Gehele woning
family type / Oshima-machi Tokyo
Fotogalerie voor family type / Oshima-machi Tokyo





Gehele woning
1 slaapkamer2 badkamersMax. aantal: 6110 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Gelijkaardige accommodaties

A room for rent in the nostalgic Habuminato / Oshimamachi Tokyo
A room for rent in the nostalgic Habuminato / Oshimamachi Tokyo
- Keuken
- Wasmachine
- Droogkast
- Gratis wifi
10.0 van 10, Uitzonderlijk, 1 beoordeling
De prijs is € 123
1 mrt - 2 mrt
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren.
Bij bepaalde accommodaties mogen gasten met tatoeages de openbare baden ter plaatse niet gebruiken
Accommodatie ook bekend onder de naam
518654
Over deze buurt

Oshima-machi, Tokyo
Lokaal vervoer
- Oshima (OIM) - 37 min. rijden
Restaurants
- ら ぁ麺よりみち4 min. wandelen
- Hav Cafe7 min. wandelen
- 中華あしたぼ21 min. rijden
- 島京梵天2 min. wandelen
- 港鮨6 min. wandelen
