Gehele woning·Particuliere eigenaar

The leaf

Accommodatieklasse: 2

Fotogalerie voor The leaf

Een slaapkamer met een bed, nachtkastje, lamp en een raam.
Een gebouw met twee verdiepingen, een garagepoort, een raam en een klein balkon.
Een houten trap met een leuning, die naar een verdieping leidt.
Een moderne kamer met een houten plafond, een tafel met stoelen, een bankje en een kamerplant.
Een moderne keuken met een roestvrijstalen spoelbak, een magnetron en een inbouwoven.

Gehele woning

Max. aantal: 6100 m²

Populaire voorzieningen

  • Gratis wifi
  • Restaurant
  • Wasvoorzieningen

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

The leaf

  • Vakantiehuis vlak bij Park van kasteel Osaka
  • The leaf biedt onder andere een wasserij en een restaurant. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
  • Tijdens je verblijf geniet je ook van:
  • Een bagageopslagruimte
  • Kamervoorzieningen
  • Alle kamers bij The leaf bieden voorzieningen zoals gratis wifi.

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in de woning: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Geen parkeergelegenheid ter plaatse

Eetopties

  • Een restaurant

Slaapkamers

  • 3 slaapkamers

Wasvoorzieningen

  • Wasserette

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Geen lift

Diensten en faciliteiten

  • Bagageopslag
  • Schoonmaakservice (op verzoek) (tegen een toeslag)
  • Virtuele receptie

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • Schoonmaakservice (op verzoek)

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 10.00 uur

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Deze accommodatie heeft geen receptie.
Als je verwacht buiten de reguliere inchecktijden te arriveren, ontvang je binnen de 24 uur voor aankomst een e-mail met incheckinstructies en informatie over het sleutelkastje. Je hebt toegang tot de accommodatie via een privé-ingang.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Vul voor aankomst via een beveiligde link het online registratieformulier in
Na het boeken dien je een kopie van je paspoort aan de accommodatie te verstrekken
Je kunt hulp vragen aan een virtuele receptie
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Toegang tot accommodatie

Sleutelkastje, privé-ingang

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Betalingsmethoden

  • American Express
  • Diners Club
  • Mastercard

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Bij de accommodatie wordt mogelijk een stadsbelasting geïnd. De belasting bedraagt tussen JPY 100 en JPY 10.000 per persoon per nacht, afhankelijk van het kamertarief per nacht. Mogelijk zijn ook andere vrijstellingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Optionele extra's

  • Schoonmaakkosten: JPY 8000 per verblijf

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.

Overige info

Er zijn geen liften in deze accommodatie
Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren. 

Over deze buurt

dit vakantiehuis ligt in Joto, een wijk in Osaka. Kasteel van Osaka en Namba Grand Kagetsu-theater zijn culturele hoogtepunten. Reizigers die graag willen shoppen, kunnen dat bij Dotonbori en Nipponbashi. Osaka Aquarium Kaiyukan en Universal Studios Japan™ mag je zeker niet missen. Bekijk onze reisgids voor Osaka
Meer vakantiehuizen in Osaka
Kaart
1-chōme-1-18 Shōtenshita, Nishinari Ward, osaka, 557-0012

In de buurt

  • Een traditioneel Japans kasteel met een vijver, omgeven door bomen en een helderblauwe lucht.
    Park van kasteel Osaka
    17 min. wandelen - 1.5 km
  • Een modern stadion, omringd door groen en een rivier, met een stadsachtergrond.
    Stadion Osaka-jō
    6 min. rijden - 3.3 km
  • Heiligdom van Tamatsukuri Inari
    3 min. rijden - 1.9 km
  • Panasonic Square
    4 min. rijden - 2.3 km
  • Nobeha No Yu Onsen
    5 min. rijden - 2.6 km

Lokaal vervoer

  • Station Midoribashi - 5 min. wandelen
  • Station Shigino - 14 min. wandelen
  • Osaka (ITM-Itami) - 25 min. rijden

Restaurants

  • 薩摩ラーメンしんば
    3 min. wandelen
  • 炉ばた こころ
    4 min. wandelen
  • ホンのジカン
    2 min. wandelen
  • 旧友
    4 min. wandelen
  • ナマステ ガネーシャ マハル 緑橋店
    3 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij The leaf?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.

Hoe laat kan ik bij The leaf inchecken?

Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 10.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij The leaf uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat The leaf?

Dit vakantiehuis dit vakantiehuis ligt in Joto, op 1,6 km van Park van kasteel Osaka en op 5 km afstand van Kasteel van Osaka en Dotonbori. Ook Stadion Osaka-jō en Geschiedenismuseum van Osaka liggen op 3 km afstand. Station Midoribashi ligt op 5 minuten wandelen en naar Station Fukaebashi is het 15 minuten wandelen.