Je hebt het gehele appartement helemaal voor jezelf en deelt het alleen met je reisgezelschap.
HOTEL AARON Tsuten West King
Geniet bij dit appartement van een lift, aparte rookruimtes en een binnenzwembad. Dit appartement heeft gratis wifi en gratis kabelinternet. Daarnaast heeft de kitchenette een koelkast, kookplaat en microgolfoven. Een flatscreentelevisie, een aparte badkuip en douche en een rijstkoker zijn enkele van de overige voorzieningen.
Dit appartement heeft 6 kamers met een rijstkoker en een haardroger. Deze kamers zijn in eigen stijl ingericht en gemeubileerd met bureaus. Alle kamers in dit appartement met 3 sterren hebben kitchenettes met een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en kookgerei, borden en bestek. Elke badkamer is voorzien van een aparte badkuip en douche, een toilet met elektronische bidet, gratis toiletartikelen en tandenborstels en tandpasta.
Gratis gratis wifi en kabelinternet voor gasten. Elke kamer is voorzien van flatscreentelevisie. Ook heeft elke kamer een ventilator en verduisterende gordijnen.
Accommodatie-voorzieningen
Zwembad/spa
Toegang tot binnenzwembad in de buurt
Internet
Beschikbaar in het appartement: gratis wifi en kabelinternet
Parkeren en vervoer
24-uurs parkeerplaatsen buiten het terrein (JPY 2.500 per nacht)
Gezinsvriendelijk
Gratis verblijf voor kinderen (zie details)
Kitchenette
Broodrooster
Koelkast
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Rijstkoker
Schoonmaakartikelen
Slaapkamers
Slaapkamer
Badkamer
Aparte badkuip en douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Shampoo
Tandenborstel en tandpasta
Toilet met elektronisch bidet
Toiletpapier
Zeep
Woonruimtes
Vliegenramen
Entertainment
Flatscreen-tv van 36 cm
Werkplekken
Laptopvriendelijke werkplek
Klimaatregeling
Airconditioning
Ventilator
Verwarming
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Lift
Rolstoeltoegankelijk pad naar lift
Aparte rookruimtes (boetes bij overtreding)
Diensten en faciliteiten
Lokale kaarten
Reisgidsen
Restaurantgidsen
Strijkijzer/strijkplank op verzoek
Verduisterende gordijnen
Dingen om te doen
Binnenzwembad (toegang voor gasten) in de buurt
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Binnen de 24 uur voor aankomst ontvang je een e-mail met incheckinstructies en informatie voor het ophalen van de sleutel. Je hebt toegang tot de accommodatie via een privé-ingang.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Ophalen van sleutel, privé-ingang
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Kinderen van 8 jaar en jonger kunnen gratis verblijven als ze gebruikmaken van de aanwezige bedden wanneer ze slapen in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Roken
Smoking allowed: in designated areas
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Bij de accommodatie wordt mogelijk een stadsbelasting geïnd. De belasting bedraagt tussen JPY 100 en JPY 10.000 per persoon per nacht, afhankelijk van het kamertarief per nacht. Mogelijk zijn ook andere vrijstellingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor parking in de buurt: JPY 2500 per nacht (op 50 meter afstand; 24 uur open)
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Aaron Tsuten West King Osaka
HOTEL AARON Tsuten West King Osaka
HOTEL AARON Tsuten West King Apartment
HOTEL AARON Tsuten West King Apartment Osaka
Over deze buurt
dit appartement ligt in Naniwa, een wijk in Osaka. Orix-theater en Kasteel van Osaka zijn culturele hoogtepunten. Reizigers die graag willen shoppen, kunnen dat bij Nipponbashi en Dotonbori. Ga naar Kyocera Dome Osaka om een evenement of wedstrijd bij te wonen en maak ook wat tijd vrij voor Osaka Aquarium Kaiyukan, een topattractie die je zeker niet mag missen. Bekijk onze reisgids voor Osaka
Metrostation Shin-Imamiya-Ekimae - 3 min. wandelen
Station Tennoji - 15 min. wandelen
Osaka (ITM-Itami) - 29 min. rijden
Restaurants
McDonald's
3 min. wandelen
ジャンボ釣船 つり吉
3 min. wandelen
つけ鴨うどん 鴨錦恵美須店
1 min. wandelen
あっちち本舗 通天閣店
3 min. wandelen
くら寿司 新世界通天閣店
3 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij HOTEL AARON Tsuten West King?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoe laat kan ik bij HOTEL AARON Tsuten West King inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij HOTEL AARON Tsuten West King uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat HOTEL AARON Tsuten West King?
Dit appartement ligt in Naniwa, op 5 minuten wandelen van Spa World, Tsutenkaku Tower en Nipponbashi. Ook Abeno Harukas en Kuromon Ichiba-markt liggen op 2 km afstand. Metrostation Shin-Imamiya-Ekimae en Station Dobutsuen-mae liggen op 5 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.