, een wijk in Panama City Beach, en ligt aan het strand. Thomas Drive en Pier Park zijn enkele plekken die je als fervent shopper niet mag overslaan. Als je liever de populaire bezienswaardigheden van de buurt wilt bezoeken, ga dan naar Shipwreck Island Waterpark en Frank Brown Park. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Publix Sports Park of Oliver Stadium. Zoek het water op voor activiteiten zoals zeilen en surfen/bodyboarden of beleef een avontuur zoals het volgen van een ecotour. Bekijk onze reisgids voor Panama City Beach
Panama City, FL (ECP-Northwest Florida Beaches Intl.) - 39 min. rijden
Restaurants
Dat Cajun Place Cafe
5 min. wandelen
Ms. Newby's
16 min. wandelen
Wendy's
17 min. wandelen
Hammerhead Fred's
19 min. wandelen
Sue Thai Cafe
2 min. rijden
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij The Shore Thing?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij The Shore Thing inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij The Shore Thing uitchecken?
Je dient om uiterlijk 09.00 uur uit te checken.
Waar staat The Shore Thing?
Dit vakantiehuis dit vakantiehuis ligt in Lower Grand Lagoon, op 5 minuten wandelen van Thomas Drive en Stranden van Panama City. Ook Rick Seltzer Park en St. Andrews Bay liggen op 10 minuten wandelen.