Geheel appartement

Giada's House By DomuSicily

Fotogalerie voor Giada's House By DomuSicily

Een ruime woonkamer met een witte bank, twee rieten fauteuils, een salontafel en een blauwe poef. Er hangen kunstwerken in lijsten aan de muren en er is een groot raam met gordijnen.
Straatbeeld met een gebouw met een grote houten deur, een bloempot en een bordje met de tekst 'Hotel de la Plage'.
Een moderne keuken met grijze kastjes, een ingebouwde oven en een eethoek met een tafel en stoelen.
Een moderne woonkamer met een glazen salontafel, een witte bank en een houten vloer. Er is een deur die leidt naar een andere kamer met een balkon.
Een moderne keuken met een centraal eiland, ingebouwde apparatuur en hanglampen.

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Airconditioning

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Giada's House By DomuSicily

  • Giada’s House is a bright and comfortable apartment on the 6th floor with elevator, ideal for families or groups up to 6 guests. It features 3 bedrooms (one with bunk beds), 2 modern bathrooms, and a spacious, sun-filled living room with a small balcony. Well located, with easy access to the city center, attractions, and public transport — the perfect place to feel at home in Palermo.

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit appartement ligt in Politeama, een wijk in Palermo. Teatro Massimo en Kathedraal van Palermo zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Reizigers die graag wat willen shoppen, kunnen dat doen bij Via Roma. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Stadio Renzo Barbera of Carlo Alberto Dalla Chiesa en Emanuela Setti Carraro Sporthal. Bekijk onze reisgids voor Palermo
Meer appartementen in Palermo
Kaart
Palermo

In de buurt

  • Een historisch gebouw met een grote bogenpoort, een standbeeld ervoor en een palmboom in de buurt.
    Teatro Politeama Garibaldi
    8 min. wandelen - 0.7 km
  • Een scooter staat op een straat, met een monument op de achtergrond en gebouwen eromheen.
    Via Roma
    10 min. wandelen - 0.9 km
  • Een kustplaats met bergen op de achtergrond.
    Haven van Palermo
    10 min. wandelen - 0.9 km
  • Een statig historisch gebouw met een koepel, zuilen, een vlag en een geplaveid plein.
    Teatro Massimo
    15 min. wandelen - 1.3 km
  • Piazza Ruggero Settimo
    8 min. wandelen - 0.7 km

Lokaal vervoer

  • Station Palermo Notarbartolo - 15 min. wandelen
  • Station Giachery - 17 min. wandelen
  • Palermo (PMO-Punta Raisi) - 36 min. rijden

Restaurants

  • I Comparucci
    4 min. wandelen
  • Luppolo - L'ottavo Nano
    4 min. wandelen
  • Polleria Savoca
    4 min. wandelen
  • Massaro
    2 min. wandelen
  • Sapurito - Cucina povera e pizza
    5 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Giada's House By DomuSicily?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Waar staat Giada's House By DomuSicily?

Dit appartement ligt in Politeama, op 10 minuten wandelen van Villa Trabia en Haven van Palermo. Ook Via Roma en Teatro Massimo liggen op een kwartiertje wandelen. Station Giachery ligt op 17 minuten wandelen en naar Station Fiera is het 24 minuten wandelen.