Izumisano Home in Izumisano bevindt zich bij een trein-/metrostation. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Nakami schrijn en Machiya Furusato-huis van Izumisato. Daarnaast kun je ook de plaatselijke attracties, zoals Winkelcentrum Rinku Pleasure Town Seacle en Rinku no Hoshi een bezoekje brengen. Winkelcentrum van Station Kishiwada en Gemeentelijk Observatorium Zembei Land van Kaizuka zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Izumisano
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Algemeen
15 units
Individueel ingericht
Waterkoeler
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
Minimale leeftijd om in te checken: 15
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Binnen de 24 uur voor aankomst ontvang je een e-mail met incheckinstructies en informatie over het sleutelkastje. Je hebt toegang tot de accommodatie via een privé-ingang.
Na het boeken dien je een kopie van je paspoort aan de accommodatie te verstrekken
Je kunt hulp vragen aan een virtuele receptie
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Sleutelkastje, privé-ingang
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Bij de accommodatie wordt mogelijk een stadsbelasting geïnd. De belasting bedraagt tussen JPY 100 en JPY 10.000 per persoon per nacht, afhankelijk van het kamertarief per nacht. Mogelijk zijn ook andere vrijstellingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Schoonmaakkosten: JPY 2340 per accommodatie, per verblijf
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert uitsluitend contant geld
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Izumisano Home?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Izumisano Home inchecken?
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij Izumisano Home uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Izumisano Home?
Dit aparthotel ligt in het centrum van Izumisano, op 3 km afstand van Nishikinohama-strandpark, Nakami schrijn en Buitenmarkt van Izumisano. Ook Machiya Furusato-huis van Izumisato en Myokoji-tempel liggen op 5 km afstand. Metrostation Tsuruhara ligt op maar 4 minuten wandelen en naar Station Higashi-Sano is het 25 minuten wandelen.