Scandic Go, Grensen 20 bevindt zich in Stadscentrum van Oslo, een wijk in Oslo, en ligt vlak bij een metrostation. Aker Brygge Marina en Color Line-veerbootterminal zijn een bezoekje waard als je graag iets actiefs wilt doen. Reizigers die op zoek zijn naar plaatselijke attracties, kunnen Zwembad Tøyenbadet en Kon Tiki-museum bezoeken. Noors Museum van Wetenschap en Technologie en Holmenkollen Skimuseum zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Oslo
Grensen 20, Oslo, 0159
In de buurt
Karl Johans Gate
1 min. wandelen - 0.2 km
Nationaal Theater
4 min. wandelen - 0.4 km
Kathedraal van Oslo
5 min. wandelen - 0.5 km
Stadhuis van Oslo
6 min. wandelen - 0.5 km
Parliament
3 min. wandelen - 0.3 km
Lokaal vervoer
Tramhalte Tinghuset - 1 min. wandelen
Station S - 9 min. wandelen
Luchthaven Gardermoen (OSL) - 41 min. rijden
Restaurants
RØØR
2 min. wandelen
Grand Café
3 min. wandelen
Olivia Eger
2 min. wandelen
W. B. Samson
3 min. wandelen
Bohemen Sportspub
1 min. wandelen
Over deze accommodatie
Scandic Go, Grensen 20
Hotel, verbouwd in 2025 en gelegen in de omgeving van Operagebouw van Oslo
Scandic Go, Grensen 20 ligt in de buurt van Aker Brygge en verwent gasten met een koffiebar/café, een wasserij en een snackbar/deli. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
Verder zijn er nog deze extra voordelen:
Snelle incheckservice, meertalig personeel en wasservice
Een bagageopslagruimte, rookvrije accommodatie en een automaat
Een lift
Kamervoorzieningen
De 96 kamers bieden veel comfort met (laptop)kluisjes en voorzieningen zoals gratis wifi.
Er zijn ook andere voorzieningen zoals:
Badkamers met regendouches en gratis toiletartikelen
Ledtelevisies van 32 inch met kabelzenders
Verwarming en schoonmaakservice
Prijzen en affiliaties
Accommodatie met ecologisch certificaat
Deze accommodatie is gecertificeerd volgens de volgende externe certificeringsregeling: Nordic Swan Ecolabel. Meer informatie over de eisen van deze certificering vind je op hun website.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Parkeerplaatsen buiten het terrein beschikbaar (NOK 1 per dag)
Eten en drinken
Een koffiebar/café
Snackbar/delicatessenwinkel
Gezinsvriendelijk
Snackbar/delicatessenwinkel
Wasserij
Voorzieningen
Automaat
Bagageopslag
Kluisjes
Wasserij
Gastendiensten
Meertalig personeel
Schoonmaakservice (op verzoek) (tegen een toeslag)
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Informatieborden in braille of reliëfletters
Lift
Luisterhulpmiddelen
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Meer
1 gebouw
8 etages
De volledige accommodatie is gerenoveerd in december 2025
Gebouwd in 2010
Roken is niet toegelaten
Uitgebreid beleid om voedselverspilling te voorkomen
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Hypoallergeen beddengoed
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Regendouche
Entertainment
Led-tv van 32 inch met digitale zenders
Meer
(Laptop)kluis
Verwarming
Waterbesparende toiletten
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf 16.00 uur
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor vroeg inchecken: NOK 200
Snelle incheckservice
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Contactloos uitchecken
Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor laat uitchecken: NOK 250
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Binnen de 24 uur voor aankomst ontvang je een e-mail met incheckinstructies. Je wordt verwelkomd door de eigenaar.
Na de openingstijden kan er bij deze accommodatie niet ingecheckt worden.
Het wordt aanbevolen om de mobiele app van de accommodatie, Scandic Hotels, te downloaden voor je incheckt
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Opgewacht door de eigenaar
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je NOK 200 per accommodatie, per verblijf
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor parking in de buurt: NOK 1 per dag (op 150 meter afstand)
Toeslag voor huisdieren: NOK 200 per accommodatie, per verblijf
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Toeslag voor vroeg inchecken: NOK 200 (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Toeslag voor laat uitchecken: NOK 250 (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Schoonmaakkosten: NOK 99 per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs en een kredietkaart voor te leggen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
Contactloos betalen is mogelijk
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een rookmelder en een EHBO-koffer
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Deze accommodatie verwelkomt gasten van elke seksuele geaardheid of geslachtsidentiteit (LHBTI+-vriendelijk)
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Scandic Go, Grensen 20?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van NOK 200 per accommodatie, per verblijf. Hulpdieren betalen geen toeslag.
Hoeveel kost een verblijf bij Scandic Go, Grensen 20?
Vandaag, 20 sep. 2026, kost een verblijf bij Scandic Go, Grensen 20 van één nacht voor twee volwassenen op 18 okt. 2026 min. € 95, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoe laat kan ik bij Scandic Go, Grensen 20 inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur. Tegen een bedrag van NOK 200 kun je vroeg inchecken (afhankelijk van beschikbaarheid). Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.
Tot hoe laat kan ik bij Scandic Go, Grensen 20 uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag van NOK 250 kun je laat uitchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).
Waar staat Scandic Go, Grensen 20?
Dit hotel ligt in Stadscentrum van Oslo, op 2 km afstand van Oslo Nye Teater, Operagebouw van Oslo en Aker Brygge. Karl Johans Gate en Hooggerechtshof van Noorwegen liggen op enkele stappen afstand. Tramhalte Tinghuset ligt op maar 2 minuten wandelen en naar Tramhalte Stortinget is het 3 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Scandic Go, Grensen 20
8,0
Zeer goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,2
Netheid
9,0
Locatie
8,4
Personeel en service
7,8
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 343 van 1001 beoordelingen
10 - Uitstekend
343
Gastenscore: 8 - Goed. 409 van 1001 beoordelingen
8 - Goed
409
Gastenscore: 6 - Redelijk. 174 van 1001 beoordelingen
6 - Redelijk
174
Gastenscore: 4 - Matig. 51 van 1001 beoordelingen
4 - Matig
51
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 24 van 1001 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
24
Beoordelingen
Geverifieerde beoordeling
6/10 – Matig
Lex
12 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Prima hotel, maar onze kamer had geen stoelen om op te zitten. Er was ook geen lobby om te zitten.
4 nachten verbleven in augustus 2025
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Jente
4 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Vriendelijke ontvangst aan de receptie en een vlotte check-in zorgden voor een goede start van ons verblijf. We hadden onze auto buiten het centrum geparkeerd en twee fietsen mee, die we veilig in de kelder mochten plaatsen – erg handig!
De kamer was compact en de badkamer aan de kleine kant, maar voor een citytrip zeker voldoende. Alles was netjes en functioneel ingericht.
Het ontbijt was lekker en voldoende uitgebreid, met regelmatige aanvulling. De ontbijtruimte is wat aan de kleine kant, dus wie iets vroeger gaat, kan in alle rust genieten.
De locatie is uitstekend – centraal gelegen, waardoor we tijdens onze wandelingen makkelijk even konden terugkeren naar de kamer. Rondfietsen in de stad bleek wat minder praktisch: er zijn weinig fietspaden, al is het verkeer vrij rustig. Oslo verken je beter te voet.
2 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Erin
9 sep 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The location was great, and the contactless check in was very convenient!
2 nachten verbleven in september 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Caroline
17 sep 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great location - very central. For a no-frills hotel everything was very well-designed and maximised space really well. It was quiet & comfortable. I was very impressed.
4 nachten verbleven in september 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Joaquin
14 sep 2026
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
The hotel is perfectly situated right off the main street in Oslo (Karl Johans gt) and the Parlament, which allows you to move around extremely easily around town. Both, check in and out were extremely easy. I personally wished more hotels would work like Scandic Go.
2 nachten verbleven in september 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Natalia
16 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great location and very convenient
2 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Dhirenkumar Pratapsinh
11 jun 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Rooms were clean. Staff was helpful and friendly. Hotel is centrally located and close to metro station.
1 nacht verbleven in juni 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Lola Rae
15 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Helpful staff good facilities
1 nacht verbleven in maart 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Simona
13 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Super consigliato
Personale gentilissimo, ottima posizione e colazione ricca, fresca e buonissima!
1 nacht verbleven in augustus 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Cathy
2 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
great hotel, friendly staff
2 nachten verbleven in september 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Lars
16 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Grensen hotel
Fint hotel og god morgenmad.
3 nachten verbleven in augustus 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
robin
12 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
A lovely hotel in a great location.
1 nacht verbleven in juli 2024
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Søren
18 mei 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Negatief: Personeel en service
God beliggenhed og fint værelse. Dog har værelset ikke opbevaringsmuligheder og problemer med nogle stikkontakter
2 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
xuling
4 jun 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Convince in city center
1 nacht verbleven in mei 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Catherine
26 jun 2025
Positief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Very central
Very good and lovely breakfast
1 nacht verbleven in juni 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Pierre-Yves
7 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Parfait !
Tout etait parfait, le lit etait tres confortable et le petit dejeuner tous les matins etaient vraiment appréciable !
1 nacht verbleven in juli 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Richard
26 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
This was a great location to get to everything in Oslo and it was really easy to do the check in process. The only problem i had was that it seemed like i was checked out of the hotel before i actually checked out.
4 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Pierre-Yves
13 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Perfect
Perfect hotel to stay in Oslo, the bed was perfectly comfortable and the breakfast was really good.
2 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Ashley
12 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Right in central oslo, very easy to get around
1 nacht verbleven in maart 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Kayomi
14 jun 2026
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
I wanted to have a kettle and cup in my room
2 nachten verbleven in juni 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Sue
10 mei 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great location and good price.
2 nachten verbleven in mei 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Peter
10 jul 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Convenient location in the heart of Oslo, small but comfortable rooms, great breakfast buffet.
5 nachten verbleven in juni 2025
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
MILTON
21 aug 2025
Positief: Personeel en service
Location central to most city highlights and transport was accessible
3 nachten verbleven in augustus 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Ma Darlene
24 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The breakfast buffet is sensational! The staff are so accommodating, especially Vanya, the front desk receptionist, is wonderful!
2 nachten verbleven in oktober 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Heike
25 jun 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Citynah, freundliches Hotel, sehr aufmerksam, sauber und alles vorhanden. Gutes Frühstück!