Mac Bed and Breakfast in South End bevindt zich aan een rivier en bij een winkelcentrum. Canadees oorlogsmuseum en Canadian Museum of History zijn culturele hoogtepunten. Reizigers die willen shoppen, kunnen dat doen bij Byward Market Square. Ook Rideaukanaal en Universiteit Carleton zijn zeker een bezoekje waard.Bekijk onze reisgids voor Ottawa
Internationale luchthaven Ottawa (YOW) - 6 min. rijden
Restaurants
Tim Hortons
4 min. rijden
Tim Hortons
3 min. rijden
McDonald's
18 min. wandelen
Sona The Indian kitchen
18 min. wandelen
Royal Oak
10 min. wandelen
Over deze accommodatie
Mac Bed and Breakfast
Bed & breakfast vlak bij Rideaukanaal
Mac Bed and Breakfast bevindt zich dicht bij Universiteit Carleton en biedt een tuin en een wasserij. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Verder zijn er nog deze extra voordelen:
Gratis parkeerplaatsen
Een continentaal ontbijt (toeslag), een shuttleservice van/naar de luchthaven en snelle uitcheckservice
Snelle incheckservice, beveiligde fietsenstalling en koffie/thee in de gemeenschappelijke ruimte
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Mac Bed and Breakfast hebben veel comfort met airconditioning en voorzieningen zoals gratis wifi.
Er zijn nog meer gemakken voorzien in de kamers zoals:
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Shuttleservice van/naar de luchthaven (toeslag) op verzoek tussen 08.00 uur en 11.00 uur
Gratis onoverdekt zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Dagelijks continentaal ontbijt tegen een toeslag beschikbaar van 08.00 uur tot 09.00 uur: CAD 15 per persoon
Koffie en thee in gemeenschappelijke ruimtes
Dingen om te doen
Fietsenopslag
Gezinsvriendelijk
Wasserij
Voorzieningen
Bagageopslag
Wasserij
Gastendiensten
Schoonmaakservice (dagelijks)
Buiten
Aan een rivier
Tuin
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Bovenste verdiepingen alleen te bereiken via trap
Verhoogd toilet
Verlaagde werkbladen en wasbak
Meer
2 etages
Gebouwd in 1981
Roken is niet toegelaten
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Pantoffels
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Eten en drinken
Beperkte roomservice
Meer
Airconditioning
Strijkijzer/strijkplank op verzoek
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 17.00 uur
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor vroeg inchecken: CAD 20
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Toeslag voor late check-in: CAD 20 als je incheckt tussen 18.00 uur en 23.30 uur
Snelle incheckservice
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken
Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor laat uitchecken: CAD 20
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor kan een toeslag gelden). Je dient je aankomstgegevens vooraf aan de accommodatie door te geven. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Als je verwacht buiten de reguliere inchecktijden te arriveren, dien je de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies en een toegangscode te ontvangen. Je wordt verwelkomd door de eigenaar.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 17.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Toegangscode, opgewacht door de eigenaar
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Eén kind van 10 jaar of jonger kan gratis verblijven als het gebruikmaakt van de aanwezige bedden wanneer het slaapt in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor continentaal ontbijt: ongeveer CAD 15 per persoon
Toeslag voor luchthavenshuttle: CAD 18 per kamer (enkele reis)
Kindertarief voor de luchthavenshuttle: CAD 1 (enkele reis), (van 4 tot 10 jaar oud)
Toeslag voor vroeg inchecken: CAD 20 (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Toeslag voor late check-in: CAD 20 als je incheckt tussen 18.00 uur en 23.30 uur
Toeslag voor laat uitchecken: CAD 20 (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Een schoonmaakservice is beschikbaar tegen betaling
Een keuken/kitchenette is beschikbaar aan een extra tarief
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
Contactloos betalen is mogelijk
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een koolmonoxidedetector, een brandblusapparaat, een rookmelder, een beveiligingssysteem en een EHBO-koffer
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Mac Bed and Breakfast?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Mac Bed and Breakfast?
Vandaag, 25 aug. 2026, kost een verblijf bij Mac Bed and Breakfast van één nacht voor twee volwassenen op 26 aug. 2026 min. € 100, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Mac Bed and Breakfast inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 17.00 uur. Tegen een bedrag van CAD 20 kun je vroeg inchecken (afhankelijk van beschikbaarheid). Tegen een toeslag van CAD 20 kun je bij deze accommodatie tussen 18.00 uur en 23.30 uur laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Mac Bed and Breakfast uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag van CAD 20 kun je laat uitchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).
Biedt Mac Bed and Breakfast een shuttle naar het vliegveld?
Ja, een shuttleservice van/naar de luchthaven is op verzoek beschikbaar tussen 08.00 uur en 11.00 uur. Er geldt een toeslag van CAD 18 per kamer.
Waar staat Mac Bed and Breakfast?
Deze bed & breakfast ligt in South End, op 3,2 km van Rideaukanaal en op 15 km afstand van Universiteit Carleton en Hooggerechtshof van Canada. Ook Canadees oorlogsmuseum en Parliament Hill liggen op 15 km afstand. Greenboro Station ligt op 24 minuten wandelen.