Gehele woning

Cozy home in Ostuni -BR- with private swimming pool, can be inside or outside

Fotogalerie voor Cozy home in Ostuni -BR- with private swimming pool, can be inside or outside

Een overdekt terras met een stenen bank en een houten tafel, omringd door cactussen en olijfbomen.
Een rustieke keuken met stenen muren, een houten eettafel en een hanglamp.
Een gebouw van steen met meerdere kegelvormige daken en een centrale deur.
Een zwembad met stenen vloer en ligbedden.
Een kamer met stenen muren, een bed, een raam en een rondboogdeur.

Beoordelingen

6,0 op 10 –

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Keuken
  • Wasmachine
  • Droogkast
  • Huisdiervriendelijk
  • Gratis wifi

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Cozy home in Ostuni -BR- with private swimming pool, can be inside or outside

  • Ontsnap aan uw dagelijkse routine in deze typische trullo met privézwembad in Ostuni. Een trullo is een karakteristiek gebouw van lokale steen en met een karakteristiek kegelvormig dak. Uw trullo is gerenoveerd met behoud van de originele kenmerken en tegelijkertijd voorzien van alle voorzieningen voor een ontspannen verblijf. Gelegen in een groot landgoed met veel fruitbomen, vooral olijfbomen, is het gelegen in de prachtige regio Puglia in de beroemde Valle d'Itria in het Murgia plateau, op slechts 9 km van de zee met kristalhelder water. De kust wordt gekenmerkt door vele rotsachtige baaien en kleine zandstranden, waarvan sommige ook zijn uitgerust. Uw vakantiehuis beschikt over een groot privé zwembad, spelletjes voor kinderen, een grote ingerichte buitenruimte met barbecue waar u heerlijk buiten kunt eten, omgeven door rust en natuur. Er zijn ook fietsen beschikbaar, waarmee u de landwegen rondom het vakantiehuis kunt verkennen. Het gebied is rijk aan oude historische dorpen zoals Ostuni, ook bekend als de "witte stad" vanwege de witgekalkte huizen, waar er geen tekort is aan restaurants en trattoria's die een breed scala aan eten en drinken bieden en avonden met interessante evenementen. Andere plaatsen om te bezoeken zijn Alberobello met zijn karakteristieke trulli, Martina Franca en Cisternino. Verschillende boerderijen en lokale agri-bedrijven stellen u in staat om typische producten te proeven en te kopen, zoals olijfolie, wijn, pasta en andere culinaire lekkernijen die beroemd zijn over de hele wereld. In het nabijgelegen stadje Fasano is er een dierentuin safari, leuk voor het hele gezin.



    - Gratis parkeren op locatie

    - Bedlinnen + handdoek (inclusief)







    - Zwembad: mei - eind september

    - Privé zwembad (60m2)

    - Klimaatbeheersing warm en koud

    - 2 extra kinderen gratis (max. 4 jaar oud)

    - Kinderbed: 2

    - Kinderstoel: 2

    - Huisdieren: 2

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit vakantiehuis ligt in Ostuni. Bezoek culturele hoogtepunten Museo di civiltà preclassiche della Murgia Meridionale en L'Ulivo Che Canta. Daarnaast kun je ook enkele van de bezienswaardigheden in de buurt verkennen, zoals Kasteel van Ceglie Messapica en Castello Ducale. Centro Culturale la Luna nel Pozzo en Botanische Tuinen van Pomona zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Ostuni
Meer vakantiehuizen in Ostuni
Kaart
Ostuni -BR-, Puglia

In de buurt

  • Een piramidevormige structuur van steen, omgeven door groen.
    Valle d'Itria
    1 min. wandelen - 0.0 km
  • Een wit bekleid stadje met een opvallende kerktoren en een klok.
    Kathedraal van Ostuni
    18 min. rijden - 11.1 km
  • Een dorp met huizen met stenen daken en een witte kerk.
    Trulli di Alberobello
    43 min. rijden - 34.6 km
  • Piazza della Liberta
    18 min. rijden - 10.8 km
  • Torre Canne strand
    39 min. rijden - 31.3 km

Lokaal vervoer

  • Station Ostuni - 21 min. rijden
  • Brindisi (BDS-Papola Casale) - 46 min. rijden

Restaurants

  • Masseria Grieco
    7 min. rijden
  • Restaurant
    7 min. rijden
  • Osteria da Giuseppe
    9 min. rijden
  • Caffè 70
    9 min. rijden
  • Caffè Centrale
    9 min. rijden

Veelgestelde vragen

Beschikt Cozy home in Ostuni -BR- with private swimming pool, can be inside or outside over een zwembad?

Ja, deze accommodatie beschikt over een zwembad.

Zijn huisdieren welkom bij Cozy home in Ostuni -BR- with private swimming pool, can be inside or outside?

Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Cozy home in Ostuni -BR- with private swimming pool, can be inside or outside inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Cozy home in Ostuni -BR- with private swimming pool, can be inside or outside uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Cozy home in Ostuni -BR- with private swimming pool, can be inside or outside?

Dit vakantiehuis dit vakantiehuis in Ostuni bevindt zich op enkele stappen van Valle d'Itria en op 5 km van Centro Culturale la Luna nel Pozzo. Ook Piazza Vecchia en Kasteel van Ceglie Messapica liggen op 10 km afstand.

Beoordelingen

Beoordelingen over Cozy home in Ostuni -BR- with private swimming pool, can be inside or outside

6,0

8,0

Netheid

6,0

Locatie
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 1 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 1 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

6/10 – Matig

Positief: Netheid, communicatie en accuraatheid advertentie
Negatief: Inchecken

Ostuni entre Amis

Bâti agréable toutefois la maison correspond à un groupe de10 adultes et 4 enfants car 2 chambres sont petites et les matelas peu adaptés à une corpulence d’adulte !M
8 nachten verbleven in mei 2025