Geheel appartement

Color Nipponbashi

3.0-sterrenaccommodatie

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

7,6 op 10 –
Goed

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Gratis wifi
  • Airconditioning

Kameropties

Standaard tweepersoonskamer (For 6 guests)

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 6
  • 3 tweepersoonsbedden
  • Gratis wifi

Standaard tweepersoonskamer (For 12 guests)

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 12
  • 6 tweepersoonsbedden
  • Gratis wifi

Misschien vind je dit ook leuk

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Color Nipponbashi bevindt zich in Minami, een wijk in Osaka, en ligt vlak bij een metrostation. Trek de natuur in bij Park van kasteel Osaka en Herdenkingspark Expo ’70. Bezoek Osaka Aquarium Kaiyukan en Universal Studios Japan™ als je de populaire bezienswaardigheden van het gebied niet wilt missen. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Kyocera Dome Osaka of Stadion Osaka-jō. Bekijk onze reisgids voor Osaka
Meer appartementen in Osaka
Kaart
2-13-13 Nipponbashi, Chuo-ku, Osaka, 542-0073

In de buurt

  • Kuromon Ichiba-markt
    Kuromon Ichiba-markt
    1 min. wandelen - 0.1 km
  • Nipponbashi
    Nipponbashi
    1 min. wandelen - 0.2 km
  • Namba Grand Kagetsu-theater
    Namba Grand Kagetsu-theater
    4 min. wandelen - 0.4 km
  • Dotonbori
    Dotonbori
    7 min. wandelen - 0.7 km
  • Glico-bord van Dotonbori
    Glico-bord van Dotonbori
    10 min. wandelen - 0.9 km

Lokaal vervoer

  • Station Kitntetsu-Nipponbashi - 5 min. wandelen
  • Station Nippombashi - 5 min. wandelen
  • Osaka (ITM-Itami) - 31 min. rijden

Restaurants

  • まぐろや 黒銀
    1 min. wandelen
  • ラーメン 一八
    2 min. wandelen
  • Shiki Japanese Tea
    1 min. wandelen
  • スーパージャップ
    2 min. wandelen
  • 西川鮮魚店 (Nishikawa Fish Store)
    2 min. wandelen

Over deze accommodatie

Color Nipponbashi

  • Appartement vlak bij Kuromon Ichiba-markt
  • Color Nipponbashi ligt op een steenworp van Nipponbashi en Dotonbori. De accommodatie biedt een shoppingcenter ter plaatse en nog veel meer. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
  • Andere voordelen zijn:
  • Meertalig personeel en rookvrije accommodatie
  • Kamervoorzieningen
  • Alle kamers zijn individueel gemeubileerd en bieden veel comfort met laptopwerkplekken en airconditioning, bovenop voordelen zoals gratis minibars en aparte eetruimtes.
  • Er zijn ook andere voorzieningen zoals:
    • Badkamers met aparte badkuipen en douches en bidets
    • Flatscreentelevisies met digitale zenders en een dvd-speler
    • (kleer)kasten, aparte eetruimtes en kitchenettes

Gelijkaardige accommodaties

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: gratis wifi
  • Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Geen parkeergelegenheid ter plaatse

Gezinsvriendelijk

  • Gratis verblijf voor kinderen (zie details)

Kitchenette

  • Bakplaat
  • Elektrische waterkoker
  • Koelkast
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Microgolfoven

Eetopties

  • Gratis gevulde minibar

Slaapkamers

  • Beddengoed inbegrepen
  • Extra futon (toeslag)
  • Slaapkamer

Badkamer

  • 1 privébadkamer
  • Aparte badkuip en douche
  • Bidet
  • Gratis toiletartikelen
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Pantoffels

Woonruimtes

  • Apart eetgedeelte
  • Woonkamer

Entertainment

  • Dvd-speler
  • Flatscreen-tv met digitale zenders
  • Tablet
  • Videogameconsole

Wasvoorzieningen

  • Wasserette in de omgeving

Werkplekken

  • Laptopvriendelijke werkplek

Comfort

  • Airconditioning
  • Verwarming

Huisdieren

  • Alleen assistentiedieren (geen huisdieren toegelaten)

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • Bovenste verdiepingen alleen te bereiken via trap
  • Goed verlicht pad naar de ingang
  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Geen huishoudservice
  • Lokale kaarten
  • Meertalig personeel
  • Reisgidsen

Uitgelichte locatiekenmerken

  • Dicht bij een metrostation
  • Dicht bij een treinstation

Dingen om te doen

  • Winkelcentrum

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • 1 gebouw
  • 2 units
  • 3 etages
  • Individueel ingericht
  • Individuele aankleding

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor vroeg inchecken: JPY 3000
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur
Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor laat uitchecken: JPY 3000

Speciale incheckinstructies

Deze accommodatie heeft geen receptie.
Binnen de 24 uur voor aankomst ontvang je een e-mail met incheckinstructies en informatie voor het ophalen van de sleutel. Je hebt toegang tot de accommodatie via een privé-ingang.
Contacteer de accommodatie minstens 48 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Toegang tot accommodatie

Ophalen van sleutel, privé-ingang

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten (uitgezonderd assistentiedieren en daar wordt geen toeslag voor aangerekend)

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.
Kinderen van 4 jaar en jonger kunnen gratis verblijven als ze gebruikmaken van de aanwezige bedden wanneer ze slapen in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Bij de accommodatie wordt mogelijk een stadsbelasting geïnd. De belasting bedraagt tussen JPY 100 en JPY 10.000 per persoon per nacht, afhankelijk van het kamertarief per nacht. Mogelijk zijn ook andere vrijstellingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • Schoonmaakkosten: JPY 7000 per accommodatie, per verblijf (afhankelijk van de unitgrootte)

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Optionele extra's

  • Toeslag voor vroeg inchecken: JPY 3000 (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
  • Toeslag voor laat uitchecken: JPY 3000 (onder voorbehoud van beschikbaarheid)

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs en een kredietkaart voor te leggen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Deze accommodatie brengt een toeslag in rekening voor bagageopslag voor het inchecken en na het uitchecken. Bagageopslag dient voor aankomst te worden aangevraagd.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Er zijn geen liften in deze accommodatie
Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren. 

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Color Nipponbashi?

Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.

Hoe laat kan ik bij Color Nipponbashi inchecken?

Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment. Tegen een bedrag van JPY 3000 kun je vroeg inchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).

Tot hoe laat kan ik bij Color Nipponbashi uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag van JPY 3000 kun je laat uitchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).

Waar staat Color Nipponbashi?

Dit appartement ligt in Minami, vlak bij Kuromon Ichiba-markt en Nipponbashi. Ook Dotonbori en Namba Grand Kagetsu-theater liggen op 10 minuten wandelen. Station Nippombashi ligt op 5 minuten wandelen en naar Treinstation Namba (Nankai) is het 7 minuten wandelen.

Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?

Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.

Beoordelingen

Beoordelingen over Color Nipponbashi

7,6

Goed

8,6

Netheid

8,4

Locatie

7,4

Personeel en service

8,4

Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 6 van 15 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 3 van 15 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 3 van 15 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 2 van 15 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 1 van 15 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerd

6/10 – Matig

Geverifieerde reiziger

Positief: Netheid, personeel en service
No public space for entertainment like the pictures showing on the website. There has a kitchen but no appliance with it, not convenience. On the second floor no elevator, it is hard to lift luggage.
2 nachten verbleven in september 2019
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Geverifieerde reiziger

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Property was near to the kuromon market, which makes it very convenient when buying food and snacks
5 nachten verbleven in mei 2019
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Geverifieerde reiziger

Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
시장근처에 숙소가 있어서 식사를 간편하고 빠르게 해결할 수 있어서 좋았습니다. 체크인 체크아웃 하는 장소도 역에서 얼마 멀지 않은 곳에 있어서 편했습니다.
4 nachten verbleven in januari 2019
Geverifieerd

8/10 – Goed

JANGHYUN

Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

숙소 장단점

예약 후 일주일전에 check in 관련 메일 받음. 한글로 된 안내서 포함. PDF파일. 단점 1.체크인,아웃을 난카이 난바역 근처에서 해야되는점 (참고, 가방 keeping 가능 저녁 8시전까자.크기에 따라 저흰 500엔 중상정도 크기).니폰바시역 근처에서 숙소까지 한정거장. Check in office에서 숙소까지 걸어서 가기에는 좀 멈. 참고로 난바역 지하에서 4번 출구로 나오면 됨.(check in office) 2. 일반 스튜디오 형태 숙소임. 장점 1. 시내와 가까움. 구로몬 시장에 있음. 2.니폰바시 역까지 도보로 7분이내 3.인원이 많을 경우 추천 4. 난바와 니폰바시 근처 쇼핑과 도톤보리까지 접근성 좋음. USJ갈 경우 니폰바시역에서 킨테츠라인 타고(지하 2층) 니시구조역(350엔. 어른)에서 갈아타면됨. (180엔 USJ역까지) 전체적으로 숙박은 준수한 편.
2 nachten verbleven in december 2018
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

MYUNGHAK

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

청결하지만 조금 더 청결하게 ...

매우 좋았다. 청결하였다. 수건이 조금 부족하다 .
3 nachten verbleven in december 2018
Geverifieerd

8/10 – Goed

SEULKI

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
The location and roon condition is good. But you should take key in another place around namba station. It's only thing uncomfortable.
2 nachten verbleven in november 2018
Geverifieerd

4/10 – Slecht

jhye

Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Negatief: Personeel en service
체크인 아웃이 불편
2 nachten verbleven in september 2018
Geverifieerd

6/10 – Matig

Geverifieerde reiziger

Positief: Comfort kamer
櫃台與住宿地點有一小段距離,不是太方便,報到時未對住宿環境加以解說,導致入住後許多設施(如熱水器等)不容易理解使用,且找不到提供的物品擺放位置。此外住宿地點很方便。
2 nachten verbleven in september 2018
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

laBon

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Big area & close city

This Condo’s area is very close to the town city & a lot restaurants around there, even shopping and eating is very convenient. My family went to Osaka on August 20, and everyday is 33 -36*C, but lucky for us, this unit has two air conditioners, let us all day cool and relaxed. Only one thing need improve. I like to self check in more than go to checkin counter and then go to this Condo, I don’t mind wasting time to do that process, but that moment, my family carry luggages & running on the road and the sametime raining day such embarrassed in my memory...
3 nachten verbleven in augustus 2018
Geverifieerd

6/10 – Matig

jessie

Close to kodomo market

Stairs to narrow. Given only 7 towels instead if 8 as we had 4 pax in total. No extra pillow cover to exchange
7 nachten verbleven in augustus 2018
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

jinwoo

Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

단체 관광객에게 좋을거같아요

침대가 총6개있어요 복층이로 이루어져서 아래층은 침대 위층은 주방 거실이에요 다트도있고 탁구대있고 빔프로젝트도있어서 단체관광객에게 좋을거같아요 단점은 화장실은 두개이지만 욕실은 하나에요
1 nacht verbleven in mei 2018
Geverifieerd

8/10 – Goed

kenriton

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

できれば 丸ごと利用が快適

黒門市場に近い場所で、新鮮食材入手はできるし、繁華街も近い。丸ごと借りて、グループのご利用がお薦め。4階のリビングは本当に快適。ご近所が近いので、大騒ぎは絶対禁止です。
1 nacht verbleven in november 2017
Geverifieerd

4/10 – Slecht

なな

6 nachten verbleven in juli 2022
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Chui Ling

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
3 nachten verbleven in november 2019
Geverifieerd

2/10 – Verschrikkelijk

Geverifieerde reiziger

Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Negatief: Personeel en service
1 nacht verbleven in december 2018