Single B 16 square meters / Osaka Ōsaka
Fotogalerie voor Single B 16 square meters / Osaka Ōsaka





Populaire voorzieningen
Bekijk de prijzen voor deze dagen
Kameropties
Misschien vind je dit ook leuk

Candeo Hotels Osaka The Tower
Kita
- Spa
- Gratis wifi
- Restaurant
- Airconditioning
9.2 van 10, Fantastisch, 1.435 beoordelingen
De prijs is € 139
8 mrt - 9 mrt
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!
Over deze buurt

Osaka, Ōsaka
In de buurt
Park van kasteel Osaka6 min. wandelen - 0.5 km
Winkelstraat Tenjimbashi-Suji10 min. wandelen - 0.9 km
Kasteel van Osaka13 min. wandelen - 1.1 km
Geschiedenismuseum van Osaka13 min. wandelen - 1.2 km
Stadion Osaka-jō15 min. wandelen - 1.3 km
Lokaal vervoer
- Station Tenmabashi - 1 min. wandelen
- Metrostation Tanimachi 4-chome - 13 min. wandelen
- Osaka (ITM-Itami) - 22 min. rijden
Restaurants
- マクドナルド1 min. wandelen
- 朝陽閣 天満橋3 min. wandelen
- Starbucks1 min. wandelen
- トラジャコーヒー1 min. wandelen
- 大起水産 天満橋店3 min. wandelen
Over deze accommodatie
Single B 16 square meters / Osaka Ōsaka
Gelijkaardige accommodaties

Riverside Twin 23sqm single use / Osaka Ōsaka
Riverside Twin 23sqm single use / Osaka Ōsaka
- Gratis wifi
- Airconditioning
- Wasvoorzieningen
Accommodatie-voorzieningen
Kamervoorzieningen
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Vrbo Property
Single B 16 Square Meters / Osaka Osaka Hotel
Single B 16 Square Meters / Osaka Osaka Osaka
64775
Single B 16 Square Meters / Osaka Osaka Hotel Osaka

















