Vakantiehuizen in Osnes

    calendar shield illustration
    Verander van gedachten
    Boek hotels met gratis annulering
    deals illustration
    Trakteer jezelf
    Meld je aan en bespaar 10% of meer op duizenden hotels
    bed illustration
    Wees kieskeurig
    Zoek in bijna een miljoen accommodaties wereldwijd

Bekijk de prijzen voor deze datums

Volgend weekend
Over twee weken

Vakantiehuizen in Osnes

GRACE - DOUZY - Gîte

De prijs is € 202
inclusief belastingen en toeslagen
15 jul - 16 jul
GRACE - DOUZY - Gîte

La Locomotive by la Bb12087

De prijs is € 166
inclusief belastingen en toeslagen
6 jul - 7 jul
La Locomotive by la Bb12087

The little Verlaine

2.0 van 10, (1)
'Nous avons réservé ce logement du 16/05 au 18/05/2025 pour le médiéval de sedan. Le logement ce situe dans un immeuble il y as effectivement un parking gratuit mais au vu du nombre d'immeubles le parking est plus que plein,voitures garé sur les trottoires,nous avons du nous garé sur le parking du magasin à coté. Pour ce qui est de l'emplacement le logement ce situe effectivement à environs 13 min à pied du château de sedan. Passons au logement: nous étions mon conjoint, notre enfant et moi,...
De prijs is € 146
inclusief belastingen en toeslagen
29 jul - 30 jul
The little Verlaine

3-bedroom apartment in Sedan, 5 minutes from Europe's largest fortified castle.

10.0 van 10, Uitzonderlijk, (1)
'Déjeuner à Francheval au Franchevalois top. Village de mon enfance … Bouillon. Visite du château de Sedan, un goûter au Querimont top Retour en région parisienne top Merci à vous enJoëlle '
De prijs is € 86
inclusief belastingen en toeslagen
7 jul - 8 jul
3-bedroom apartment in Sedan, 5 minutes from Europe's largest fortified castle.

Holiday Home 'Gîte Le Clos Du Bannet' with Wi-Fi

De prijs is € 515
inclusief belastingen en toeslagen
1 aug - 2 aug
Holiday Home 'Gîte Le Clos Du Bannet' with Wi-Fi

Gîte La Maison Jaune

De prijs is € 150
inclusief belastingen en toeslagen
12 jul - 13 jul
Gîte La Maison Jaune

Holiday home in Florenville with bubble bath

De prijs is € 269
inclusief belastingen en toeslagen
4 aug - 5 aug
Holiday home in Florenville with bubble bath

En Plein Coeur de Bouillon Avec Salle de jeu et Gym, Idéal Pour les Familles

De prijs is € 245
inclusief belastingen en toeslagen
6 jul - 7 jul
En Plein Coeur de Bouillon Avec Salle de jeu et Gym, Idéal Pour les Familles
Laagste prijs per nacht gevonden in de afgelopen 24 uur op basis van een verblijf van 1 nacht voor 2 volwassenen. Prijzen en beschikbaarheid kunnen wijzigen. Mogelijk gelden er extra voorwaarden.
Bespaar gemiddeld 15% op duizenden hotels wanneer je bent aangemeld

Veelgestelde vragen

Zijn er vakantiewoningen in Osnes?

Ja, we bieden vakantiewoningen in de buurt van de populairste trekpleisters in Osnes, maar je kunt natuurlijk ook gaan voor een afgelegen optie als je eens helemaal tot rust wilt komen.

Wat zijn een aantal van de beste vakantiewoningen van Osnes?

Eigendom op Green Lane in Sedan, 4 sleutels, 1 slaapkamer + badkamer + WC in R of C, 3 fietsen: deze vakantiewoning in de buurt van Osnes bevindt zich aan een meer en heeft een tuin, een spelletjesruimte en een barbecue voor een zorgeloze ervaring in je nieuwe omgeving. Het heeft 3 slaapkamers en een keuken met een vaatwasser, een koelkast en een kookplaat. Handig voor een gezellig hapje eten met vrienden of familie!

Wat is er te zien en beleven in Osnes?

Tijdens het verkennen van de omgeving word je als natuurliefhebber getrakteerd op wonderschone plekjes als Le domaine des Epioux en Botanische Tuinen van Sedan. In de omgeving kun je een bezoek brengen aan Abdij van Orval en Kasteel van Sedan.

Wat moet ik me voorstellen bij vakantiewoningen in Osnes?

Vakantiewoningen zijn particuliere eigendommen die je kunt boeken als je een paar dagen of langer in Osnes verblijft. Vakantiewoningen beschikken over voorzieningen zoals wifi, een wasmachine en een droger, zodat je alle gemakken van thuis hebt. Je hoeft je geen zorgen te maken over een hygiënische omgeving, want een vakantiewoning biedt een gevoel van veiligheid ver weg van gedeelde hotelliften en overvolle recepties, zonder aan reisgenot te hoeven inboeten. Bovendien heb je in een vakantiewoning meer ruimte dan in een hotel, wat een van de redenen is dat een vakantiewoning een populaire keus is voor een gezinsvakantie.