Gehele woning

KONJAKUSO Osaka Bentencho "OKUJO-TEIEN" Rooftop Garden

3.5-sterrenaccommodatie

Fotogalerie voor KONJAKUSO Osaka Bentencho "OKUJO-TEIEN" Rooftop Garden

Huis, 3 slaapkamers, niet-roken, privébadkamer | Terras
3 slaapkamers, donsdekens, een gratis minibar, gratis wifi
Dakterras
Woonruimte
Dakterras

Beoordelingen

9,0 op 10 –
Fantastisch

Gehele woning

3 slaapkamers1 badkamerMax. aantal: 12105 m²

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • Buitenruimte
De huidige prijs is € 855
19 apr - 20 apr

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Een plek voor jezelf

Je hebt de gehele woning helemaal voor jezelf en hoeft dus alleen met je reisgezelschap te delen.

KONJAKUSO Osaka Bentencho "OKUJO-TEIEN" Rooftop Garden

Dit vakantiehuis heeft 3 slaapkamers en biedt gratis wifi en een eigen tuin. De kitchenette is voorzien van een koelkast, kookplaat en microgolfoven.
Elke kamer met airconditioning in dit vakantiehuis is voorzien van gratis minibars en gratis flessenwater. Alle bedden hebben donsdekens. De kitchenettes beschikken onder meer over een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en kookgerei, borden en bestek.

Elke badkamer is voorzien van een bad/douchecombinatie, een toilet met elektronische bidet, gratis toiletartikelen en een haardroger. Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi. Ook heeft elke kamer een koffiezetapparaat/waterkoker en een rijstkoker.

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in de woning: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Je hoeft niet op straat te parkeren

Kitchenette

  • Elektrische waterkoker
  • Koelkast
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Microgolfoven
  • Oven met roosterfunctie
  • Rijstkoker

Eetopties

  • Gratis gevulde minibar

Slaapkamers

  • 3 slaapkamers
  • Donzen dekbed

Badkamer

  • 1 privébadkamer
  • Bad/douchecombinatie
  • Gratis toiletartikelen
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Shampoo
  • Tandenborstel en tandpasta
  • Toilet met elektronisch bidet
  • Toiletpapier
  • Zeep

Buiten

  • Gazon
  • Terras/patio

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine

Comfort

  • Airconditioning
  • Verwarming

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Geen lift

Diensten en faciliteiten

  • Gratis mineraalwater

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Deze accommodatie heeft geen receptie.
Binnen de 24 uur voor aankomst ontvang je een e-mail met incheckinstructies en een toegangscode. Je wordt verwelkomd door de eigenaar.
Vul voor aankomst via een beveiligde link het online registratieformulier in
Na het boeken dien je een kopie van je paspoort aan de accommodatie te verstrekken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Toegang tot accommodatie

Toegangscode, opgewacht door de eigenaar

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Bij de accommodatie wordt mogelijk een stadsbelasting geïnd. De belasting bedraagt tussen JPY 100 en JPY 10.000 per persoon per nacht, afhankelijk van het kamertarief per nacht. Mogelijk zijn ook andere vrijstellingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Er zijn geen liften in deze accommodatie
Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren. 

Accommodatie ook bekend onder de naam

Konjaku So Bentencho Rooftop Garden
KONJAKUSO Osaka Bentencho "OKUJO-TEIEN" Rooftop Garden Osaka

Over deze buurt

dit vakantiehuis ligt in Minato, een wijk in Osaka. Orix-theater en Namba Grand Kagetsu-theater zijn culturele hoogtepunten. Als je nog meer populaire bezienswaardigheden in het gebied wilt bezoeken, ga dan naar Universal Studios Japan™ en Osaka Aquarium Kaiyukan. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Kyocera Dome Osaka of Intex Osaka. Bekijk onze reisgids voor Osaka
Meer vakantiehuizen in Osaka
Kaart
4-7-24, Benten, Osaka, Osaka, 552-0007

In de buurt

  • Osaka Bay Tower
    Osaka Bay Tower
    4 min. wandelen - 0.4 km
  • Kyocera Dome Osaka
    Kyocera Dome Osaka
    12 min. wandelen - 1.1 km
  • Aeon Mall Osaka Dome City
    Aeon Mall Osaka Dome City
    15 min. wandelen - 1.3 km
  • Solaniwa-Onsen Osaka Bay Tower
    7 min. wandelen - 0.6 km
  • Gemeentelijke Centrale Sporthal van Osaka
    4 min. rijden - 2.9 km

Lokaal vervoer

  • Station Bentencho - 3 min. wandelen
  • Station Kujo - 14 min. wandelen
  • Osaka (ITM-Itami) - 30 min. rijden

Restaurants

  • 中華そば 埜邑
    3 min. wandelen
  • Starbucks
    4 min. wandelen
  • 博多っ娘
    3 min. wandelen
  • 新鉄丸
    2 min. wandelen
  • SilverSpoon
    4 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij KONJAKUSO Osaka Bentencho "OKUJO-TEIEN" Rooftop Garden?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost een verblijf bij KONJAKUSO Osaka Bentencho "OKUJO-TEIEN" Rooftop Garden?

Vandaag, 5 apr. 2026, kost een verblijf bij KONJAKUSO Osaka Bentencho "OKUJO-TEIEN" Rooftop Garden van één nacht voor twee volwassenen op 19 apr. 2026 min. € 855, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoe laat kan ik bij KONJAKUSO Osaka Bentencho "OKUJO-TEIEN" Rooftop Garden inchecken?

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.

Tot hoe laat kan ik bij KONJAKUSO Osaka Bentencho "OKUJO-TEIEN" Rooftop Garden uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat KONJAKUSO Osaka Bentencho "OKUJO-TEIEN" Rooftop Garden?

Dit vakantiehuis ligt in Minato, op 2 km afstand van Osaka Bay Tower en Kyocera Dome Osaka. Ook Dotonbori en Universal Studios Japan™ liggen op 5 km afstand. Station Bentencho ligt op maar 3 minuten wandelen en naar Station Taisho is het 22 minuten wandelen.

Beoordelingen over KONJAKUSO Osaka Bentencho "OKUJO-TEIEN" Rooftop Garden

Beoordelingen

9,0

Fantastisch