Geheel appartement

GuestHost - The Flavour of Palermo - Kalsa Lovely Apartment

Fotogalerie voor GuestHost - The Flavour of Palermo - Kalsa Lovely Apartment

2 slaapkamers, een bureau, een strijkplank/strijkijzer, wifi
Televisie
Buiten dineren
Interieur
Een koelkast, een microgolfoven, een oven, een kookplaat

Beoordelingen

8,8 op 10 –
Voortreffelijk

Geheel appartement

2 slaapkamers1 badkamer67 m²

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Droogkast
  • Airconditioning

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

GuestHost - The Flavour of Palermo - Kalsa Lovely Apartment

Dit rookvrije appartement beschikt naast een wasserij over een limousine- of autoservice. Geniet in dit appartement van de keuken met een koelkast, oven, kookplaat en microgolfoven. Er zijn gemakken als een wasmachine en een waterkoker, terwijl je ook kunt gebruikmaken van een balkon en een televisie.
Elke kamer met airconditioning in dit appartement is voorzien van een haardroger en een strijkplank/strijkijzer. Elke kamer heeft een balkon. De keukens beschikken onder meer over een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en kookgerei, borden en bestek.

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: wifi

Parkeren en vervoer

  • Limousine-/autoservice

Keuken

  • Broodrooster
  • Elektrische waterkoker
  • Koelkast
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Microgolfoven
  • Oven

Slaapkamers

  • 2 slaapkamers
  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • 1 badkamer
  • Bidet
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Toiletpapier

Woonruimtes

  • Woonkamer

Entertainment

  • Tv

Buiten

  • Balkon

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine
  • Wasserette

Werkplekken

  • Bureau

Comfort

  • Airconditioning
  • Verwarming

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Strijkijzer/strijkplank

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • Unitgrootte: 67 vierkante meter

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 14.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert pinpassen en contante betalingen
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie IT082053C2U2XYOXYO
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.

Accommodatie ook bekend onder de naam

cleanbnb_14106

Over deze buurt

dit appartement ligt in Historisch centrum, een wijk in Palermo. Reizigers die graag wat cultuur willen opsnuiven, kunnen dat doen bij Teatro Massimo. Fervente shoppers kunnen terecht bij Via Roma en Markt van Ballarò. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Stadio Renzo Barbera of Carlo Alberto Dalla Chiesa en Emanuela Setti Carraro Sporthal. Bekijk onze reisgids voor Palermo
Meer appartementen in Palermo
Kaart
Palermo, Sicilia

In de buurt

  • Foro Italico
    Foro Italico
    2 min. wandelen - 0.2 km
  • Via Vittorio Emanuele
    Via Vittorio Emanuele
    5 min. wandelen - 0.5 km
  • Via Roma
    Via Roma
    8 min. wandelen - 0.7 km
  • Markt van Ballarò
    Markt van Ballarò
    12 min. wandelen - 1.0 km
  • Piazza della Kalsa
    2 min. wandelen - 0.2 km

Lokaal vervoer

  • Station Imperatore Federico - 8 min. rijden
  • Centraal Station Palermo - 11 min. wandelen
  • Palermo (PMO-Punta Raisi) - 51 min. rijden

Restaurants

  • Cioccolateria Lorenzo
    3 min. wandelen
  • Bar Touring
    4 min. wandelen
  • Osteria Alivàru Da Carlo Napoli
    2 min. wandelen
  • Al Covo dei Beati Paoli
    5 min. wandelen
  • Quattro mani
    4 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij The Flavour of Palermo - Kalsa Lovely Apartment?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoe laat kan ik bij The Flavour of Palermo - Kalsa Lovely Apartment inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 14.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij The Flavour of Palermo - Kalsa Lovely Apartment uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat The Flavour of Palermo - Kalsa Lovely Apartment?

Dit appartement ligt in Historisch centrum, op 10 minuten wandelen van Kerk van Santa Teresa alla Kalsa en Via Roma. Ook Markt van Ballarò en Quattro Canti liggen op een kwartiertje wandelen. Centraal Station Palermo ligt op 11 minuten wandelen en naar Station Palermo Palazzo Reale-Orleans is het 25 minuten wandelen.

Beoordelingen over GuestHost - The Flavour of Palermo - Kalsa Lovely Apartment

Beoordelingen

8,8

Uitstekend