Geheel appartement

Riverside Namba

2.5-sterrenaccommodatie

Kies datums om prijzen te bekijken

Populaire voorzieningen

  • Gratis wifi
  • Keuken

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
24 van 24 kamers weergeven

101

  • Max. aantal: 3

200

  • Max. aantal: 4

201

  • Max. aantal: 6

202

  • Max. aantal: 8

203

  • Max. aantal: 8

303

  • Max. aantal: 8

400

  • Max. aantal: 4

401

  • Max. aantal: 7

403

  • Max. aantal: 8

500

  • Max. aantal: 4

501

  • Max. aantal: 4

503

  • Max. aantal: 6

601

  • Max. aantal: 4

602

  • Max. aantal: 6

603

  • Max. aantal: 5

702

  • Max. aantal: 5

800

  • Max. aantal: 6

206

  • Max. aantal: 4

801

  • Max. aantal: 6

302

  • Max. aantal: 8

502

  • Max. aantal: 4

600

  • Max. aantal: 4

700

  • Max. aantal: 4

301

  • Max. aantal: 6

Misschien vind je dit ook leuk

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

dit appartement ligt in Naniwa, een wijk in Osaka. Dotonbori en Nipponbashi zijn enkele plekken die je als fervent shopper niet mag overslaan. Als je liever de populaire bezienswaardigheden van de buurt wilt bezoeken, ga dan naar Osaka Aquarium Kaiyukan en Universal Studios Japan™. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Kyocera Dome Osaka of Stadion Osaka-jō. Bekijk onze reisgids voor Osaka
Meer appartementen in Osaka
Kaart
1-chome-1-10 Saiwaicho, Naniwa Ward, Osaka, Osaka, 556-0021

In de buurt

  • Amerikamura featuring a city and street scenes as well as an individual femail
    Amerikamura
    3 min. wandelen - 0.3 km
  • Namba Hatch which includes modern architecture
    Namba Hatch
    3 min. wandelen - 0.3 km
  • Dotonbori which includes boating, a city and a river or creek
    Dotonbori
    4 min. wandelen - 0.4 km
  • Osaka City Air Terminal featuring outdoor art and street scenes
    Osaka City Air Terminal
    5 min. wandelen - 0.4 km
  • Glico-bord van Dotonbori
    Glico-bord van Dotonbori
    8 min. wandelen - 0.7 km

Lokaal vervoer

  • Metrostation Namba - 6 min. wandelen
  • Station Sakuragawa - 7 min. wandelen
  • Osaka (ITM-Itami) - 24 min. rijden

Restaurants

  • 王道家直系 我道家 大阪店
    3 min. wandelen
  • ミカサデコ & カフェ
    2 min. wandelen
  • 八百屋とごはん かわさき
    3 min. wandelen
  • MOULiN
    6 min. wandelen
  • WEST WOOD BAKERS
    4 min. wandelen

Over deze accommodatie

Riverside Namba

Appartement vlak bij Dotonbori
Riverside Namba ligt in de buurt van Glico-bord van Dotonbori en Namba Grand Kagetsu-theater en heeft veel te bieden. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Riverside Namba hebben voorzieningen zoals gratis wifi.
Er zijn nog meer voorzieningen zoals:
  • Keukens met microgolfovens, rijstkokers en broodroosters

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

Deze accommodatie heeft geen receptie.
Als je verwacht buiten de reguliere inchecktijden te arriveren, ontvang je binnen de 24 uur voor aankomst een e-mail met incheckinstructies en informatie over het sleutelkastje. Je hebt toegang tot de accommodatie via een privé-ingang.
Vul voor aankomst via een beveiligde link het online registratieformulier in
Na het boeken dien je een kopie van je legitimatiebewijs aan de accommodatie te verstrekken
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 18.00 uur te arriveren. 
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Toegang tot accommodatie

Sleutelkastje, privé-ingang

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Bij de accommodatie wordt mogelijk een stadsbelasting geïnd. De belasting bedraagt tussen JPY 100 en JPY 10.000 per persoon per nacht, afhankelijk van het kamertarief per nacht. Mogelijk zijn ook andere vrijstellingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • Schoonmaakkosten: JPY 8000 per accommodatie, per verblijf (afhankelijk van de verblijfsduur en unitgrootte)

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Er zijn geen liften in deze accommodatie
Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren. 

Accommodatie ook bekend onder de naam

Riverside Namba
Riverside Namba Osaka
Riverside Namba Apartment
Riverside Namba Apartment Osaka

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Riverside Namba ?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.

Hoe laat kan ik bij Riverside Namba inchecken?

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Riverside Namba uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat Riverside Namba ?

Dit appartement ligt in Naniwa, op 10 minuten wandelen van Amerikamura en Dotonbori. Ook Kyocera Dome Osaka en Glico-bord van Dotonbori liggen op 2 km afstand. Metrostation Namba ligt op 6 minuten wandelen en naar Station JR Namba is het 7 minuten wandelen.