Gehele woning
Kansai Airport 20 minutes Outlet One Station S / Izumisano Ōsaka
Fotogalerie voor Kansai Airport 20 minutes Outlet One Station S / Izumisano Ōsaka





Beoordelingen
9,2 op 10 –
Fantastisch
Gehele woning
2 slaapkamers1 badkamerMax. aantal: 773 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Apartment Hotel STAY THE Kansai Airport
Apartment Hotel STAY THE Kansai Airport
- Keuken
- Wasmachine
- Gratis wifi
- Airconditioning
8.8 van 10, Uitstekend, 138 beoordelingen
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een EHBO-koffer
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Vrbo Property
Kansai Airport 20 Minutes Outlet One Station S / Izumisano Osaka
10866
Over deze buurt

Izumisano, Ōsaka
In de buurt
Rinku Park4 min. rijden - 2.8 km- Machiya Furusato-huis van Izumisato7 min. wandelen - 0.6 km
- Buitenmarkt van Izumisano9 min. wandelen - 0.8 km
- Myokoji-tempel13 min. wandelen - 1.2 km
- Winkelcentrum Rinku Pleasure Town Seacle4 min. rijden - 2.5 km
Lokaal vervoer
- Station Kumatori - 4 min. rijden
- Metrostation Izumisano - 12 min. wandelen
- Osaka (KIX-Internationale luchthaven Kansai) - 15 min. rijden
Restaurants
- お食事処イルカ12 min. wandelen
- 裕太朗寿し12 min. wandelen
- 泉州漁港食堂 きくのや9 min. wandelen
- 野田屋 泉佐野店9 min. wandelen
- 鳥貴族 泉佐野店10 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over Kansai Airport 20 minutes Outlet One Station S / Izumisano Ōsaka
Beoordelingen
9,2








