The Dome 1 biedt onder andere een wasserij. Ga het net op via wifi in de kamer.
Er zijn ook voordelen, zoals:
Barbecues en rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij The Dome 1 bieden leuke voordelen zoals airconditioning en aparte eetruimtes, bovenop voorzieningen zoals eettafels en keukeneilanden.
Er zijn extra gemakken voorzien in de kamers zoals:
Keukens met vaatwassers, microgolfovens en ovens
Aparte eetruimtes, blenders en kookplaten
Accommodatie-voorzieningen
Internet
Beschikbaar in de woning: wifi
Keuken
Afwasmachine
Blender
Elektrische waterkoker
Keukeneiland
Koffiemolen
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Kruiden
Microgolfoven
Oven
Eetopties
Eettafel
Slaapkamers
Slaapkamer
Badkamer
1 badkamer
Woonruimtes
Apart eetgedeelte
Eettafel
Buiten
Barbecue
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Wasserette
Comfort
Airconditioning
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Rookvrije accommodatie
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Registratienummer van de accommodatie 042034CAV00002, IT042034B47BZQ8ELX
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij The Dome 1?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoe laat kan ik bij The Dome 1 inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij The Dome 1 uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat The Dome 1?
Dit vakantiehuis in Osimo ligt op 5 minuten wandelen van Osimo Kathedraal en Grotte di Osimo. Ook Basilica di San Giuseppe da Copertino en La Nuova Fenice Theater liggen op 10 minuten wandelen.